bugün

yılın en iyi albümü. aşkkolik'te bizi mutlu eden hadise - erdem kınay işbirliği bu albümde birçok şarkıyla tavan yapmıştır. macera (albümün en iyisi), harakiri, burjuva, supermen, özellikle melek, mükemmeldir (en iyi slow). bu albüm bir bakıma alternatif bir pop albümü sayılabilir çünkü supermen dışında bilinen pop şarkısı algısı taşımaz, rahatlıkla alınıp dinlenebilir. on verdim hadise kızım sana! ama o bacaklar ne öyle ya?

ayrıca (bkz: erdem kınay), (bkz: #11603211)..
"mesajımı almıştır o" şarkısı gerek alt yapı gerek sözler ile albümün en güzel şarkısıdır.
dikkat çekmek için çok düşünülmüş tırt bi söz.
Hadisenin nakaratı dile dolanan güzel şarkısı.
hadise'nin altın kelebek ödülleri performansında duyup beğendiğim güzel şarkı. cidden aynı adlı albümün en güzel şarkısı. dinleyin dinlettirin.
(bkz: 46)
bariz 'aşşş kaç beden giyer' şeklinde söyleyen hadise şarkısı. çok da iyi olmuş aslında. bir iki dinlemeye bağımlılık yapıyor.

popüler formspring sorularından biridir ayrıca.
Tarkan'ın öp parçasına çok fazla benzeyen Hadise şarkısı. Sözleri güzel fakat düzenlemesi daha iyi olabilirdi sanırım.
aşkın bedenle işi olmaz. ruhsal bişeydir, bünyeye hasıl olduğunda beden yalnızca aşka araç olur.

not:hadise şarkısıymış hiç dinlemedim yazarların yalancısıyım.
kapağında oldukça photoshoplu yarı beyoncé yarı hadise bir mutantı sergileyen albüm.

yakında hadise mutasyonunu tamamlayacak ve hadicé olacak, bekliyoruz.
Şarkıdaki asıl soru "bir kalp kaç defa sever, orda bana da var mı yer?" olmalıydı.
saçma salak şarkı.. ergen süzgeci..
Bir kalp kaç defa sever
Orda bana da var mı yer? gibi keyifli bir soru soran şarkıdır. sevdiğimdir yep yep.
en berbat hadise şarkısı.
geçen migrosta kuyruğa girerken gördüm o albümü. o ne iğrenç tırnaklar, yeşil yeşil, o ne beyonce'ye benzeme çabası. biri bu kadına seksi olmadığını bir an önce söylemeli artık.
bir kaç defa dinledikten sonra bağımlı yapan şarkıdır.
çoğu insanın bu şarkının sözünü elbise bedeninden bahsediyormuş gibi algılayıp 'saçma salak sözler içeren şarkı' yorumunu yaptığı, ancak aslında çok anlamlı bir söz içeren şarkıdır.

aşk kaç kişinin bedeninde hayat bulur demek istemiş illa açıklamak gerekirse ama, anlayana...
(bkz: 83)
hadisenin son çıkan parçalarından biridir.baya popüler olmuştur.
an itibariyle beyaz show'da türkü formatına çevrilmiş şarkı. mükemmel hale gelmiştir.

http://www.dailymotion.co...-4-kasym-2011-turku_music
yeni formuyla düğünlerde çalınması gereken şarkı.
sırf adından dolayı dinlenmesine gerek olmayan şarkı.

arkadaş "i don't bloody believe it".
bir tuvalete kaç kişi sıçar mantığıyla hazırlanmış matematik problemidir.
hadisenin problemi de denebiir.
dakikalar önce beyaz showda türk halk müziği formatında çalınmış ve hadisenin söylediğinden çok daha iyi olmuştur.
klibini beğendiğim hadise şarkısırdır.
güncel Önemli Başlıklar