bugün

entry'ler (121)

14 yaşında hamile fakat bakire

sperm havayla temas ettiğinde ölmüyormuydu. yıllarca yanlış bilgilendirilmişiz o zaman. haydar hocamı kınadığım olaydır.

sevgiliyi titretecek iki kelime

halay çekelim mi.

anlıyorum anlatmaya devam edin siz

anlat anlat sen burası bağdat ya da kaledede rüştü var. cümlelerin özüdür.

on yedi bin öpücükle yetinmeyen erkek

artık taa şurasına kadar gelmiş erkektir.

trafik polisinin kulağını ısıran hatun

daha neler neler ısırmıştır ne sen ne de ben bilemeyiz.

ben babamımın

evet söylerken insanı zorlayan bir şey.

milan baros

galatasaray sağlık ekibiyle sakatlığı 2 ayda dönecek denilen ama en az bu yılı kapattığı kesin gibi gözüken futbolcu.

hangi alex

hagi yine çok ince görmüş ve golunu 90 dan atmıştır.
hakketen ne kadar alex varmış dedirten soruymuş bu. ibnesi bile varmış baksanıza.

uyurken yan odadan gelen çıt sesi

mutfaktan geliyorsa o ses, bosch marka derin donduruculu buzdolabının,buz kırma sesidir.

sevgiliyi götünden öpmek

götü yalamaktan daha tatlı ve leziz harekettir.

dünyanın tanıdığı türkler

cem garipoğlu bu tanıma uymaya yakındır.türkiyenim her karışı bitmiştir artık dünyaya yayılmaktadır ünü.

olmayınca olmuyor

istediğin kadar uğraş,kıçınıda yırtsan olmayınca olmuyordur.

cem garipoğlu nun canının sucuk ekmek çekmesi

tam iftar vakti olan haberlerde her kanalda sucuk ekmek sucuk ekmek diye diye canımızın çekmesine sebebiyet vermiştir.

usain bolt un karı kız peşinde koşması

ne kaçıyorsunki sanki yakalayamıycam demesi muhtemeldir.

cem garipoğlu nun sakalları

ilk görünüşte oha lan dedirten sakaldır. bir an insanda acaba ormandamı gizlendi bu çocuk izlenimi uyandırsada işin püf noktası kesilmiş saçlarda gizlidir.

cem garipoğlu

yakalanamayıp teslim olması insanlarla dalga geçmiş olmasıdır. artık mapushanede beslenecek yeni bir kahramanımız daha oldu. duruşmaları, kızın babasının duruşmalara alınıp alınmayacağı ve yaşanacak arbedeler ile baya gündemi meşgul eder durur. hayırlı uğurlu olsundur.

çaylaksınız

eğer çaylaksanız, çaylak kalacaksınızdır.

yolda yürürken kafaya bir kuşun pislemesi

daha dün akşam izmit yürüyüş yolunda iki kere nasiplendiğim olaydır. biri başımadır diğeri kolumadır.

17 eylül 2009 panathinaikos galatasaray maçı

bu maç ve bu maçı yayını hakkında m.a.birand ın halktan dilediği özürün yazılı halidir.

''Bugün CNN Türk’te yayınlanan Haber Toplantısı programında konuyla ilgili yeni bir açıklama yapan Mehmet Ali Birand, yaşanan bazı problemler nedeniyle bu yayının gerçekleştirilemeyeceğini açıkladı..

Birand şöyle konuştu: Bugün haber toplantısına bir açıklamayla başlayalım. Çünkü Fenerbahçe, Galatasaray maçlarının nerede yayınlanacağı ile ilgili epey bir kargaşa oldu. Çok açık söylemek gerekirse bu kadar kargaşa olmasının nedenlerinden biri de benim…

Yönetimin kararlaştırdığı CNN Türk’ün önümüzdeki 5–6 maçı D-Smart’la taşımasıydı. Böyle bir karar verilmişti. Fakat karar verildikten hemen sonra Digitürk’le, D-Smart’la öylesine problemler çıktı ki karar değişti.

Ben hata ettim çok erken açıkladım. Çünkü çok heyecanlıydım. Beni suçlayabilirsiniz ama CNN Türk şimdiki halde bu Perşembe günkü maçı yayınlamayacak, bundan 1 ay sonraki maçlarda değişebilir.

Galatasaray maçını TNT ile D-Smart birlikte yayınlayacaklar. Fenerbahçe maçını sadece D-Smart yayınlayacak. Gelecek ayki maçta ise Allah kerim ne olur bilinmez.. Sizlerden özür dilerim, hepinizi çok heyecanlandırdım biliyorum ama ben de çok heyecanlanmıştım..''

12 dev adam

bütün Türkiye nin gururu olmuş kişilerdir. futboldaki hüsrandan sonra bizleri çok mutlu etmiş hatta saygı duymamızı sağlamışlardır.