bugün

5. nesil yazar*.
(bkz: ahmet yıldız)
"keşke öyle olsa" diye devam ettirmek istediğim cümle. ancak kıyıyorlar bu acımasız dünyada insanlara, sadece ve sadece kimliklerinden ötürü...

hoş gelmiş nesildaş yazar ayrıca...
homosexual yazar. tabiki asla insanları cinsiyet seçimlerine göre yargılamıyoruz ve aramıza kabul ediyoruz. seni seviyoruz!
kendini rahatça ifade edebilmesiyle sözlük için yeni bir soluk olacağını düşünmeme sebebiyet veren yepyeni yazar kişisi.
hoş gelmiş, aramızda olmasından mutluyum!

(umarım anlamsız polemiklerin kurbanı ya da faili olmaz.)
"erkek adamın erkek sevgilisi olur." mottosunu savunan yazar.*
bir görüşü savunmak için karşıt görüşe çamur atma felsefesini benimsemiş yazar.
doğru bir söylem.

(bkz: sözlükte yaşıyor)
mahlasından da anlaşılacağı üzere sözlük'e iyi gelecek bir yazardır.

hoş geldin ahmet yıldız.
kendi cinsel tercihini "en doğru" olarak göstermek için heteroseksüellere saldırmaya başlamış yazar.

muhtemelen buna tepki gösteren olduğunda da, "bakın işte tahammül edemiyosunuz eşcinsellere, homofobikler sizi" diye sızlanmaya-çemkirmeye başlayacaktır.

bu yaptığının, bir kompleks göstergesi olduğunu unutmamalı.

halbuki ne gerek var bunlara? kabul ediyor millet seni bu şekilde işte. ne diye illa karıştırmaya çalışıyorsun ortalığı.

not: ayrıyeten, milyarlarca insan yanılıyor, ben süperim-zekiyim en doğru benim zihniyetindeki arkadaşlara bayıldığımı söylemişmiydim?(#3859530) **
fevkalade hoş gelmiş kimse. dilerim nightspirit, curufinwe gibi sözlükteki homofobik atmosfer onu yıldırmaz, bizlerle kalır.
hoş sohbet ve hoşgörülü bir yazar.
(bkz: #3863573) gözlerimi dolduran, "ahh.." dedirten yazar.
eşcinselliğe sıcak bakmayan, böyle biri gördüğünde "mına kodumun ibnesine bak bak..." diyen yüzlerce "kişi" tarafından ikiyüzlülükle karşılanması, anlayış, sevgi, hoşgörü, boyalarıyla boyanması, kendisine: "bakın ne kadar uygarım ben..." kodu taşıyan kabullenmeler gösterilmesi muhtemel; o da insan be * dudak titretmeleriyle saçı okşanacak olan yazar!
burda gördüklerinin çoğunun bir hayal ürünü olduğunu unutmamasını, ülkede eşcinsellere böyle bakılmadığını ve bakılmayacak olduğunu hatırlatmama bilmem gerek var mı bilemediğim kişi...

(bkz: sizi tenzih ederim efenim)
halı altına itilenleri sözlük yazar ve okuyucularının suratına çarpan, bu tokat gibi gerçeklerle bazılarının "değer"lerini incitmesi muhtemel yazar.

yorulma. yıkalım ki onları, yeniden daha güzel bir dünya inşa edebilelim.
eşcinsellik hastalık değil, tercih de değildir. kim dışlanacağını bilerek tercih eder ki. eşcinsellik insanın içine düşen bir şeydir ve normaldir. heteroseksüeller karşı cinslerinden, homoseksüeller de kendi cinslerinden hoşlanır işte bu kadar. homoseksüelleri normal görmeyen zihniyet anlaşılamaz kaldı ki o zaman homoseksüeller de heteroseksüelleri normal görmesin. tercih diyenleri ise asla anlamıyorum, esas tercih heteroseksüelim diye kasılan insanların travestilerle ilişkiye girmesidir.
tanım: başlığını işgal ettiğim için özür dilediğim hoşgelmiş yazar.
eşcinselliği hastalık olarak algılayan kimi dünyadan bihaber bünyelere nanik çeken yazardır.

