bugün

KıZA SAF DERSENiZ tabi ki hmm tmm der .dua edin küfür etmemiş.
Bana böyle uzun mesajlar yazma demesinden daha iyi durumdur.
daha dün yazdım birine bi mesaj bir sürü yazdım yazdım cevap gülücük. kendimi pıçaklayasım geldi valla.
"7 safya mesaj yazılan kızın hm tmm demesi" bu moderatörler ne iş yaparlar. yazılardaki imla hatalarını falan geçtim en azından başlıkları kontrol edin arkadaş.

ergenler yazar olabilirler hiç sorun değil, ki olmalarını da desteklerim ama türkçe özürlülere bari müdahale edin arkadaş.
eşeklik sende. sen de 7 sayfa mesaj yazmıycaksın.
acı bir tablodur.
bi kıza 7 sayfa ne yazılabilir ki. aşkım hayatım tülay dön seni çok seviyorum.. maksimum bu işte.
hemen ardından 7 sayfa da küfür yazılır ve 14 sayfa cevabını alırsınız. saygılar.
laf salatasını sevmeyen kız.
tek seferde yazılıyorsa kızdan ziyade çocukta büyük sıkıntı olduğu parça parça yazılmış ve o kadar konuşmanın arkasından hmm tmm deniliyorsa da kızda sıkıntı olduğu anlaşılabilecek mevzudur.

eğer ikisi de sıkıntılı ise zaten direkt evlensinler mükemmel uyum budur abi..
bir kızdır.
alcacaksın odunu laftan anlamayanın hakkı kötektir diye.
neyse içimdeki maço sus sen.
vakti kıymetli olan kızdır.
Muhtemelen 7 sayfayı okumak istemediği için hm tmm demeyi tercih etmiş kızdır. 3 tane sesli harfi yazmaya üşenen kız 7 sayfa mesajı okur mu?
Durumu yoktur,mesajı okuyamamış kızdır.
7 sayfa, entry başlığı gibi yazılmışsa sıkılmıştır yavrucak...
(bkz: adam öldürme sebepleri)
Agir kufur yiyecektir.
abi vallahi bu tip bir sohbet döndüğünde
katil olmamak için kendimi zor tuttuğum bir andır.
Bir araba laf yaz sonrasında hımm yada ok diye cevap gelsin.
pof o zaman
O anda kız iyiki telefonun diğer ucunda, düşünsene yazan kişinin yakınında olduğunu. offff diyorum *
bir kere 7 sayfa nedir? nedendir?
kendini birkaç cümle ile anlatabilirsin, hadi süslemek istedin 1 sayfa olsun.
7 sayfa nedir?
7 sayfa yazarak karşıya ilettiğin mesaj tamamen şu;
ben eziğim, ilgiye sevgiye ihtiyacım var senin peşinden köpek gibi koşacağım, sen yüz vermesen de ben buradayım. beni ego tatminin için kullanabilirsin..

kezban idman yurdu olan türkiyedesin lan?

olm? lan? salak mısın?, hatunlar böyle ezikliklere sadece ego tatmini için yüz verir, tatmin olup ilk fırsatta da seninle konuşmayı bırakıp giderler.. niye yapıyorsun bunu kendine? hatuna 7 sayfa yazacağına otur kitap yaz lan o kadar yazabiliyorsan. insanlığa bir katkın olsun bari..

bak yazma demiyorum hobi olarak yine yaz. *
muhtaç olmadığını fark et yeter.
Sabaha bırakmadan, hemen şimdi.

Çıldırtır. Ama mesaja gore değişir bazen.
sıradaki mesajda '' beyaz peynir gibiydin, kaşar olmuşsun '' yazılacak olan kızdır.
"hm tmm" diye cevap verebilecek kapasite yoksunu bir kıza 7 sayfa mesaj yazmak biraz da sizin mallığınızdır kusura bakmayınız.

dışarılarda bir yerlerde sizi bekleyen daha anlayışlı ve kapasiteli hatunlar vardır, kafanızı biraz kaldırınız.
7 sayfa yazı içerisinde ilgisini çekecek tek bir kelime edilmemiş olmasından kaynaklı cevaptır.
yazmışsın ama boş yazmışsın kanki.