bugün

veterinerlik okuyo olabilir.

hayvan gibiyn şeyyapmış nickini sanki.
bazı entryleri hoşuma gitmeyen yazar. bekleyip görelim gidişat nasıl olacak bakalım.
isteyenin kendisini okumakta istemeyenin okumamakta özgür olduğu yazar. kendisinin entrylerini beğenmeme hakkına sahibim ve ilk intibam yazdıklarını okumaktan keyif almadığım yönünde... diyalog sahibi oldukça, argo kullanımını abartmadıkça istediğini yazmakta özgürdür, ben de kendisiyle aynı fikirde olmama hakkına sahibim. zaten dünyayı güzel kılan da her insanın istediğini sevebilme ve düşünebilme hakkıdır. aksi takdirde dünya çok çirkin bir yer olurdu, öyle değil mi ?
Yeni bir troll daha.
Allah bize sabır versin.
allah'ın sözlük cemaatine gönderdiği sınavlardan bir tanesi daha. sınav sabır sınavı. sınavın adı how to deal with trolls. aşağıya son samuray'ın soundtrack'ini bırakacağım. sinirlenip kendini kaybeden bu şarkıyı dinlesin ve güç alsın.

https://www.youtube.com/watch?v=askfwy6DY7M
(bkz: bir daha söyle)
Gevsek zekali amipsi trol.
Sadece " Kemalist, ateist, osmanlı, ecdad " kelimelerini kullanan klasik akpli tanımına uyan yazarımsı. Geleli 15 gun olup sözlüğün anasını silken aynı tip başlıklarla mide bulandırırmayı başarmıştır.
Aynısını chp lilerin yaptığını görmeyenlerin zoruna giden yazardır. Yazsın aslanım.
ben bunu izlanda'da bulunan yanardağ, göl, baraj ismi falan sanıyordum yazarmış meğer. çok aradı mı acaba bu nicki?
elaleme verdiği talkınları bizzat kendisi sallamayan cumhuriyet düşmanı yazarlardandır.

örneğin şurada bir sözlük vermiş: (bkz: türkçe yetersiz bir dildir/#31153281)

ne ki bu sözlüğün sağında verilen sözcükler kullanılmalıymış, sol taraftakiler kemalist işi uyduruk sözcüklermiş!..

içindeki sözcüklerden biri nedir?

gözlem : müşâhade, tarassud, tefahhus

şurada bir entrysi var: (bkz: ahsen tv görmüş kemalistin yandan yana kaçması/#31152113)

bakın bakalım yukarıdaki entrysinde hangi sözcük geçiyor? müşâhade, tarassud, tefahhus? hangisi?

bu örneği bulmam iki dakikamı aldı. daha fazla uğraşmaya gerek görmedim.
Okuduğunu anlamadan her şeye atlayan sözde milliyetçi ve dincilerin nabzına göre şerbet vererek, saptırılmış ya da gerçek dışı iddialarıyla algı operasyonu yapan sözlük üyesi.
Ben onun gibi belgesiz desteksiz yazmam. Örnek verelim:
1942 yılı gibi 2. Dünya savaşı'nın en yoğun olduğu yokluk döneminden bir gazete bulmuş. "Chp yüzünden Ekmek bulamıyorduk. Karneye bağlanmıştı." Demeye getiriyor.
(bkz: #31154034)
ismet inönü'nün doğru politikaları sayesinde bir tek kişi ne savaş ne de açlık yüzünden ölmedi o buhranlı yıllarda. Oysa bütün avrupa kırılıyordu.
Ama tayyip erdoğan'ın başbakanlığı döneminde kübra bebek açlıktan, ayaz bebek soğuktan donarak öldü, hergün de onlarca şehit haberi geliyor.
Chp'yi kötüleme yarışına girmeden güncel bir gazete alın da yalancı akoğlanlardan önce bir gerçekleri okuyun.
Kaynak:http://m.milliyet.com.tr/...detay/2059849/default.htm
Ciddiye alınmaması gereken yazar. Ben fark edemedim bir kaç kere ciddiye alıp cevap verdim.
nikine gireyim diyip çıkacakken, birkaç entry'sine denk gelmemle bu iyi dileğimi; nickinle beraber düşünme organlarına da gireyim şeklinde revize etme ihtiyacı hissettiren yazarımsı.

girmek derken; entry girmeyi kastediyorum. *
her yobaz gibi, hastalık derecesinde yalancıdır.

şunun haline bakın! kendi sunduğu belgede ne yazdığını okumaktan aciz!...

yazdıkları: (bkz: lozanda 12 adaları istemeyen zihniyet/#31146571)

aldığı cevap: (bkz: lozanda 12 adaları istemeyen zihniyet/#31174743)
yazılanları okuyup anlamaktan aciz şahısların gelip hakkında atıp tuttuğu yazar. gidip mevzu hakkında bilgilendirmek yerine gelip nick altında goygoy yapıyor.

cevabını da alır oturur işte böyle.

(bkz: #31175166)
(bkz: kimbilir kimin feyki)

Prim vermeyin. Ölü taklidi yapın gider.
Yeni bir akp trolü daha. Trollere yapılan 5 tl'lik zamdan sonra Trollüğe talebin artması normal.
(#31225595) Gereksiz yere atıp tutan tam bir troll daha. iki üstteki entry'de ülkenin ekonomisi sefil ekonomiler arasında 163 ülkede sekizinci sırada yer aldı diyor bu trolümüz övmekten neredeyse soluksuz kalıyor.

Bu arada o son 150 yılın istatistikleri neredeymiş bizimle paylaşsaydınız keşke sayın aktrol.
maaşlı sözlük aktrolü.
sözlüğe girerken nickini unutmamasına şaşırdığım ama entrylerini beğendiğim, mizahı olan bir okuryazardır kendileri.
Nicki asla ama asla tamamen hatırlanmayacak, hatta bilinmeyecek, gözler önünde olsa dahi okunmayacak yazar.

Sahi. Sözlüğe nasıl giriyor?
Adının hakkını veren sözlük üyesidir.
içeriği doğru olmayan yazılarında uzun sözcükler kullanıp, Lafı uzatarak beyin bulandırma yapar.
tarihi ya da bilimsel gerçeklerin, saptırıldığını karşılaştırma yaparak analiz etme alışkanlığı olmayan yüzeysel okurları avlama amacındadır.
yobazların kendi kalesine gol atmaktan bıkmayan santraforlarındandır!..

santrafor aklınca laik kaleye doğru atak yapıyor: (bkz: kıbrıs fatihi ecevit değil erbakan/#31318466)

hay allah!.. yine kendi kalesine gol attı! (bkz: kıbrıs fatihi ecevit değil erbakan/#31318569)
mehmets'e çok ama çok benzeyen yazar.

mehmet doğru söyle sen misin lan?
güncel Önemli Başlıklar