bugün

Aydın'da karnı ağrıdığı ve büyüdüğü için doktora götürülen 14 yaşındaki kız, bakire olmasına rağmen 5 aylık hamile çıkmıştır. neticesinde olaya jandarma filanda girmiş ama olayı babasının ifadesiyle değerlendirmek lazım;

babası S.T, "Kızımın hamile kaldığı söylenen tarihlerde eşimle ilişkiye girmiştik. ilişki sonrasında da spermleri sildiğim bezi banyoya atmıştık. Kızım o bezi vajinasına sürmüş olabilir. Başka bir erkekle ilişkiye girmesine ihtimal vermiyoruz" dedi.

http://www.sabah.com.tr/G...sinda_hamile_fakat_bakire
allah ın işi işte.
(bkz: nevriye budak)**
haydar dümen in konu hakkındaki cevabını bekliyoruz.
(bkz: isa can)

(bkz: isa su)
(bkz: ahahahhahahah ben buna guluyorum ya)

--spoiler--
babası S.T, "Kızımın hamile kaldığı söylenen tarihlerde eşimle ilişkiye girmiştik. ilişki sonrasında da spermleri sildiğim bezi banyoya atmıştık. Kızım o bezi vajinasına sürmüş olabilir.
--spoiler--

(bkz: yaran hamile kalma nedenleri)
iki milenyum önce olsa azize ilan edilecek kızdır.
kızın bakire olarak hamile kalması ilginç, babasının bu işe yorumu daha da ilginç. sürmeyle hamile kalınıyorsa erkekler hamamı kadınlara açıldığında ''hamama gittim öyle hamile kalmışım'' diyen kadınlara inanmayarak büyük haksızlık ettik demektir.
(bkz: napicaz be kamil)
(bkz: kesin bir ibnelik var)
diktirmiş olabilir.
leylekler getirdi yalanının en büyük destekcisi.
kızın zarı esnektir yırtılmamıştır. ben bundan bu sonucu cıkardım.
(bkz: supernatural)

dean yapmıştır.
imkansız olmayandır. hamile kalmak için ilişkiye girmeye gerek yoktur.er kişi kızın vajinasına boşaldığında hamile kalabilir.
baskalarini da yemeye calisan babanin talihsiz beyanatini barindiran haberdir. aga haberin sonuna bir "yersen" bakinizi verseydin ya..
(bkz: allah allah kontesi kim sikti)
(bkz: başımıza bu da mı gelecekti şakir !)
(bkz: subyancı cebrail)
dikim işleminde bir hayli geç kalınmış belki de bakire pozisyonunda kalmayı tercih eden ve bu yüzden sezeryanla doğum yapması önerilen zat.
sperm havayla temas ettiğinde ölmüyormuydu. yıllarca yanlış bilgilendirilmişiz o zaman. haydar hocamı kınadığım olaydır.
(bkz: sevgilimle öpüştük hamile kalır mıyım)
(bkz: back of the jesus)
resmen ensesttir. rezalettir, utanc vericidir. 14 yasinda bir kizin bu sekilde hamile kalmis olabilecegini aciklayan "baba" insanin kanini dondurmakta, lanet ettirmektedir.
muhtemelen ilişki esnasında kızlık zarı bozulmamış olan kızdır, saçmalamaya mahal yok, sakin...