bugün

Almanya'nın tur atlayacağı dünya kupası yarı final maçıdır.
almanya nin şaplaklayacagi maç.
thiago silva'nın oynamayacağı maç.
Almanya nın favori olduğu maç. Silva nın yokluğunda stoperde dante olacak. Yokluğunu fazla hissettirmez ama bu fred bu jo varken Brezilya bence Almanya yı eleyemez. Ayrıca almanya ya şöyle bir bakıyorum da aynı jenerasyon 2006 da yarı final , 2008 de final , 2010 da yarı final , 2012 de yarı final. Yeter artık. Bu jenerasyon bi kupayı haketti ama. Klose , podolski , lahm , schweinsteiger , mertesacker sonradan eklenip 3. Turnuvasına çıkan müller , boateng , neuer , khedira , mesut. Bu adamlar alsın artık bi kupa. Son 5 turnuva. 5. Kez yarı final.
idda sonucu çok şeye gebe olan maçtır.
almanya'nın kazanmasını istediğim maçtır.finalde keşke almanya-belçika olsa ama biraz zor maalesef.
almanyanın hunharca tecavüz etmesini beklediğim maçtır..anti futbol ve hakem yardımıyla buralara gelen brezilyaya sağlam bir ders verirler umarım

edit: keşke başka şeyler daha dileseymişim *
galibinin kupanın da sahibi olacağı iddia edilen maçtır.
kolombiya'yı, şili'yi katleden hakemlerin, almanya'ya diş geçiremeyeceği maç.

zaten almanya işi hakeme falan bırakmaz, koparır alır maçı allah'ın izniyle.

not: müller 2 maçlık gol orucunu bozar, klose'de penaltı kullanır ve rekorunu kırar bu maçta.
Sabaha kadar oynansa gol atılamayacak olan maçtır. iki takımın da duran top savunması müthiş temposu düşük kalecisi harika forveti teneke.
Edit: olmadı.
Neymar ve silvanın yokluğunda brezilyalıların daha bi yürekten oynayıp finale çıkmasını beklediğim maç.
almanya brezilyanın isminden dolayı çekingenlik yaşamazsa en az 3leyecegini düşündügüm maç.
Brezilya 1-12 almanya.
Edit:Az kalmıştı.
neymar ve thiago silva' dan yoksun sahaya çıkacak olan brezilya' nın zorlanacağı maç. almanya yine erken bir gol bulup maçı soğutabilir.
forzabrezilya ama bütün hücum yükünü neymara bağlamisken neymarsiz bir Brezilyanın Almanyaya karşı nasil oynayacagini merak ediyorum.
bir başka deyişle brezilya'nın alamayacağı maçtır.
artik brezilya'nın bu iğrenç futbolla elenmesini dilediğim karşılaşma.
Ms 1 basın. Infantino tüyo verdi.

0dan 1 de olur 1'den 1'de.
Almanya'nın rahat kazanacağı maç olacaktır. Brezilya'nın bugüne kadar oynadığı oyunla Almanya'yı yenecek güçte olmadığı görülmektedir. farklı oynarlar orasını bilemem.
Almanya alır nokta !

Fransa maçı öncesi dedim bunu şimdi brezilya maçı önceside diyorum. Neymar ve silva olsa dahi almanya alır bu maçı. Az kaldı bekleyip görelim.
Neymar sız brezilya nın zorlanacağı maç olacaktır. Fred amca nın(bıyıklı sonuçta) gol atacağı zaten yok, hulk desen oyunlarda çok iyi burda boş(pes, fm), jo desen bizim bildiğimiz jo. Hakem ve seyirci etkisi ne kadar etkiliymiş göreceğiz.

Almanya da ise bildiğimiz disiplin ve turnuva takımı adına herşey mevcut şu an için. Neyse inşallah güzel maç olur.

Tahmin: 0-0 uzatmalarda ya da penaltılarda almanya.
alamanların alacağı maçtır. Brezilya'nın eksiklikleri var. Ayrıca alamanya diğerlerine benzemez.
Kredi kartlarına kadar boşaltıp almanya'ya bastığım maç. Dedeyi ikna etsem mısır tarlasını falan basacaktım.

bu brezilya'yı bu sefer hakem bile kurtaramaz..
Almanyanin 1 0 kazanacağı maç. Böbreğinizi satın basın bak maç sonu buradayim.
2002 dünya kupası finalini hatırlatmıştır.