bugün

entry'ler (135)

coca cola ya sokulan bıçak

telaviv'de hissedilmiştir.

yabanhane

yarım elma'nın kuzey beyini tamamen bitiren parodi.bir daha 5 sene iflah olmamıştır,bundan sonra da olmayacaktır.

en güzel yeşilçam kadın sanatçısı

açık ara belgin doruk'tur.

jean reno

leon filmi dışında tüm aksiyon filmleri de gayet kaliteli olan fransız oyuncu.kendine has karizmasıyla her daim her filmde iyi durabilir.le chef'i izleyenler komedide de fena olmadığını göreceklerdir,tais toi de var.

recep tayyip erdoğan a sorulmak istenen sorular

çok salak bunlar dimi len ahahaha.

yazarların taciz hatıraları

bir insanın niye bunu yazdığını anlayamadığım hatıralar.böyle durumları savcılığa,polise vs. bildirmelisin ki bildirmişsin.yok amacın bilinç yaratmaksa adama terbiyesiz demen dışında bunca cümlede hiç bilinç yaratmak için bir kelimen yok.eee niye anlatıyorsun bunu

kurbağaların üstüne düştüm kurbaga vak dedi

bisikletine düldül diyen bir vatandaşımızın serzenişi.

sanalda kendini pazarlayan modern cariye

istediğiniz kadar tahrik edin kısmına güldüğüm yazı.kendilerini savunamayan salak izmirlilerin anasıyla-bacısıyla dalga geçip güçlü hisseden anadolu tayyipçisinin en büyük korkusudur bu.evet çoğu salak ulusalcının paylaştığı üstü türban altı mini etek fotosu fake'tir.ancak bizzat sokakta gezen biri olarak çok kez bu durumlara sahne oldum.o yüzden devekuşu gibi kafanızı kuma gömmek yerine böyle bir uyarı iyi olmuş,mazallah eğitim,kültür ve maddi olarak aşağıda olmanıza bi de elinizdeki tek argüman da eklenirse o klavyeleri ağlayarak bırakırsınız.

oy vermenin şirk ve haram olması

gidip mühür basma şeklinde olmasa bilepeygamber döneminde karar alırken dahi oylamalar yapılmış bir dinde oy vermenin haram olduğunu söyleyen bir safsata.ha bunu yayında belki malum partinin oy oranı azalır,bak o iyi olabilir.

göze göz dişe diş direniş direniş

fazla ş barındırmasından sertliğini kaybeden bir slogan.zaten bu slogan daha dişe diş kısmında sertliğini kaybettiğinden hemen intikam intikam intikam,rahat yok bizlere kısmına geçilirken bi de direniş demek.i ve ş'lerin çokluğu muhallebi kıvamına getirmiş,olmamış.

allah türk ü korusun

allah türk'ü korusun ve yüceltsin (mhp versiyonu)
tanrı türk'ü korusun ve yüceltsin (türkçü versiyonu)
tanrı türk'ü korusun,o zaten yücedir (bence en mantıklı ve güzeli budur,atsızcılarda kullanılırdı bir dönem.

bütün şarkıları aynıymış gibi olan sanatçılar

sıla,demet akalın,soner sarıkabayı.

solcuların erdoğan destekçisi ünlüleri çekememesi

abd nin kucak müptelalarının ona buna rus köpeği demesine neden olur.

yahudi kongresi cesaret ödülünü geri istedi

cumhurbaşkanlığı seçimi için sahibin arapasıdır.

dünya da yalnız kalsak da israli destekleyeceğiz

dünyada pek yalnız kalmayacakülke başkanı söylemi.

komünist parti

aydemir güler ve kemal okuyanın kurduğu partidir.aydemir güler yine isim konusunda önce davrandı *

baba annem çok asabi galiba orgazm olamıyor

ben bu soru böyle bu sorunun çok ters geleceği bir ailede sorulmasını isterdim.hemen hemen her aileye ters gelecektir ama aşırı ters gelen bir ailede bu sorunun sorulduğu an ve babanın duyduğu andan 3 saniye sonrasını görmek güzel olabilirdi.

bilimsel başlıkları kimsenin sallamadığı gerçeği

kafa dağıtmaya ya da boş zaman değerlendirmeye gelinen bir sitede çok garipsenmemesi gereken durum.

cimbom başı dik yürür

en güzel galatasaray marşlarından biridir,seni sevmeyen ölsünle beraber.

kimse sabrımızı sınamasın

birçok ülke tarafından,sınarsam ne olur lan ehehehe diye cevaplanan tehdit.