bugün

ismi harun abidir ahmet abidir mehmet abidir biseydir iste o kizin. Biyiklari lise döneminde uzatirlardi bu turdekiler, benim biyiklardan uzun olurdu yeminlen. Ki ilk jiletle tiras oldugumda 17 yasindaydim, sakalim cok cikma potansiyelinde oldugundan jilet vurmayim askerde basima bela olur diyerekten bu yasima kadar beklemistim ben. Megersem bu kizlarda beklemis... Su yasima kadar koltuk alti killarinindan tut ayak parmagindaki killari bile (bkz: cimbiz) bile degil jiletle (bkz: jilet) alan kiz duydum, gördüm ve sustum. Lafi uzatmayacagim, biz erkekler hayvaniz tamam da, sizler de azicik kiz gibi olun ha ne var.
(bkz: devetabanı)
çok mühim bir hata yapan kızdır. bir an önce hatasının farkına varmalıdır.
hiç almayandan daha temiz kızdır.
efendim vucudunda ki kıllar eğer balta girmemiş ormana dönüşmüş ise çaresi kalmayan kızdır. bu duruma gelmesinde ki en büyük olay ise kişinin babasını traş olurken izleyip ona özendikten sonra her yerine jiletle dalmasıyla sonuçlanan eylemdir. kişi kıllarını kestikten sonra bir 30 dakika da o kılları temizlemek için çaba sarf eder. bu kişiler genellikle kapalı giyinirler çünkü açık giyindiklerinde ortaya çıkan kıllar kuş tüyü yastığının kıllısını hatırlatmaktadır. bu kişilerin bacağına kafamı koyayım da uyuyayım dersiniz koyarsınız çok yumuşak ve rahat gelir, daha sonra o pantolon inince kafanızı 1 sene su dan çıkarmazsınız.
Kıllısını bile kabul edenlere bu kızlar şamda kayısıdır.

yalan mı?
iyi kızdır temiz kızdır kıllıdır ama kesmesini biliyor hiç olmazsa.
ağda sırasında kıl köklerinin kanamasına dayanamayacaktır.
en azından kişisel temizliğe önem veren kızdır.
bu kadarı da fazla dedirten fakirdir. insan giyeceğinden yiyeceğinden kısar bir ağda alır öküz!
kokuyorsunuz...

(bkz: fakirsin fakirsiniz fakir)
2 günde bir almak zorundadır.
traş köpüğünü sevgilisiyle ortak kullanan kızdır.
jilet firmalarının pazar tahminlerinde hesaba katmadıkları kızdır.
ağdaya vakti olmayan çaresiz kalmış kızdır.