bugün

bir adamin doruklara yaklasirken elinin kaymasi sonucunda penisini kirmasi olayina verilebilecek ad.
spermin televizyon kumandasına sıçraması.
(bkz: klavyeyi batırmak)
kör olmak. *
yaşanmış bir olaydır.
liseli bir kız salata ile masturbasyon yaparken salatanın kırılması sonucu ameliyatlık oldu. ailesi şehri terketmek zorunda kaldı.
kalp krizi geçirmek bunlardan en ciddi olanıdır.
kimi zaman ölümcül kazalara da yol açabilmektedir... (bkz: erotic asphyxiation)
rahat rahat izlerken videoyu babanın kapıyı birden açması, monitörü saliseler içinde kapatmak, sonradan duyulan sesler sayesinde açık olduğu hatırlanan hoparlörü kapatana kadar babanın kahkaha atarak çıkmış olduğunu görmek..
bazıları gazetelere manşet olabilecek kazalardır.

'17 yaşındaki f.k, henüz anlaşılamayan bir nedenle, çırılçıplak bir vaziyette 8. kattan aşağı düştü'
(bkz: kibritten bereket tanrısı)

(bkz: mastürbasyon)

(bkz: yangın)

(bkz: cem yılmaz)
banyoda yapıyorsanız ıslak zeminden ötürü kayıp başı götü yarabilirsiniz.
monitörü temizlemek sorunda kalmak...
artık mastürbasyon yapmaktan biraz daha soğutacak olan başlık.
hepsinin şurada anlatılması mümkün olanlardır. http://masturbator.sozlukspot.com
bir kolun diğerinden fazla kas yapması *
uzun bir süre yapmazsanız boşalma tahmin ettiğinizden daha kuvvetlı olur bir volkan gibi patlar ve etrafı temizlemek zorunda kalırsınız.
fayansları iyice temizlemek gerekecektir.
rezil rüsva eder.

lisedeydim sanırım. nebi vardı bizim fırlamanın önde gideni. hatta bayrak taşıyanı.
bi gün bir geldi bu zor yürüyor.
lan nebi ne oldu amcık? neyin var falan üşüştük bu ibnenin başına.

konuşmuyor, ööyle mel mel bakıyor.
herkes hayret içinde tabi.

süngü düşmüş nebi nin.
zorladık falan sorular cart curt derken dili açıldı pezevengin.

olm otuzbir çekerken ayçiçek yağı döktüm elime kaygan olsun diye dedi.
ve bizde film koptu tabi.

hey nebi hey kulakların çınlasın.
(bkz: #6344228) *
ne yaptıgınıza anlam vermeye calısan rotweiler cinsi kopegi yıkamak zorunda kalmak.* *
kendini kaptırıp fazla güç kullanınca penise 67,5 derecelik kalıcı bir eğim vermek.
elektrik süpürgesine sıkışması. (bkz: nasıl bi kaza bu)
orgazm anında kendinden geçip hiç olmadık yerlere fışkırmak. sonra ne yaptım lan ben nasıl temizliyecem şimdi buraları demektir.
bazen göbekte ve baldırlarda spazmlar meydana gelebilir.gülmeyin yaşanmış hikayelerdir illaha samanyolu tv'de çıkması gerekmiyor.
(bkz: üçleme)
güncel Önemli Başlıklar