bugün

Hasta olan bir fenerbahçeli vatandaşı atmış olduğu mesajdır.

arkadaşımın yakını fenerbahçenin şu anki durumuyla beraber yazmış olduğu duygu yüklü yazıdır.

"-merhaba ben çok uzaklarda olan fenerbahçeli abin (x)...
fenerbahçeye yapılanları devamlı takip ediyorum ve dayanamıyorum,bunların hepsi tezgahtır,fenerbahçenin büyümesini çekemeyen kişiler tarafından yapılan bir şerefsizliktir.ama zannetmesinlerki fenerbahçe sahipsizdir.bunların hepsinin hesabı tek tek sorulacaktır.bir haftadır çok hastayım,devamlı hastaneye gidiyorum.tansiyonum çok yükseliyor,bir haftadır ne uyku ne yemek var.devamlı ağlıyorum.ne duruma duşürdüler,büyük başkanı.Allahından bulsunlar.benim küçük oğlum burda doğdu,ne türkiye'yi gördü ne de o çok büyük takımı.görmediği halde,devamlı ağlıyor ve çocuklarıma vasiyet ettim,bana bir şey olursa,beni fenerbahçe'ye götürün diye.aslında çok şey vardı aklımda. ağlamaktan yazamıyorum.son olarakta çok uzaklardayım yanınızda yokum ama bütün kalbimle onlarla beraberim.son sözümde DAR AĞACINDA OLSAM BiLE SON SÖZÜM FENERBAHECE FENERBAHCE FENERBAHCE...........

sizler için bir canım var onuda vermeye hazırım............
"

Tüyleri diken diken eden cinstendir.

mesajı alan kişi ve bizler gözyaşlarımıza engel olamadık.

aşk hiç bitmez!

hiç bir şekilde reklamdı bir abartı yoktur özel mesaj halinde gelmiştir.
ulan madem bu kadar ölümcül hastasın, bir elham oku, abdest al iki rekat namaz kıl, hala darağcı muhabbeti yapıyorsun.
Memlekette ne hastalikli adamlarin oldugunu gostermis mesajdir. Alti ustu futbol yahu bu? Tamam uzulursun, sinirlenirsin de bu kadari da "hastalik" oluyor gercekten. Yazik, ne diyeyim.
dikkate değmez bir mesajdır. çünkü bir şeye hastalık derecesinde bağlı olmak kişiyi ancak gülünç duruma düşürür.