bugün

entry'ler (39)

papaz eriğini imam eriğine çeviren alet

Bence her eve lazım olan alettir.
Dalga geçmenin sırası değil *

edirne

4 senemin nasıl geçtiğini anlamadığım şehirdir.
Tam bir öğrenci şehri, acaba kiralar ne kadar oldu şuan, hep kiradan şikayet ediyorduk hele bir apart vardı 2+1 i 3+1 olarak kiraya veriyordu kadın bildiğin antreyi oda olarak sayıyordu.
selimiye, saraçlar caddesi, meriç, tabya, kırkpınar, eski camii, 3 şerefeli camii gidenler için görülmeye değer yerlerdir.

game of thronesun gelmiş geçmiş en iyi dizi olması

Şu dizinin güzelliği hiçbir yerde yok arkadaş. Her hafta yeni bölümü nasıl bekliyorum anlatamam.
Bundan başka bir dizi daha izliyordum kardeş payı oda kalktı. Umarım bu devam eder. *

finalin ders kitabinin hepsini kapsamasi

Tüm öğrenci kardeşlerime başarılar dilerim. Umarım okudukları bölümlerin felsefi ve psikolojik etkilerininde farkında olarak sadece maddi olarak ileride rahat etmeyi değilde manevi tatmininde peşinden koşarak okullarını okurlar.

fonetiği kulağa en hoş gelen dil

Net bir şekilde şunu söylüyorum ki bir Yunanlı kızın normal konuşması bile insanın içini gıcıklıyor.
YUNANCA ama kız konuşacak erkek olmaz *

kadınların temizlik anlayışı

Kesinlikle bizden çok çok farklı bir gözle bakıp o tozu bir şekilde görüyorlar yada hissediyorlar.
Üniversitedeyken hiç unutmuyorum annemler gelecekler diye arkadaşlarla evi temizledik toparladık. Annemler geldiler ve ablamdaki ilk tepki kardeşim sen burada mı kalıyorsun dedi ve evi temizlemeye başladılar *

istanbul a taşınacaklara tavsiyeler

Tek tavsiyem Gelmemeleri.

sürekli uyuma isteği

Çok fazla bir şeyi kafasına takınca insan artık içinden çıkamayınca heralde artık zihin yoruluyor ve uyumak istiyor.
Şahsen bende böyle oluyor.

türkiye de en sevilen azınlık halk

Yunanistan da doğmuş bir Türk olarak, kendi vatanımda kabul görmemek kadar üzücü bir şeydir azınlık olmak Türkiyede.

elektrik kayıp kaçak bedelinin kanunlaşması

Bu kadar haksızlık olabilirmi ya, birde bunu kalkmış konuşuyoruz tartışıyoruz. başkasının yaptığı hatayı başkasının ödemesi nedir arkadaş.
Her şeyi halka soruyorsunuz hadi bunu da halka sorun bakalım ödemek istiyorum mu diyecekler.

7 haziran 2016 vezneciler patlaması

Allah rahmet eylesin
inş son olur artık. Yeter.

iyi biri olmaya çabalamak

tam iyi bir insan olmak için çabalayacağım bi üşenme geliyor.

minibüse aynı anda hamile yaşlı ve gazinin binmesi

Kalk kendileri karar versin en çok kimin ihtiyacı var diye, yada illaki başkasıda yer verecektir hani. Hemen gazi ile sohbete gidilir yani ben öyle yapıyorum.

erkekte takım elbise çekiciliği

Kesinlikle çekicidir yani. Takım elbise giy sakallı ol yakışır, sinek kaydı taş ol yakışır. Yakışır yani giyin .

en çok neye gülersiniz

Kali dersinde hocanın her defasında kafaya vurmak yok demesine rağmen illa musabakada birisinin o sopayı kafasına yediği ana çok gülüyorum. Ben kendimden bekliyordum bunu fakat henüz o tarz bi vukaatım olmadı çok şükür.

wax önerileri

toni guy da denenebilir. sadece saç ürünleri olan bir marka ve amblemi olsun kutuları olsun çok zengin duruyor.

cenk tosun

Adam gibi adamdır
Mario gomezin yedeği olmakla alakalı hiç bir zaman herhangi bir sıkıntılı konuşması olmamıştır.
Ki ciddi anlamda mükemmel bir forvettir. Milli takımda da bu mevkiyi sonuna kadar hak ediyor.

hastası olunan sözler

biz kötülüğü azaltmak için değil, iyiliği çoğaltmak için çaba harcıyoruz.

7 sayfa mesaj yazılan kızın hm tmm demesi

O anda kız iyiki telefonun diğer ucunda, düşünsene yazan kişinin yakınında olduğunu. offff diyorum *

banu alkan ı seksi ve güzel bulan erkek

Bence gençliğinde iyiydi arkadaşlar.
Yani çok iyiydi *