bugün

entry'ler (13)

türklerin birleşememe nedenleri

erkeğin istemeyi bilmemesi , dişinin istesen de vermemesi.

saç dökülmesine pratik tavsiyeler

zengin olmak. kellikle iyi kombinasyon oluyor

ateist olduğu halde müslümanmış gibi davranan tip

biraz cesaret edip ateist olduğunu paylaşması gereken tiptir. insanların farklılıklara tahammülü olmadığı açık olsa da insanlar aynı zamanda doğası gereği çabuk adapte olur , alışır yani. ayrıca ateist olduğu için dışlanacağı bir ortama hiç girmese daha hayırlı olur kendisi için. özetle toplum seni kalıba sokmak ister , sen bu kalıba girmek istemesen bile , o kalıbın içindeymiş gibi davranırsan kimseyi rahatsız etmemiş olursun , ancak kendin rahatsızsındır. kısacası sana kalmış . ben derim ki , biraz cesaret .. gerisi gelir zaten.

on birinci neslin afedersiniz karın ağrısı olması

1- hakaret ediyorlar diyorsun , süpersonik yazar derecenle sende onlara hakaret ediyorsun. çok kaliteli bir insan olmandan dolayı böyle oluyor sanırım. biz bilemeyiz.

2- komik değilsin , insanları aşağılayarak prim yapmaya çalışıyorsun. tanıdık gelmiştir umarım bu söylediğim bir yerden.

3- 11.nesil olarak sözlükte kimseye hakarette bulunmadım , ama sen üst seviye yazar ne güzel hakaret ettin bana.

hakaret ederek prim yapanlar pek moda , devam et. ama şunu unutma , sende bizden pek farklı değilsin.

türbanlı lezbiyenler

bak arkadaşım,

sorun türbanlı lezbiyen değil. sorun sende. isterse türbanıyla sevişir , isterse götüne orak sokar. sanane birader? sözüm ona diyorsun ki , foyalarını ortaya çıkardım. eeee . ne kaldı mahalledeki ayşe teyzeden? o da senin gibi bütün gün mahallede foya ortaya çıkarıp , laf yetiştirmeye çalışıyor komşulara. düzelt arkadaşım şu kafanı. kimseyi farklılaştırma. türbanlı diye insanları kategorize etmen yetmezmiş gibi , bir de cinsel tercihine karışıyorsun. senin gibi adamlar en tehlikeli insanlar kardeşim. çünkü sen sorunun kendinde olduğuna inanmıyorsun.sana göre onlar yanlış, onlar türbanlı , onlar öteki. bırak kardeşim bu işleri. ne zamanki insanlara üstündeki örtüden , cinsel tercihinden dolayı ötekileştirip , burda millete meze etmeyi bırakırsan o zaman gel konuşalım. dersen ki yok bunlar pis kaka , devam et böyle kardeşim.

simit

etçil bir hayvan olan martıya türkiye'de yedirilen hamur işi yiyecek.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

- öncelikle üniversiteye kapağı attım herşey bitti diye düşünüyorsan , asıl çile yeni başladı

- erasmus ve work and travel a mutlaka git. ufkun açılsın az gez gör.

- okul derslerini pek sallama , dil öğren , program falan öğren.

- sosyal ol , yoksa sıkıntıdan patlarsın.

suriyeliler ne zaman gidecek

türkiyede savaş olup , suriyeye kaçtıklarında.

nerde savaş oradan uzaklaş felsefesi güden bir topluluk. savaşmayıp sevişiyorlar bol bol zaten, suriyeli bebek kaynıyor hastaneler.

çirkin olmanın avantajları

narsist isen kendini kimseden kıskanmazsın.

kadınlardan beklentin olmaz ve bu seni çekici kılar.

kendini eğitimine adayıp , sağlam bir işte çalışabilirsin.

1 hafta aradan sonra mastürbasyon yapmak

banyoda bol köpükle yapıldığında alice harikalar diyarında küçük bir tura çıkarması muhtemel olaydır. penis başını uyarmayı ihmal etmeyin. kadın için klitoris neyse , erkek için de baş odur. kafayı kullanın .

ingilizcesi kötü olanlara tavsiyeler

ingilizcem kötü deyip kestirip atmamaları. en güzel yöntem , yabancı bir dişi olup , bolca pratik yapmaktır. kötü ingilizce sempatik görünür, hatalar sevimli gelir .. bir de bakmışsın ki hem dilin hemde sevgilin olmuş. kaldırın kafalarınızı gramer kitaplarından ve en yakın sohbet sitesinden bir adet yabancı hatun edinin. hangi site söylemem.

seda sayan ın memeleri

klasik şekilsiz türk kadını memesidir. evlerden ıraktır. bizim gende hayır yok malesef... erkeklerimize tavsiyem , slav ırkına yönelmeleri. memesever dostlarım beni anlayacaktır.

çirkin kızlara tavsiyeler

güzel ve şekilli bir vücutla pek çok güzel kızdan daha fazla ilgi görebilirsiniz. kombo olarak gözlük takıp , entel görünümü de sağladınız mı , kimse önünüzde duramaz . arkanız kalabalık olabilir ama...