bugün

Spor Toto Süper Lig 4. haftasında galatasarayımızın antalyaspor ile karşılaşacağı maç. saat 20.30'da başlayacaktır.
ayrıca galatasaray'ın kritik manu maçından önce eksiklerini kapatması için çok önemli bir karşılaşma.

ayrıca cris'in ilk resmi maçı olacaktır.
spor toto süper lig 4.hafta maçı. başlama saati 20.30

Akdeniz Üniversitesi stadında oynanacaktır.
manchester united maçından önceki son resmi maçımızdır. bakalım rotasyon mu olacak? yoksa normal takım düzeni mi sahada olacak? merakla bekliyoruz sözlük.

not: geçen sene yenemediğimiz tek takım olma özelliğini taşıyan mp antalyaspor'u bu sefer yeneriz diye düşünüyorum artık.
beklediğim 11 şudur:
Muslera
Eboue Danny* semih kaya hakan

hamit Yekta Melo amrabat

Umut Elmander
fatih terim'i tanıyorsam rotasyona gideceğini zannetmiyorum zira programı maç maç yapan bir adam.

tabi belli bir skor avantajı yakaladıktan sonra yorulan futbolcuları dinlendirmek isteyecektir. her ne olursa olsun sakatlık olmasın, tek temennim bu.
cimbomun bafilleyeceği karşılaşma.
antalya'nın çakıp geçeceği karşılaşma.
antalyanın gangbang yapacağı müsabaka.
fenerlilerin elleri havada dua ederek izleyeceği maç

sakin olun lan hahahahaaa..
ertesi gün gazetelerin "cimbom cimbom olalı böyle zulüm görmedi" şeklinde manşetler atmasına sebep olacak karşılaşma.
(bkz: somurmak)
75. Dakikada Aydın Yılmaz'ın oyuna gireceği maçtır.
maç trolleri, öncelikle bi siktirin gidin açık konuşuyorum. bu arada allah belanızı versin lan.
tanıma geçersem galatasaray 8 maçta bir kez kazandı. ayrıca antalyaspor galatasaray'ın 2011-2012 sezonunda yenemediği tek takımdı*. o yüzden çok belli olan bir maç değil, ancak mutlak favori galatasaray.
not: ligtv spikeri gibi konuştum lan götüm kalktı :(
çoğu yazarın ters köşe olup galatasarayın rahat alacağı karşılaşma.
(bkz: uludağ sözlükteki maç başlıklarında kavga çıkması)
maçta hiçbir şey olmayacaktır. binlerce kişi maça gidecektir efenim 105 dakika sadece yeşil bir sahayı ve 3 tane direkten oluşmuş kaleyi izleyeceklerdir.
antalya şöyle yapar şöyle eder böyle eder tarzı entry yazanlara maç sonu pm akımı olacaktır şahsımca.
bilginize
ömer çatkıç futbolu bıraktığına göre galatasaray'ın kazanacağı maçtır. kendisi galatasaray maçlarında ölümüne oynayan bir kaleciydi.
antalyaspor'un affetmeyeceği karşılaşma olacaktır. galatasaray bırakın beraberliği 2 en az fark yemekten bile kurtulamaz.

skor: 5-1 olur gibi.
fenerbahçe fanatiklerinin antalyaspor' u fc barcelona zannettiğini gösteren lig maçı.
galatasaray uefa kupası kazandığı için hükmen galiptir.
Muslera, Eboue, Cris, Semih, Hakan, Melo, Selçuk, Aydın, Amrabat, Elmander, Umut. ilk 11 imiz budur.
galatasaray'ın kazanacağı karşılaşma.

o değil de; Yine melisler doluşmuş buraya. lan sizin de işiniz zor, kendi takımınızı mı takip edeceksiniz, gelip buralarda mı ağlayacaksınız. vallahi zor, melis olmak çok zor.
aydın yılmaz'ın ilk onbir de başladığı maç.
hamitin olmadığı,crisin de ilk kez oynayacağı maç

antalya bize hep ters geliyor.şampiyonlar ligi maçı da vardır akıllarda.puan kaybı sürpriz olmaz..
hamit altıntop'un ateşi, yok böyle bir dünya, mp antalya için son dakikada bir handikap olmuştur.