bugün

(bkz: kader)
ramiz dayı burhan altıntop taklitleri beş para etmezdi. zaten adamlar o dizilerde taklit rol yapıyor sen neyin peşindesin. aref'e full destek, o ne lan yarışma bitmiş.
ilizyon yapmak öğrenilir. Fakat taklit öğrenilmez. Yetenek işidir.
(bkz: iş güç yok mu hacı)
(bkz: başka derdim yoktu)
aref reyizin hakkı yenmiştir ben böyle düşündüm.
çok hak etmiştir hem de, ama olmamıştır. yazık olmuştur.
ikisi de çok iyiydi. Birinci olmak formalite, aref de sefa da uzun süre gündemde olacaktır zaten. Ama arefin oy alamamasının sebebinin onu kıskananlar olduğunu düşünüyorum.
oylama sisteminde hak yenmez ekran başındakiler kimi begenirse onu seçer. gidipten saçma sapan tipi olan hatta türk olmayan kişiyi bu millet seçmez. eli yüzü düzgün sefa kardeşimiz kazanmıştır helal.
@13 bradd pitt olsa gerek.
Aref'in birinciligi hak ettigine inaniyorum. Sadece Turk olmamasiydi engeli. Farsca ve Azerice yorumlarini yapmasini da takdir ettim. Acun ilicanin ayakda alkisladigi inanilmaz yorumlar yaparak pohpohladigi Aref'e bugun hicbir yorum yapmamasi da onun ne kadar Aref'in yaptigi showun farkinda olmadigini gosteriyordu. Umarim Aref bu olayi kolay atlatir keza o da bizim gibi etten kemikden duygulari olan bir insandir! Onun gercekden super gucleri olduguna inanan sevgili halk, yeter artik bu kadar irkci olusunuz. Bugun Sefa'ya oynanan, abartili seyirici destegini tamamen Turklerin ayibi olarak goruyorum.
Formülize edilmiş halini verelim :

şimdi 1. olan çocuğun adı sefa imiş sanırım.

s e f a => a s e f

a r e f => a r e f

alfabetik sıralamaya göre aref’in 1. olması gerektiği sonucunu bulduk.
(bkz: aref in babayı hakkettiği gerçeği)
(bkz: hak etmek)
zaten henüz yarışma bitmeden birçok organizatör tarafından biletlerinin satışa çıkarılmış olması birincilik anlamına gelir.
bülent ersoy'un aslı ne ki taklidini birinci yapar bu millet, anlamak mümkün değil.
birinciyi 2 yıl sonra sahnelerde göremeyeceğiz, fakat aref artık şovların vazgeçilmez yıldızı olmayı kazanmıştır. ve birincilikten daha değerlidir.
arefci gençlik teyakkuzda hakkımız yendi gibilerinde.
not: iranlı değilim.
birinciliği hak etmeyen yarışmcıdır. oğuz engin yaptığı numaraları ile 10 basmaktadır. ama acun "yok artık" "hadi canım alın şunu ya" gibi tepkiler vermeyerek dikkati toplatmadığı için geri planda kalmıştır.
(bkz: arefin babafingoyu yakaladığı gerçeği)
en kısa tanımıyla olmayan, olmaması gereken gerkeçtir.

olmadı da zaten. üzüldünüz mü liseli ergenler ?