eşcinsellik tercihtir, yönelimdir, biyolojik eğilimdir ama hastalık değildir. 20. yüzyılda kalmış bir saçmalıktır eşcinselliğin hastalık olduğu inancı. bir inançtır bu.

hastalık olan baskıcılıktır, normların dışındaki her şeyi ve herkesi anomali olarak kodlayan bakışın ta kendisidir hastalık.

dünyayı saçma bir teklikte görüp bunu bütün insanlığa yamamaya çabalayan zavallı bir totaliterizm kadar büyük bir hastalık var mıdır acaba?
sözlüğümüze gelip gökkuşağının tüm renklerini de yanında getirdiği için beni çok mutlu eden yazar. hiç yorulmadan daha çok şey anlatması gerekiyor buradakilere.
sözlük ünlüsü olma yolunda emin adımlar atan güzide yazarımız. kendisi ünlü olmak istemiyor olabilir bittabi.
(bkz: 16 yasinda 13 kere akrabanin tecavuzune ugramak)
(bkz: geceyi bir sozluk yazarinin koynunda gecirmek)
(bkz: kadindan hoslanan erkeklerin suca meyilli olmasi)
(bkz: gay oldugu icin polisten iskence gorenler)
(bkz: escinsellige karsi olmak allah a sirk kosmaktir)

hamiş: tercihlere saygı duyuyoruz elbette lakin gözümüzün içine sokulma çabasını anlayamadık.
dikkat çekmeye çalışan bildiğin standart bir yazar işte.
efedim, eğer bu insana gerçekten insan gibi davranmak istiyorsanız, bu kadar ilgi göstermeyi bırakın. eğer diyorsanız tercihlere saygım var, e bırakın saygınız size kalsın sizin yaptığınız daha çok destek verip alkışlamak grubuna giriyor ki o zaman da arkadaş sıradan biri değil özel biri oluyor ki bence mühim olan onun tercihlerinin ona yaklaşım tarzını etkilememesidir. yani bu yazara cinsel tercihi ile alakalı değil daha çok entryleri ile alakalı tepkiler verirsek; işte o zaman cinsel tercihlere saygı kısmını halletmiş oluruz.
#3878588 bu entrysindeki yazarı açıklamasını beklediğimiz yazardır. uyuyamam yoksa bu gece.
gaylerin hiçbir müslüman nüfuslu ülkede türkiyede'ki gibi rahat yaşayamayacağının farkında olmayan, sanki memlekette tek ezilen sınıfmış gibi sürekli gaylerin horlandığı ezik hikayeler anlatan yazar.
*
madem gayler de normal insan, bırakalım o zaman bu acındırma yollu ajitasyonları.
*
ayrıca bu platformda kimse kimsenin cinsel tercihini sorgulamıyor ve fantazilerini de merak etmiyor. *
(bkz: zenci nicki)

anlamak için entry tarih ve saatlerine bakmak yeterli sanırım. evet, işim gücüm yoktu tek tek baktım. silinmeden önce yeni nick almak zekiceydi ama birbirlerine yakın saatlerde entry girmeyi unutmuşsun. ha sözlükteki tek akıllı sen misin dersen; benim lan!

eğlenceni yarıda kesmek gibi olmasın, ama seni* afişe ediyorum.

edit: zenci nicki ayın 21 inde 09.42 den 17.16ya kadar yazıyor.ahmet yildiz olmedi o gün üye oluyor ve 18.01 den 19.04 e kadar yazıyor. sonrasında sözlüğü çok seven zn 4 günlük bir ara veriyor. ayo yazmaya devam ediyor bu arada. yeni bir tarz oturtmak zor olsa gerek. 26 sında ayo 15.33 ten 18.14 e kadar yazıyor. sonra zn alıyor sazı eline 21.43ten 22.33 e kadar. sonra ayo tekrar girip 23.58 de yazıyor. zn de zaten 26 sında siliniyor. ha bir de sözlüğe tekrar döneceğini söylemiş zn.

son bir tanım yapayım; fake olduğunu fazlasıyla belli eden yazar.
yakında (bkz: hrant dink ölmedi) (bkz: barış akarsu ölmedi) gibi yazarlarında ortaya çıkacağının alameti fırkası...