bugün

entry'ler (92)

yeni tanışılan bir kızda dikkat edilen ilk yer

(bkz: dalga boyu)

küçük penisli olmanın avantajları

(bkz: züğürt tesellisi)

türk kafasıyla edilen küfürler

-"amını götten sikeyim."
ciddiyim.

hiç meni yuttun mu

-"evet ama kızım"
ülkemizde duyulabilecek en normal cevaptır.
(bkz: kızlık zarı)
(bkz: ön sevişme)
(bkz: oral sex)

türkiye nin komşusu olması istenen 7 ülke

rusya
ukrayna
letonya
estonya
litvanya
isveç
polonya

hahaha yaşasın sarışınlar!

nihat doğan la alakalı tüm başlıklar silinsin

bana çok mantıklı gelen bir öneri.zaten kendisinin amacı bu konuşmalarla biz yazarları gaza getirerek popülaritesini arttırmak değil mi?bu söylediklerini kimse önemsemese,herkes onu kendi haline bırakmış olsa, okan bayülgen'de onun programında bu kadar konuşmasına izin vermez.hal böyle olunca çok matah şeyler söylediğini sanıyor bu zat.ancak,normal yurdum insanıda zaten günlük hayatta bu cümleleri çok rahat kurabiliyor(mantalite konusunda kimse eline su dökemez o ayrı).şuan benim üzerimden de prim yapıyor ne yazık ki..

çişi gelince bacağını sallamak

geçen hafta otobüste denk geldim böyle bir adama(yoksa ben hiç böyle birşey yapmam.).15 dakika boyunca bıkmadan,usanmadan devam etti.gözüm takıldı tabi birkere..
çoook sinirim bozuldu dostlar!
-takıntı mı?
-yok canım ne alaka değilim öyle birisi.

hülya avşar ın beyaz a yaptığı şaka

'ilahi acun' dememe sebep olan,şakadan çok şakamsı -gereksiz- şey..

gerçek aşk

aşkın gerçekliğide tartışılabilir bambaşka bir konu kanaatimce.gerçek olduğu varsayımı üzerine anlatmaktayım bu hissiyatı.ummadık bir anda tadabilirsiniz bu duyguyu.yakınınızda olan fakat gün geçtikçe kabullendiğiniz bir durumda olabilir.kabullenmesi zordur çoğu zaman.özel biri olmasını istersiniz çünkü.kendi düşüncelerinizde şekillenen hayali kişinin bir vücutta canlı halini görmek,o olduğunu hissedebilmek,kabullenilesi güç bir durumdur çünkü..

zor kısım bundan sonra başlayacaktır.iki kişinin birbirine gerçekten(!) aşık olupta bir ilişkiye başlaması çok sık rastlanan bir durum değildir.(itiraz eden abiler tamamdır en çılgın playboylar sizsiniz isterseniz hepsi sizindir kabulüm)birey kendini aranılan kişiyi bulduğuna inandırır çoğu zaman.dediğim gibi kafalarda herzaman "acaba oda beni seviyormu?","bana bakıyor yoksaaaa..?" tarzı cümlelerin olduğu durum daha genel bir gerçek aşk vaziyetidir.ve bundan sonrası iki ucu boklu değnektir.dinlenilen her aşk şarkısında(genelde çoğu şarkı aşk temalı zaten),içilen her yudumda onu düşünmek acı verebilir.ama insanlar olarak seviyoruz nedense bu tarz acıları.aslında en katlanılmaz olanı başka biriyle çıktığını öğrendiğin an olacaktır.onu başka biriyle görmek daha acı lan aslında(?).her neyse; kurduğunuz o saf düşler,"acaba?" soruları anlamsızlarşır artık.asıl gerçek ummadığınız kadar açıktır.öncesinde-sonrasında yaşanılan açılıp açılmama gelgitleri bir müddet ciddi biçimde aklınızı kurcalar.tüh..keşke.. tarzında kelimeler,nidalar kullanmamak adına bence herşeyi göze alarak duygularınızı açıklamak en iyisidir..
-biri banamı seslendi?

(bkz: bu ben değilim amk)..
(bkz: alkolün zararları)

1 kasım 2009 galatasaray sivasspor maçı

ilk defa digiturke çoook azcıkta olsa sempati duymamı sağlayan maçtır.darısı fenerbahçe maçına diyor bekleyişe geçiyorum...

çıkma teklifi reddedildikten sonraki ilk cümle

gönlünde bana yer yoksa güzelim farketmez ben ayaktada giderim.
(bkz: çok kötü lan)!

akvaryuma rakı dökmek

müthiş hafızalarıyla tanınan balıkgil canlılara hitaben "aklını alırım" sözünü eyleme dökmektir.
(bkz: amı götü dağıtmak)

rakı ile kuş avlamak

dedemin müthiş fantezisi..
ilk duyduğumda yok artık dedim.
ama o da ne?ekmeğe dökülen rakıyı yiyen kuşlar birkaç metre uçtuktan sonra pat düşüyor.
artık fantezi değil müthiş bir zeka ürünüydü benim için.
hayatımdaki bu müthiş değişikliği yaşatan dedeme,
alkış istiyoruuuuuum!
(bkz: yok artık)

bikini yanığı

hiç hoş değil kanımca.ayrıca akdeniz bölgemizdeki tatil bölgelerimizden birinde olmuşsa bu yanıklar,güneşlenirken yabancı taklidi yaparak kurtulmak mümkün idi.salın kendinizi..

sevgilisiyle buluşmaya otobüs ile giden erkek

nettir.ne ise odur.3 kuruşa tav olan kızlarla işi yoktur.parasıyla adam olmaya çalışanlara inat,öyle bir inerki otobüsten;limuzinden inseniz yaşayamazsınız o havayı zengin piçleri!

the punisher

az önce izlemiş bulunduğum bu film müthiş kolpa aksiyon sahnelerine sahip olup alkollü iken adamı acayip gaza getirmekte.
boş kafayada aynı etkiyi yapabilir belki denemek lazım ancak kan-revan,ölüm dolu sahneler seven izleyicilerin kaçırmaması gereken bir film.
tabi kahramanın bir orduya bedel,öldürmesi imkansız bir insanımsı olduğunu belirteyim ki boş yere küfür yemiyim.

ciğer orgazmı

sigara içtikten sonra üstüne içilen bir bardak suyun ciğerlerde orgazm etkisi yaptığı inancındayım.
imkanım olsa sormak isterdim kendilerine.
belkide sexten daha büyük bir haz duymaktalar o suyla.
acaba?

aşk insanı değiştirir

değiştirmeye yetecek kişiliğe sahip birine aşık olunduysa eğer bambaşka birine dönüşme durumu olabilmekte.

her soruya gülerek cevap veren insan

neşe saçar etrafa.neşeli ol ki genç kalasınnn...
ancak aşırısı kısa süreli sinir harbi yaşatabilir.

kızlar tarafından beğenilen erkek

sevgilisi olanlar daha bir çekici gelmekte gibi bir tespitim var.