bugün

https://www.youtube.com/watch?v=YVYS0QziMKg
Eğer ABD mal varlığı açıklarsa ne cevap vereceğini merak ettiğim bakan beyanı.
Umarım yoktur.
he kansas cia büro şefiyim.

memlekette 2 tane parti var zannedenleri de gördük

bakalım daha neler görecez.

akıl akıl gel bana takıl.
Fetöye mal demiş. Yürek yemiş sankim.
Kim kimin mali belli degil iste.
valla ne diyeyim güzel atar.
ben bile duyunca bir coştum. koltuklarım kabardı.
bir de söyleyenin geçmişte fetoşa düzdüğü methiyeleri bilmeseydik.

--spoiler--
Bütün dünyanın üzerinde ittifak ettiği, dünyanın her noktasında okullarıyla eğitime yaptığı seferberliği hem diyaloğa hem dinler arası bir şekilde uzlaşmayı sağlayacak nefreti ortadan kaldırmaya çalışacak mümtaz bir şahsiyete saldırı vardır. Bu saldırının sebebi Fethullah Gülen değildir aslında Türkiye’de mazlum insanlar ilk defa iktidara gelmektedirler.

Hakkında bütün dünyanın övgüler düzdüğü, aslında bütün memleketimizin minnettar olması lazım gelen bir anlayışa çirkin bir saldırıya muhatap olmamak lazım. Fakat insanın içi hazmetmiyor. Ömründen tek bir dikili ağacı olmayan insanlar, Allah rızası için bu ülkenin her noktasına Diyarbakır’dan Edirne’ye kadar dünyanın her noktasında Afrika’dan Asya’ya kadar Balkanlara kadar Amerika’ya kadar her noktada bu milletin temel değerlerini dünyayla birleştirmeye çalışan bir anlayışa şiddetle saldırıyorlar. Benim bunu bakınız açık söylüyorum, Müslümanlık adına, Anadolu insanı adına, Türklük adına milliyetçilik adına, bu ülkenin geleceği adına kabul etmem mümkün değildir.”
süleyman soylu
--spoiler--
doğru söylemiş onların malıydı. onlar böyle güçlü hale getirdi, üst kademelere kadar yükselttiler, yapılandırdılar güçlendirdiler onlar büyüttü onlar bu hale getirdi.
Demokrat Parti Genel Başkanıyken AKP' ye demediğini bırakmayan Soylu daha sonra AKP'ye geçti, milletvekili ve şimdi de Bakan oldu. Soylu'nun DP'deyken yaptığı açıklamaları hatırlayalım;

* AT ÜSTÜNDE DURMAYI BECEREMEYEN BAŞBAKAN

* PAÇALARINDAN YOLSUZLUK AKIYOR

* BOYAN DÖKÜLDÜ RECEP TAYYiP ERDOĞAN

* BAŞBAKAN RANTIN BABASINI GETiRDi

* KENDiSiNi PADiŞAH OLARAK GÖRÜYOR

ve sonunda...

* Allah şahittir ki bütün bedenim kan gölüne dönse de Erdoğan'dan ayrılmayacağım.

diyen '' adam gibi adamdır.''
merak edenler için partim.

https://www.democrats.org
bir siyasetçi olsam iddalı konuşurken dikkatli olurdum. ne bileyim emeviye caminde namaz kılcamı söylemekten çekinirdim dış politik konularda bu ilkeye daha özen gösterirdim.

alırsa idda etti aldı güzel, idda etti sonra sözünü etmedi durumu sıkıntılı. tabi bir de bu idda alma işlemini zorlaştırıyor gibi geliyor.