bugün

entry'ler (21)

aspava

Ankara bebelerinin gece sonunda uğrak merkezi. Esata inip ssk yemek farz oldu artık

sabaha kadar havlayan sokak köpeği

Çenesinin yayını siktiğimin hayvanlarıdır. Derdin ne birader? Neyi paylaşamıyorsunuz amk ibneleri?

bize gelişi şu fiyat diyen esnaf

Bendim lan bu. Açık açık seni sikiyorum kardeş mi diyelim? Aslında tam olarak sikmek de değil. Kira, stopaj, kdv, sgk vs nedir bilir misin?

ölümden korkma sebepleri

Arkasından sevdikleri ağlayacağı için korkar.

ekşici piçler siktirsin gitsin kampanyasi

incicilere gang bang yapar bu kafa yapısı.

ekmeğin arasına magnum koyup yemek

Crunch'lı tostla kapışamayacaktır.

tek başına rakı içmek

Hayatta kendimi tek özgür hissettiğim andır belki de. Çıkarım bahçeye yakarım mangalımı, soframı kurarım öyle çok detaylı bir sofra değil rakının klasik pezevenkleri işte. Açarım sevdiğim parçaları. Geçmişe giderim, geleceğe giderim. Kafamın en berrak olduğu andır o ilk kadeh. Tek başıma rakı içmek benim için bir ritüeldir. Çekemem manita dırdırı arkadaş sohbetini. Gerçek huzur budur olm. Yağmurlu bir ankara gecesinden selamlar olsun herkese

azer bülbül

Kendisiyle Yalova'da bir balıkçıda rakı sofrasında saatlerce sohbet etmişliğim vardır o günden sonra hayranı oldum. Mükemmel bir karaktere sahip bir insandı. Amansız bir sevda şarkısını dinlediğimde hala gözlerim dolar. Nur içinde yat güzel yürekli abim. Unutamam asla seni...

beşiktaşlıların galatasaray taraftarına saldırması

tiner parası için anasını, bacısını satan tipik beşiktaş taraftarıdır.

bjk taraftar otobüsüne gslılarca saldırılması

Bir posta da statta atsınlar ağlak beşiktaş taraftarına.

boom beach

Severek oynadığım bir oyun. Aktif tim arayan arkadaşlar gelebilirler #8lgqvl9p

türbanlı kızların genel özellikleri

Hiç türbanlı arkadaşım olmadı lan resmen özelliklerini bilmiyorum.

hippopotomonstrosesquipedalian

Kopyala-yapıştır diye bir yazarlık türü mü var diye sorgulamama neden olmuş vatandaş.

nazlı yarim motor olmuş

Marş basmadığı için nazlı olarak betimlenen motordur. Bana vurdursun sonra yolu açık olsun.

abdullah öcalan öldü

Bebek katili şerefsizin öldüğü iddiası. Habercilikte iddia edildi, öldü sanırım gibi saçma tanımları manşet yapmak ne kadar etik tartışılır. Umarım doğrudur bu sefer

çabuk sinirlenmek

Çok sık karşılaştığım durum bu. Örnek verecek olursam, gecenin saat dördünde dördünde restoranı kapatıp eve giderken bomboş yolda muhtemelen alkollü sürücünün önümde yamuk yumuk gitmesine kızıp adamla tekme tokat kavga etmiştim. Nerden baksan saçmalık ama sanırım gergin insanların en büyük sorunu.

üzgünüm istemeden seni dün aldattım diyen kadın

istemeden anasını sikmeniz gerek kızdır. istemeden aldattım diye karşınıza çıkabilecek kadar geniş bir insansa, bu durumu da anlayışla karşılayacaktır.

peygamber efendimizin yasakladığı yatış şekli

Yasaklama değil de tavsiye etmediği yatış şekli olarak adlandırmak daha doğru olabilir. Sebebi ise yüz üstü yatınca göğüs kafesine; kalbe ve solunum sistemine baskı uygulandığı için falandır diye düşünüyorum.

bebeler hadi kahvaltıya gidek

Neyin mücadelesini veriyorsunuz bu saatte bırakın sözlüğü falan şimdi.

sözlük nicklerinin bokunun çıkması

Bakıyorum da elit, hijyenine dikkat eden beyler hanımlar toplanmış bizi çekiştiriyor. Kırıcı oluyorsunuz ama arkadaşlar.