bugün

kibar ol canım. aşkım kapımı aç. bana her özel günde hede al. höde al. aman arkadaşlarımın yanında centilmen ol gibi erkek doğasına aykırı bekleniler ile erkeği gün be gün bitiren kadınlar erkeği kadınlaştırmışlardır.
erkek dediğin kaba olur düz olur. sert olur. tutar kolundan çeker ve sert öper.

yapmayın etmeyin. erkek dar pantolon giymez..
yok straponmuş yok fantaziymiş. allasen adam alır mı onu içine? Sonra niye kadınlaştı sen aştın kendini kadınlaşmayı da geçtin emmi.
güzel kızların yanındaki erkeklerin küpe takmasiyla dogrulanan durum.
erkek adam gibi olacak değil. gibisi yok. erkek adam olacak.
sover, sayar, kızar, kaba davranır ama layigiyla sever de.
ilk entrydeki hiçbir özellik kadınlara has değildir. kadınları köleleştiren ataerkil toplum bunları kadınlara yüklemiştir. biraz yük paylaşımı yapıp dengelenmeye çalışınca erkekler kadınlaşmış oluyor, he.
kadınlığa meyilli olan erkeklerde kız arkadaşlarının da yönlendirmesiyle iyice belirginleşen durumdur.
@6 küpe takmanın kadınlaşmakla alakasını anlayamadım da neyse.
Bilimsel olarak kadınlarla daha çok zaman geçiren erkeklerin testesteron seviyesinde belirgin bir azalma görülmüş. Hatta erkek sirtlanlar yavru sirtlanı emzirme davranışı göstermiş.
kadınlar erkekleri direk olarak kadınsılaştırmamaktadır. Kadın olmak demek kadın enerjisinin vücutta bulunan erkek enerjisine göre fazla olması, erkek olmak da aynı şekilde erkek enerjisinin kadın enerjisine göre fazla olması demektir. Kadınlar toplumdaki rollerini değiştirip iş hayatına girmişlerdir. Çünkü kendi ayakları üzerinde durmaları gerekmektedir. iş hayatına giren kadınlar erkek enerjilerini farkında olmadan fazlalaştırmışlar ve erkeksileşmişlerdir. Her işi kendileri yapan kadınlar yavaş yavaş erkeğin bilinçaltına benim gücüm yetiyor bak her şeyi yapabiliyorumu yerleştirmiştir ve erkek kendini gösterebileceği bir alan bulamadığından erkek enerjisinin düştüğünü hisseder.
Fakat siz her zamanki çok yanlış düşünüyorsunuz kadın da pantolon giyiyor saçını kestiriyor diye erkek mi oluyor. Hayvanlar aleminde erkeklerin ilgi çekmek amacıyla renkli olduğunu bilmiyor gibisiniz. üzülüyorum.