bugün

entry'ler (79)

gülse birsel

bence harika bir senarist nasıl bir hayal gücü var çok merak ediyorum aslında.

sevgilisini makyaj yapıyor diye terkeden erkek

kendi sevgilisine hiçşey makyaj yaptırmayıp sonra makyaj yapanlara sarkan iğrenç tiplerdir.

sınavlarda verilmiş en kötü cevaplar

-halk edebiyatının özelliklerini yazınız ?
cevap:zaten sen biliyorsunuz hocam bana niye yazdırıyorsun ki.

insanın büyüdüğünü anladığı an

arkadaşlarıyla çamurdan yemek yapmayı özlediği zamandır.

kim jong un

tosuncuk diye alay edilen aslın o dünyayla alay etmek isteyen kişi .

bir diziye verilebilecek en kötü isim

(bkz: küçük kadınlar)

aşk kaç beden giyer

hadisenin bu yıl aldığı kiloları saklamak ve ilgiyi üzerinden dağıtmak için albüme koyduğu şarkıdır bunun başka açıklaması olamaz yani şarkı çok iğrenç.

en kısa fıkralar

mehmet okur dedim. basketbolcu oldu.

tarihle övünmek

türkiye'ye uyuyan dev denilirdi gerçekten doğru uyuyoruz sadece geçmişe bakıyoruz evet atalarımız çok iyiymiş ama biz nasılız.......lütfen artık önümüze bakalım yoksa oda elimizden alınacak.....

muhteşem yüzyıl da kürdistan gafı

bu yaşıma kadar osmanlı ve kürdistan lafını hiç yanyana duymamıştım bu şaçama dizi sayesinde duymuş oldum her araştırma doğru olucak diyil artık onlarıda doğru gibi gösteriyorlar biz ne yapalım 'TÜRKiYE'de yaşıyoruz............

atatürk türk müydü

türk olmak ırktan gelen birşey değil içten gelen birşey atatürk türk olduğunu bu halkı kurtardı ve türkiye cumhuriyetini kurdu.

xbox 360 slim

harika birşeydir...assault heroes bu oyunu oynadığın daha mütiş oluyor.

misafir çocuğu

evdeki bütün eşyalara bu benim olabilir mi gözüyle bakan çocuk.

başbakanımız ikinci bir peygamber gibidir

zaten her öne gelen peygamber oluyor. pabucumum peygamberi peh.

tefik egeli

nihata güvenmiş yarıyolda kalmış bir mal olup mantar gibi asalak bir şekilde yarışmayı bitirmeyi planlayan kişidir.

kürdistan da türkler azınlık olsa ne yapardı

olmayacak duaya amin demek gibi birşey bu ondan dolayı bu başlığı açamaya gerek yok bunu konuşmak saça o şerefsizler bunu hiç bir zaman yapamayacak çünki..................

meydan savaşında en ön sıradaki adamın psikolojisi

sanırım bütün hayat hikayesi gözünün önüe gelmiştir........

barcelona nın guiza yı transfer etmek istemesi

kim uydurduysa güzel uydurmuş.

atom

atom dünyadaki kimyacıların ve fizikçilerin ilgisini çeken en küçük yapı taşıdır ama hiçbir zaman iyi niyetle kullanılmayan bir araçtır Ernest Rutherford atomu kötü bir niyetle parçaladığını sanmıyorum ama biz insanlar onu herzamn çıkarcılık için kullanılacagına eminim.(2.dünya şavaşı AMERiKA JOPANYA'YA attığı atom bombasıyla büyük bir önektir)

japonya depremi için ne dediler

bu deprem dünyanın en büyük 5. depremi ve arkasından tsunami biz bunu saçma sapan bir hale getirebiliyoruz halimiz ne günlere kaldı..