bugün

Al işte sana kast sistemi.
(bkz: bluevelve yi kale almamak)

edit: kale almamak en doğrusu, adam haklıymış beyler dağılalım.
kendini bi bok sanan yazar düşüncesidir.
Bize de yazık ama diyeceğim önermedir. Dokuzuz gururluyuz yazar olmayı da öğreniriz sanırsam.
diğer nesillerin yaptığı saçma ergen muhabbetlerine oranla 9. nesillerin yapmış olduğu bilgi aktarımlarımı durumları gözümün önüne getiren yargıdır.

pordonda moruk istediğini söyleyebilirsin. sözlükte ben senden daha saygınsam nesil hiç önemli değil aslında.
sekizinci nesil bir yazarın yapacağı iştir. *
kale isteyen yazara yapılacak en büyük kötülüktür.

ben de kale istiyorum ben de.
geçenlerde dedim ki
olum seni kaide ye almıyorum bu kıyamıda unutma!
bi kere o kaide değil kaale!!!
yavrum bu akşam dökeceğimiz ekipmanın kaide betonun içine seni sokmamak manasında...
haha çok komik! diye bir cevap aldım.

komik olup olmaması önemli değil önemli olan her dönem her mevsim her yerde her zaman sazan bulmanın mümkün olduğunu göstermektir.
(bkz: sazan)
(bkz: sazanlar)
(bkz: raskele yazdım ciddiye alınmasın)
dokuzuncu nesilleri derin yasa boğacak olan hededir.hatta hödödür.
(bkz: sözlüklerdeki gereksiz nesil hiyerarşisi)
trolleri kale almamak kadar akıllıca değildir. ayrıca; "bir söze bakarım söz mü diye birde söyleyene bakarım adam mı diye"
(bkz: bluevelve nin 1000 kere veda edip 1000 kere sözünü yemesi)
sözlükçede tastiklenmiş bir trollün saçmalaması.nerden mi vardım bu kanıya sadece nickin sağındaki soru işaretine tıklayın.
ihtiyar replikleri. eyvallah kale alma sen takıl.
son 2 entry m de aynı sikik espri den oluşuyor. ama, doğru önermedir. çaylak daha bunlar. kaleye almaya gerek yok her geneli yiyorlar. kova gibiler.
birinci nesillerin ikincileri, ikinci nesillerin üçüncüleri, üçüncü nesillerin dördüncüleri, dördüncü nesillerin beşincileri, beşinci nesillerin altıncıları, altıncı nesillerin yedincileri, yedinci nesillerin sekizincileri, sekizinci nesillerin dokuzuncuları kale almaması olayları zinciridir. Bu zincir olmuş kale almama olaylarının hiçbir farkı yoktur. Hepsi aynıdır.
(bkz: kalenin burcu muyam)
dokuzuncu nesil 0+ karması olanlar bile kale alınmıyorsa -3047 karması olanın sınırdışı edilmesi gerekmektedir.
biraz önyargılı davranmaktır.
içindeki ikinci yeniyi kale almamaktır.
edit: kaledeki a şapkalı olmalıymış annem öyle dedi ama bulamadım.
Ben de "uludağda 9. Nesil olayım da bluevelve beni siklemesin" diyodum mk. Uyan hafız uyan ben buraya bi kaç sıçıntı görmeye geldim bi kaç sıçan değil. Sen beni siklesen nolur siklemesen. Tanımam etmem seni. Zaten kapı komşum olsan da siklemem o ayrı bi başlık konusu.
çok ta tındır amk.
tek suçumuz 4 sene önce üye olmamak mı? (arkaya yalçın çakır fon müziği iyi gider)
Hicbir entrysinde tanim girmeyen tipleri kaale almama durumudur. Bu tip de dokuzuncu nesillerin %75ini olusturuyor.
(bkz: allahını seven kaleye gelsin)
doğruluğu yada yanlışlığı tartışılır. fakat doğru yada yanlış demek de yanlış olur. en iyisi.

(bkz: başlık sıçmak)
(bkz: her başlığa başlık sıçmak bakınızı veren yazar)*
güncel Önemli Başlıklar