bugün

entry'ler (671)

sanat yönetimi

alakası olan arkadaşlar tarafından bilgi almak istediğim bölümdür.

esra erolla izdivaçtaki mustafa hamdi

Gülene kadar yakisiklidir. Rabbim o nasıl dişler.

levent kırcanın ibb başkanlığına aday olması

Bu yaz direnişte muhabbetimiz olmuştur kendisiyle, soğuk ve kibirli biri. Kazanmasi da zor.
Sarigul'u çıldırtacak haberdir.

türkiye nin en yobaz şehri

Çeken bilir, Rize'dir.

rabia olmak isteyen pelinsu

rabialı iphone kabı vardır.

kadınların erkekleri kadınlaştırması

ilk entrydeki hiçbir özellik kadınlara has değildir. kadınları köleleştiren ataerkil toplum bunları kadınlara yüklemiştir. biraz yük paylaşımı yapıp dengelenmeye çalışınca erkekler kadınlaşmış oluyor, he.

eşortman mı aşortmen mı aşofmen mı

haşortman.
(bkz: aykut kocaman)

tek cümleyle atatürk

abartılan.

beyin not found

sağlam yazar.

kürt çocuklarının genelde sevimsiz ve itici olması

kundaktaki bebeklere nefret söyleminde bulunacak kadar ırkçı yazar söylemi.
(bkz: ırkçıların sevimsiz itici aşağılık pislik zavallı seviyesiz olması)

örtüsüz kadın perdesiz eve benzer

ancak necip fazıl kadar yoz bir adam tarafından yapılabilecek genelleme.

femen türkiye

Kendilerini sosyolojik psikolojik acidan degerlendirmek isterdim ama cok usendim.
Orospudurlar.

sözlükçülerin en tuhaf korkuları

Mazgala telefon dusurmek.

behzat özen

8 yasinda olen bir cocugun ustunden siyaset yapabilen (sifat bulamadim) insanlarin varligini gostermis cocuktur. Olu bir cocuga uzulmek icin solcu ya da entel olmak gerekmiyor efendi. Insan olsak yetecekti.
Ayrica katliamlarin baslama tarihi 1982 degil, 1930 zilan'dir. tarihten bu kadar bihaber olmaniz de uzunc.

lazları seven kürt

Karadenizin geneli turk milliyetcisidir. Her karadenizli lazdir algisi yuzunden sanirim bu.
Gercek lazlardan da tipki kurtler gibi ozgurluk mucadelesi veren ve kurtlere mucadelesinde destek olan azimsanamayacak bir kesim vardir. Bunlar kurtlerle gayet de anlasirlar.

behzat özen

Hayvan otlatan bir cocuk. Sekiz yasinda. Belki de ailesinin gecimini sagliyordu. Bakin sekiz (8) yasinda. Terorist degil. Oyle ulke bolmeli ideolojileri falan yoktu. Hani dogu'da biri olunce uzulme olcutumuz olenin ideolojisi ya, bunun yoktu. Belki yureginiz acir diye ozellikle belirtiyorum. Oyuncak sandigi sey mayin cikti. Bedeni parcalandi. O an yaninda bulunan kendinden yalnizca birkac yas buyuk arkadasi omru boyunca zihninden cikmayacak karelere sahit oldu. Sok gecirdi. Sonra behzat'i battaniyeye sardilar. Annesi hala agliyor. Sabah cayla balla evden gonderdigi evladi battaniyenin icinde parca parca. Son kez goreyim deyip bakamamistir belki de evladina, yuregi kaldirmamistir.
Bugun 29 ekim. Behzat ellerinde bayraklarla 10. yil marsi soyleyen "cumhuriyet cocuklari" kadar sansli degildi. Sadece elinde degnek vardi, sirtinda ailesinin yuku.
Bugun kimse behzat'i anmadi. Cunku kutlanacak bir seyler var. Havai fisekler dogu'da olen bir cocuktan daha ilgi cekici. Ya da vay anasini ne gecit yapmisiz be! Asya avrupa 5 dakika. Gelisiyoruz, mukemmel kalkiniyoruz, yasasin cumhuriyet.
Yuregim cok aciyor sozluk. 9'unu goremeyecek o cocugu dusundukce yuregim aciyor. Kendimi bu dunyada fazla hissediyorum.
Daha fazla ne denir bilmiyorum. Her seferinde elimizden en fazla unutmayacagimiza dair sozler vermek geliyor.
Unutmayacagim seni cocuk. Unutursam kalbim kurusun.

usta denince akla gelenler

Ne alakaysa (bkz: cem karaca)

kadir has üniversitesi

Girebilmek için şimdiden kendimi tüketmeye başladığım, iletişim fakültesiyle öne çıkan vakıf üniversitesi.
Bu entry editlenecek.

sonbaharda aşk

pek bir olayı yoktur.
Sonbahar yalnızlığın mevsimidir, yedirmeyiz!

tayyip erdoğan ın halife olması gerektiği gerçeği

Başlık sahibi muhtemelen ilkokul 2 terktir.
5. halife demiş. Eksiye basacağım butona yazık.