bugün

galatasaray’ın 2012-2013 şampiyonlar ligi h grubu’nda oynayacağı 5. hafta maçı.

başlama saati: 21.45

#saldirgalatasaray

kanımca final maçımızdır.

kazandığımız taktirde gruptan çıkmayı garantiler, 5 aralık 2012 tarihinde portekiz semalarında oynayacağımız sporting braga maçına grup liderliği için çıkabiliriz.
(bkz: yarın ola hayrola)
heyecanla beklediğimizdir.
galatasarayımızın 0-0 kalıp 1 puan alacağı karşılaşmadır.

(bkz: gurbetçi ahtapot)
galatasarayımızın en kötü berabere kalacağı karşılaşmadır.
türk telekom arenanın adeta yanacağı mactır.

bu atmosferden dolayı galatasaray en az 1 puan cıkaracaktır.
pegasus 4. katta yerimi alacağım maçtır. şimdiden yazıyorum daha da yazacağım. çevremde bağırmayan taraftar görürsem zorluk çıkartırım. he bir de, meşale getirmeyin hem ceza yeriz hemde stadyumdan duman zor çıkıyor.
salı gününe denk geliyor.
nefeslerimizi tuttuk bekliyoruz. *
(bkz: plan yapmayın plan)

puana şiddetle ihtiyaç duyacağımız maç.
(bkz: saldır cimbom okey let s go oley)
ilk yarı 1 / ikinci yarı 1.
türk telekom arenanın tarihi günlerden birini yaşayacağı maçtır. maç öncesi muhteşem bir kareografi zaten olmazsa olmaz. üstünede bir galibiyet ve üst tura çıkış tadından yenmez tadından.
burak yılmaz'ın tt arena'da penaltı kazanacağı maçtır.
kelimenin tam anlamıyla ağlamalık maç. sonuç ne olursa olsun.
(bkz: avrupa kolla kendini)
gormemis taraftarin maci. yirmi gun sonraki mac icin skor tahmini yazan embesillerin izleyecegi mac.
iki avrupa kupası görmüş taraftarın, sevgili dostunu türk telekom arena' da konuk edeceği maç.
dereyi görmeden paçaları sıvamamak, büyük lokma yeyip büyük laf etmemek gerekir demiş atalarımız.

not:galatasaraylıyım.
van persie ve rooney hattından oluşan forveti galatasaray'ın nasıl durduracağını merak edeceğim maçtır.
stad icinde cevremde bagirmayan renktas gorursem onlara zorluk cikartacagim mac. seyirci olarak gelecekler lutfen kombinelerini taraftarlara uygun fiyattan satsin. lig maclarinda yeterince seyirci oluyor zaten.

rio ferdinand tweter'da gördüğü rüyayı paylaşmıştır:

"Tuhaf bir rüya gördüm. Galatasaray'ın sahasında Barcelona ile oynuyorduk. Braga ve Cluj taraftarları da bizi destekliyordu."
galatasaray taraftarının manchester united'a güzel sürprizler hazırlayacağından emin olunan karşılaşma.

bu maç benim için çok daha anlamlı ve önemli kılan şey ise galatasaraylı olmamın yanında yurtdışında manchester united'ı yakından takip ediyor olmam. büyük konuşmak istemiyorum ama bu maça bir şekilde gideceğim.
galatasarayın gruptan çıkma adına en önemli maçı olacağını düşünüyorum tabi ilk 4 maç sonrası ne olacağını şimdiden bilmek zor ama şu an için fikstür üzerinde önemli maç bu gözüküyor.
güzel olacağını düşündüğüm ve inşallah galatasarayım tarafından kazanılacak maç.

ayrıca; (bkz: galatasaray taraftarı micheal carrick i alkışlasın) .
galatasaray'ın kaybedeceği maç. tahminim 2-3.