bugün

"soyun" demenin kibar şeklidir.
üstünde, erotik hareketlere yer veremeyecek kadar çok giysi barındıran kişiye söylenebilir.
bunun yanında, gazoz - uyku ilacı ikilisinin getirdiği bir sonuç da olabilir.

neyse, ben bir markete kadar gidiyorum. gazoz almam lazım; ordan da bir eczaneye uğrayacağım.
üzerindeki resmi giysilerden kurtul, şöyle eşofman tarzı olan, daha rahat giysiler giy.
anlamında bir söylemdir.
(bkz: nuri alço)
üstündeki stresi filan at demektir.

için fesat SiZiN KARDEŞiM.
Senden hoşlanıyorum benim için çok çekicisin geceyi beraber geçirebilir miyiz? demenin farklı bir yoludur...

Bunu bir kadın anlamıyorsa seks yapmayı bilmiyor veya çekiniyor demektir.
aslında akşam eve geldiğimizde hepimizin yapmayı düşlediği harekettir. zira gün boyu takım elbise, blue jean vs.. giyen insanlar akşam olduğunda rahat bişeyler giymek isterler.

lakin, sen üstüne rahat bişeyler giy ifadesi yerli filmlerimizde epey karşılaştığımız bir replik olduğu için anlamı değişmiş bugünkü haline gelmiştir. kısacası ortamın daha da sıcak olacağı tahminini verir.
nuri alço nun böle istekleri yoktur.direkt konuya geçer.
Arkasından ne geleceği belli olan durum. Çok dikkatli olmak lazım gelir. Mazallah..
Bu cümleyi kimin kurduğu da bir hayli önemlidir. Elinde viski bardağı ile Nuri Alço derse mesela korkmak gerekir.
bu sözü söyleyen insanın karşısında ayıcıklı pijama giymiş, makyajını silmiş, saçlarını tepeden topuz yapmış bir kadın görmesi muhtemeldir.
malum kolay kolay kimsenin evinde seksi ipek gecelik bulunmuyor.
bizim rahat bir şey anlayışımız ayıcıklı pijamadan falan ibaret.
belki de sadece benim ondan ibaret bilmiyorum.
zaten çıkaracaksın, boşuna giyme dese daha iyi.
ben içkileri hazırlayayım cümlesiyle devam eden sonrası olası fanfini finfondur.