bugün

bir kere daha kanitlanmis gercek.

daha iyisi gelene kadar en iyisi bu.

her zamanki gibi itiraz eden comarlar cikacaktir elbet, yok breaking bad yeaaa, spartacus yeaaa falan diye atlayanlar olacaktir.

hatta comarligi daha da ileri goturup dirilis ertugrul ornekleri falan veren cikar.

bi siktirin gidin diyorum simdiden.

daha once hic bu produksiyon kalitesinde, beni ekran basina bildigin kilitleyen gozumu kirpmadan izleten bir dizi cikmamisti.

bu bir dizi degil adeta sanat eseri. yani bunu diger dizilerle karsilastirmak ferrari ile essegi karsilastirmak gibi birsey.

bu diziyi yapanin, oynayanin, cekenin ellerine saglik. baska da birsey demiyorum.

efsanesin got.

not: jon snow seviyorum seni.
kişiden kişiye göre değişen bir durumdur. gelmiş geçmiş en iyi dizi bana göre spartacus'tür, sana göre got. açık ve net.
bir (bkz: kaygısızlar) değildir.
birinci sezonunu net izlememe rağmen keyif alamadığım dizidir. Bir ezel değil.
bir sherlock holmes değildir.
Ezelle kıyaslayanlar var tobe bismillah.
(bkz: breaking bad) in yanında çantasını taşır ancak.

yav he he.
Kendisi bir diziyi beğendi diye dünyadaki herkesin aynı şeyi düşündüğünü sanan ergen ve bi o kadar da akılsız birey önermesi.
Özentiliğin yozlaşmanın dibine vuruyoruz demiyor da böylesi yapımları seyredip "ben elitim farklıyım" diye takılıyor kurabiye.
Madem o kadar beğeniyorsun övü öve bitiremeyip izlemeyenleri aşağılıyorsan o zaman siktir git dizinin çekildiği ülkede yaşa.

Hem edirneden öteye geçemeyecek kadar aciz ve çaresiz hem de artist ezik.
lan aşk-ı memnu'nun tüm bölümlerini 3 kere izleyenler var bu ülkede. got'ta bihter var mı he, ednan bey var mı? behlül gibin var mı behlül?
Senin gibi bir kekonun diziyi beğendiğini bilseler diziyi iptal ederlerdi.
Bi sus da iptal olmasın.
Şişirilmiş bir balon olan geym of tırons gelmiş geçmiş en iyi dizi değildir.
Şu dizinin güzelliği hiçbir yerde yok arkadaş. Her hafta yeni bölümü nasıl bekliyorum anlatamam.
Bundan başka bir dizi daha izliyordum kardeş payı oda kalktı. Umarım bu devam eder. *
En iyisi olmasa da en iyi olanlardan bir tanesidir. Kurgu ve efektler muhteşem. Ama bazen ciddi anlamda sıkan bölümler olmuyor değil. Son sezonun 9.bölümü efsaneydi.
Lan bir siktir git Denilesi Başlık Ezel Bile GOT dan Daha iyi Lan.ikisi de özgün Değil sonuçta.
Diriliş ertuğrul gibi ecdadımızı anlatan diziler dururken gavurların dizilerini öve öve bitijdhfkdlahdyrjsns şaka şaka, north remembers !