bugün

son zamanlarda sayıları 1 milyonu geçen bu insanlar giderek ülkemize yerleşmekte ve sürekli sorunlara neden olmaktadır. umarım tez zamanda giderler. yoksa giderek artan sorunlarla yüz yüze kalınacaktır.
anca Türkiyede savaş çıkarsa giderler kanımca o da belki.
Artık siksen gitmezler bizim vatanımızı sahiplenmesinlerde.
iyice yerleşip Bizi kovacaklar gibi görünüyor. bundan 3 seçim falan sonra suriyeli bir başbakanımız bile olabilir.
(bkz: suriyeli göçmenler suriyeye dönsün kampanyası)
kilis, hatay, gaziantep`i iyice işgal ettikten sonra.
(bkz: kıyamet günü)
isveç aynı olayı 3 yıl önce somali'liler ile yaşadı, şuan ülke somali'li piçler yüzünden sorun yaşıyor, umarım aynı şey türkiye'nin başına gelmez. araplar çok sıkıntı çook.
(bkz: sittin sene)
(bkz: dağdan gelip bağdakini kovmak)

Bizleri göndermeye kalkar bunlar.
Ne gidecekler amk adamlar rahat rahat yaşıyor kendilerine özel okulları var vergi vermeden çalıştırdıkları dükkanları var. Türkiye cumhuriyettinden aldıkları aylık maaşları var. Bulmuşlar sömürüyor ışte suriye bunları verecek mi.
türkiyede savaş olup , suriyeye kaçtıklarında.

nerde savaş oradan uzaklaş felsefesi güden bir topluluk. savaşmayıp sevişiyorlar bol bol zaten, suriyeli bebek kaynıyor hastaneler.
Asla faşizan biri değilimdir ancak ben bile artık tahammül edemiyorum bu insanlara. Tamam iyilik, insanlık vs bunlar güzel hoş da bizim kendi insanımız ne olacak? hadi onu da geçtim bu arap ırkının arasında gerçekten çok pis ve yüzsüz insanlar var. resmen alt kültür. hani türkiye' de modern geçinen şahsıma londralı birinin bakışını daha iyi anlayabiliyorum artık.
Recep tayyip erdoğanın ülkeye suriyelileri sokup vatandaşlık vermesinin nedeni , Türk kimliğini ve türk benliğini yok edip , halkı ümmetçi yapmak istemesinden kaynaklı olduğunu düşünmekteyim.
Gidecekleri kesin sanki de tarihi kaldı. Suriyeliler gitmez arkadaş. Aksine farklı milletlerden bir yığın adamla doldu heryer. Çeçeni, kırgızı, türkmeni, afrikalısı... Bir anda bu kadar artması sayılarının normal değil elbette. Altında da bir şey aranır elbette.

Not: niğdeli zenci ne lan? Adam Niğde altunhisarlıyım diye dolaşıyor ortada.
Gitmeyecekler.

Almanya'nın türkü, fransa'nın arabı, amerikan'ın siyahisi neyse türkiye'nin suriyelisi o olacak.

işçi sınıfı yani.

Hepimize hayırlı uğurlu olsun.
bizde suriyeye gider toprak kaparız pampa no problem.
gitmezler, dilene dilene dururlar.
pazar günkü seçimde oy kullandıktan sonra.

(bkz: suriyeliler de oy kullanacak mı)
çıkmaz ayın son çarşambası.
ne gitmesi, türk kürt laz çerkez kervanına katılacaklardır. türk kürt laz çerkez suriyeli...
Tayyip gider, suriyeliler baki kalır. Tıpkı batıya gelmiş kürtler gibi kalır gitmezler.
Pek gidecek gibi gözükmüyorlar. Yakında bizim kızlarımızla da evlenirler. Sonuçta ürerler ama gitmezler!!
Birileri başlattığı savaşı bitirirse gidecekler. Onlar da meraklı değiller.
PKKDAN SONRA ULKEYE IKINCI CEPHE OLACAKLAR, SONRA GIDERLER.