bugün

aynaya bakıp gerçekleri gören kızdır.

- ya uff hiç güzel değilim dimi?
+ evet kızım ama daha estetik için yaşın çok genç lütfen gene aynı konuyu açma.
övülmek isteyen kızdır.
ısrar eden belki de o kız değildir.
Etrafındakilerden hayır gerçekten çok güzel lafı duymak isteyen kızdır.
ben çok güzelim prensesler gibiyim diyen kızdan daha az iticidir.
türk kızıdır.
çaresizce,benimle daha fazla ilgilen iltifat et, mesajını veren kızcağızdır.
Gerekli olsun gereksiz olsun,ısrar ,kaynağını da kaynaktan beslenenleri de riya ile zehirleyen bir haldir.Dolayısıyla gereksiz bir arkadaşımızdır.
panpiş olmasından daha iyidir.
belkide gerçekten güzel olmayıp, bizi uyarmaya çalışan kız da olabilir.
bir sen beni sevmiyorsun kızı değildir.

not: eşşek gibi sevdiğimi de biliyor(du).
Ya gerçekten güzel değildir yada güzel olduğunu bilip/sanıp övülmek istiyordur.
"ısrarında haklısın" denilesi bayan.
gerçekten güzel olmadığını bilen ve bunu kabullenmiş ve kompleks haline getirmemiş kızların asla takılmayacağı bir durumdur bu.

ikide birde "ben hiç güzel değilim yeaaa" diyen kız aslında gayet farkındadır güzel olduğunun. fakat ısrarla ve ikiyüzlülükle bunun aksini iddia eder çünkü karakter ve özgüven zaafından dolayı kompleksler içinden kıvranmaktadır. tek derdi, çaktırmadan karşısındaki insandan özgüven takviyesi yapmaktır kendine.

"evet amk ya, hiç güzel değilsin sen. götüme kaş göz çizsem senden güzel olur" diyerek uzaklaşmak gerekir bu kızın yanından.
Açıkca ikiyüzlülüktür efendim. Karşındaki insandan " hayır ya sen çok güzel bir kızsın. " ı duymak ister. Söylemeyiniz inatla evet haklısın deyiniz. (bkz: göt olmak)
Kendisinin güzel olduğunu düşünen kız tipidir. Ancak gerçekten güzel değildir, haklıdır. Böylesine evet aslında bidaha baktım da çirkinmişsin denilmelidir.
kendisine güzel olduğu söylenen kızdır.
-aamet ben çok mu çirkinim?
-nerde çıkardın onu hayatım... çok güzelsin bence...
-bence derken? hah işte... sen de söyledin.. sence güzelim ama aslında güzel değilim.
-olur mu hayatım. çok iyisin bence.
-az önce çok güzeldim şimdi iyiyim öyle mi? idare ederim yani sadece.
- öyle demek istemedim hayatım. yani tanıdığım en güzel kadın sen değilsin ama senın de kendınce güzel yanların var..
-ha tanıdığın en güzel kadın bı başkası yani...
- ee yani bi miranda kerr değilsin.
-ha çirkinim yani
-evet çirkinsin hatta götüme benziyosun.
-sensın çirkin. sensın göt. ben güzelim tamam mı...
+ mert ben şişman mıyım?
- yok yok güzelsin böyle iyi. (artık otomatik aynı cevap veriliyor farklı soru gelse de)
+ güzel miyim demiyorum şişman mıyım diyorum ya?!
- yok ya iyisin işte iyi. çok da zayıf olma. böyle güzel duruyor.
+ mert ben güzel değilim dimi?
+ haspinallah!
hala istediği iltifatı duyamamış türk kızıdır. tatmin olacağı biraz rahatlayacağı bi iltifat duyduğunda "ııyy tişikür ederiimm" tepkisini verip muhabbeti sonlandıracaktır.
ortalama bir rus kızıdır. daha güzellerini görüp kendisinin güzel olmadığını iddia edebilir. türkiyede birinci sınıf manken olur o ayrı.
sevgilisinden çok güzelsin lafını duymaktan bıkmış kız da olabilir. iltifat etmeyi sadece güzelsinden ibaret sanan sevgilisini başka alanlara yönlendirmek amacıyla güzel olmadığı konusunda ısrarcıdır. **
+aşkım ben çok çirkinim biliyorsun değil mi
-evet biliyorum.
+hayvan
-e kendin söyledin.bana ne atar yapıyosun.efkarlandım git rakımı getir.
kompleksli kızdır.
Aslinda haklisin, sol taşağimin killi haline benziyorsun diye got edilmesi gereken kizdir.

Bu tip kizlari araya alip tokatlayin, tasagin alasini gecip egosunu yerle bir edin ve sonra salin sokaga. Ambale olsunlar, amelelere varsinlar, evin yolunu unutsunlar. Nihoho.