bugün

inanın öyle düşmanlıkla söylemedim bunları ama nedense öyle bir sevimsizlik var bu çocuklarda, itici insanlar bunlar nedense, trafikte kırmızı ışıkta arabanın camını sana sormadan siler oğlum yapma abicim istemez yapma dersin inatla silmeye devam eder, bayramda inatla gruplar halinde gelip 1 tabak şekeri üçer beşer avuçlayıp kaçarlar, gider bankaları, marketleri taşlar, türk bayraklarını indirmeye çalışır, belediye otobüslerini yakar, milletin arabasını ateşe verir sonrada neymiş sonuçta çocukmuş, kandırılmış geçin bunları sevimsiz işte bu çocuklar zorla değil ya, sevimsiz işte.

http://galeri.uludagsozlu...t-%C3%A7ocu%C4%9Fu-75589/
Pkkli olanlari ayrica o. Cocugudur.
beş parmağın beşi bir değil ben katılmıyorum.
bir insanın yetiştiği coğrafya o insanın şekline şemaline yansır.
benim kürt arkadaşım var fıstık gibi kız her kürdü aynı kefeye koymayınız.
ayrıca bu kız kürtlüğünden de utanır hale geldi terör yüzünden. böyle düşünenler yüzünden.
bir çoğu kürtlüğünden utanmayı seçmiyor karşı atağa geçip tepki gösterip ötekileşiyor da.
hep bunlar hepsini terörist gözüyle görmeniz yüzünden.
çocuk diyorsunuz lan utanın amk! hangi ırktan olursa olsun çocuk hiç itici ve sevimsiz olur mu? vicdanınızın taa amk!
bir tane yapılırsa özene bezene yapılır tabii. 9- 10 tane yapılmasından ve saldım çayıra, mevlam kayıra anlayışıyla büyümelerinden dolayı çocuğun yalapşap olması doğaldır.
henüz aklı bir şeylere ermeyen yaş grubuna siyasi kimlik yapıştırmak.
ırkçıların yanında şeker portakalı gibi kalırlar,
kim ki ırkçılık yapar, işte o gerçek bir vatan hainidir ve farkında olsa da olmasa da ülkesini bölmektedir.
küçükken topu kürtlerin inşaatına kaçmış sevimsiz kişi söylemi.
http://www.google.com.tr/...oDA&ved=0CFcQ9QEwCDgK
Bunu savunanlar küçükken çok mu sevimliymiş diye düşündürür. Ne genellemeci insanlarsınız.
çocuklar masumdur. onların o saf beyinlerini yıkayan insanlar iticidir.
(bkz: armut ağacının dibine elma düşmez)
her ne kadar düşmanlıkla söylenmediği iddaa edilsede, genelleme yapıp tüm kürt çokcuklarını aşağılayan, ırkçı, sevimsiz ve itici başlık.
Sadece bazılarında görülür. Nedenide anne ve babasından kaynaklanan durumdur
iyi beslenememe, maddiyatsızlıktan sıfıra yakın hijyen, sağlıksız yaşam koşulları, kendileriyle ilgilenmeyen aileler, sokaklarda çamur içinde geçen çocukluk, çetin hava koşulları...

ayıptır, çocukları bari alet etmeyin. Herkes isterdi antalya'da, izmir'de istanbul'da zengin ve kültürlü bir ailenin çocuğu olarak doğmayı, Hera Mama'yla büyüyüp, tatillerde Antalya'da denize girip kışın Akmerkez'de paten kaymayı, gece yatmadan Pınar süt içmeyi.
nefret söylemidir.

terör örgütü pkk ile ayrı yollardan ama aynı amaca hizmet eder bu zihniyettekiler. ortak gayret bu milleti ayrıştırmaktır bölmektir.
masumiyet timsâli miniklere çirkin diyen, hayata at gözlüğüyle bakan kişi söylemidir.
bakımsız çocuklar olduğu için sevimlilikleri kalmamıştır. insanın sevesi gelmez. az eli yüzü temiz olsa her çocuk gibi o da sevilesidir.
Bu nasıl bir kafa ya, kürt Çocukları sana göre sevimsizse sen de avrupalı amerikalı Çocuklara göre sevimsizsin, onu napıcaz? IrkÇılığın da b*konu Çıkartmaktan başka bi şey değil bu söylem.
Bende aynı şeyleri sarışın ve donuk çocuklar için düşünüyorum, bazı ırkların "genelde" güzel bazı ırklarîn çirkin olduğu yadsınamaz bir dünya gerçegidir, Kürtlerinde geneli çirkin olur. Tabii bunda bakımsızlığında payı var. Ama bizim mahallede bir Kürt kızıda varki afeti devran, lübnanlı sanırsınız.
Buram buram nefret söylemi olan durumdur. Moderasyon uyuyor sanırım.

Bütün çocuklar masumdur.
kurttan çıkma yarı hayvan biz türkler kadar muhteşem olamadıkları için üzüldüğüm çocuklardır.
bu nasıl bir merhametsizliktir anlamıyorum.