bugün

hoşgelmiş nesildaşım..
(bkz: koolcat/#11375198)

doğum günümde bana şişme zenci göndereceğini söyleyen yazar. Göndermeyen top olsun mu? Olsun. 5 gün sonra doğum günüm. Almazsan şerefsizsin bak. Erkek adam söz verdiği şeyi yapar.
görsel
biraz kıt akıllı gibi gelmiş yazardır. belki birazdan biraz daha fazla.

(#45828014) kimbilir kimin kaçıncı yan hesabı.. akıl yarıştıramayacağı abilerine pek ilişmesin ana hesabı gibi itin götüne girer girer çıkar. hem ana hesabı ile hem yan hesapları ile g.t olup sözlük tarihine geçmesin durduk yerde..
(bkz: Teşekkürler şükran)
Malumumuz arkadaşın bir çok yan hesabından biri kuvvetle muhtemel.
ne yalan söylim bende sevmedim aq.
sözlüğe hoş gelmiş bir yobaz yazardır. akp'li olup atatürk'ten nefret etmeyenler de var bizim yüce yazlığımızda.
Kim Atatürkten nefret t ediyor yha. Sadece yanlışlarından bahsediyoruz. Abartmayın pls.
Sevilen sayılan zevatlardan biridir. Eleştirme yerine biat edin..
Tez zamanda kuyruğuna teneke bağlayıp göndereceğimizi yobaz zerzevatlardan birisidir.
Aktroll, pkklı yazar engelle geç.
Demin kendisini göt ettim diye laf sokuyor embesil.
antikemalist biri olduğuna göre kesinlikle iyi biridir. evet..

görsel
al bunu al al al.. denilecek yazar..
An itibari ile sözlük travestileri tarafından tacize uğrayan yazar. Kızlar bırakın peşimi ben bildiğiniz erkeklere benzemem ayool!
Atatürkü çok seven yazar saçmalamayın. Cnm yha uhşi.
sağlam yazardır. ona buna fake diyen tipler önce angel of attack fakesine baksın.
Bana frank ı yalıyor demiş saksofoncunun teki. Ulan sabahtan akşama kadar hepiniz mel mel'in yalamadığınız yerini bırakmadınız hemde tüm sözlük olarak ahahah.
Mod kankaları vardır emrine amade olan , yokmuş demek ki.
Abazan bir yobaz. Şunun seçtiği nicke bir bakın. Hayrola, camiye mi giriyorsun damsız? Özendiğin ne?

Neyse, aynen benzerlerine yaptığımız gibi bunu da kuyruğuna teneke bağlayıp göndeririz tez vakitte.
girebilmek için illa dam gerekmiyormuş.
teknik taktik kubanı olan çaylak olan zevatlara çaylak oldu diye başlık açılmasının formata aykırı olduğunu bilmediği için gaflete düşerek çaylak olmuştur. her gördüğünüz hesaba müslüman veya ak partili biriyse frankın fakesi deyip durmayın ayıp ediyorsunuz dünde aynısını yaptınız kuran üstüne yemin ederim dedim sizde edin dedim başlığa yazma hemen durdu. ya iftira atmayın yada edepli şekilde yazınızı yazın.

görsel
Çaylaak çaylaak amanını çaylaak çaylaak.
kuvvet ile muhtemel başka yazarların aldığı ceza ile alakalı açtığı başlıktan dolayı çaylak olmuş yazardır.

--spoiler--

müslüman veya ak partili biriyse frankın fakesi deyip durmayın ayıp ediyorsunuz dünde aynısını yaptınız kuran üstüne yemin ederim dedim sizde edin dedim başlığa yazma hemen durdu. ya iftira atmayın yada edepli şekilde yazınızı yazın.

--spoiler--

kardeş sana 2 haftadır aynı şeyi anlatıyoruz ne oldu şimdi imana gelmişsin hayırdır ? başkasına verdiğin tavsiyeye önce kendi uyacaksın. iftira atma ve edepli şekilde yaz insanlara bulaşma. zaten bugün gelmedin gözümde 3 puan daha indin eksi 24 e düştün..