bugün

dördüncü nesil yazar alımları başladığında online listesindeki çaylakların bir kısmının gireceği grup.
yeni nesiller en çok merak edildikleri zamanlar ortaya çıkar yaklaşımıyla 3 vakte kadar gözükmeleri kesin olan nesildir.

(bkz: beşinci nesil yazarlar)
(bkz: torununun torununu gören yazarlar)
(bkz: cennetlik yazarlar)
(bkz: birinci nesil yazar)
şu an içerisinde bulunduğumuz ana göre , yeni nesil yazar olacak kişilerdir. bu kişiler çok merak edilmekte imiş !?! ben her şeyi anlarım da bu adamların neyini merak ediyorsunuz bunu anlamam hiçbir zaman. neden mi arkadaşım? kabak gibi belli olan bir cevaba sahip soru soruyorsun da ondan. bak şimdi; bundan önce 3 nesil var mı? var. birinci nesil ikinci nesili , ikinci nesil üçüncü nesili dırtıncı nesil fırtıncı nesili merak etmedi mi bundan önce? etti. peki merak edilen o kutudan ne çıktı? bunlar;

- bir kısım boş beleş yazarlar. zaten şu anda çoğu silik hanesinde skor yapmaktan başka bir işleve sahip değiller.
- iki günde çaylaklığa tekrar terfi etmiş arkadaşlar. bunlarda da alışkanlık mı ne yapıyor zaten, iki de bir çaylak olup duruyorlar.
- kaçıncı nesil olursa olsun , hakkıyla yazıp , ''işte budur üstat'' dedirten yeni yazarlar. işte bunları merak et ona bir sözüm yok.
- yeni çıkacak ve her nesilde birkaç tane görevlisi olan nesiller arası kavga zirvesi düzenleyicileri... vb...

dördüncü nesilden de bu çıkacak. emin olabilirsin. fazla merak etmene gerek yok...
ortamı kavrayana kadar efendi uslu entry girmesi gereken nesil. *
sözlüğün birinci yaşı itibariyle alımlarına başlanan çaylak nesli. umarım üçüncü nesilleri aratmazlar. *

üçüncü nesillerin bile torunları oldu ya... *
en asil duygunun insanıdır .*
kendi kendine eğleşkesine devam etmek zorunda kalan insan evladıdır. kendi pişirir kendi yer, kendi yazar kendi okur, kendini oylar, ayağa kalkıp kendini alkışlar, ıslıklar. kendi kendine mesajlaşır, sosyalleşir. kendisi ile fikirlerini paylaşır. moderasyona sürekli sövgü içersinde bulunur.

imza: el lobo(dördüncü nesil çaylak)
şu anda içinde bulunduğum durum.sözlük yönetiminden beni yazar yapmalarını şiddetle talep ediyorum.

(bkz: buradan yetkililere sesleniyorum)
yazıyorum ama bos yazıyorum diye dusundugum konum.
tatmin edici mi derseniz net bir yanıt yok ancak sözlüğün bu kadar işlek olması yani sesini daha çok yurdum gencine ulaştırabilme imkanı heyecan verici.
bakalım nasip kısmet işi bu sözlükler.
sayfada 'ben' linkine tıkladığımda sol üst köşede gördüğüm onur kırıcı ifade.
ilk giriş itibariyle verilen kıdem. ilerleyen zamanlarda değişir herhalde.
yazdigi entry leri burada bile gosterilmeyen ezik. tabi siz bunu okudugunuzda ben coktan yazar olmus olacagim. ****
doğum gününde bir yazara yapılacak en kötü ifade.
Entry sinin akıbetini önceden meraklı okuyucularına sunan kahin yazar adaylarının dördüncü versiyonlarıdır. "Siz bunu okuduğunuzda... " cümlesinin bir intihar mektubundaki kadar gizemli durduğu orjinal entry lerin, tamamen saf duygularla sunulduğu, itici sıfatlı geçiş döneminin neferleridirler... *
sozluge ilk adimini atmis taze.
(bkz: ben)
3 ay sonra tekrar içinde bulunduğum güruh. özlemişim. ama çok değil.
sözlüğe her girdiğimde karşılaştığım, bu yüzden ne ortama girebildiğim ne özel mesaj atabildiğim ne de kendi sayfamı görebildiğim tanımlama...
(bkz: agresifim kompleksliyim uludag sozluk yazariyim)*
(bkz: artık yazarım ve gompleksliyim) *
ara sıra başıma gelen olay.
(bkz: dördüncü nesil yazar)
arada sırada bazı 4. nesil yazarların atıldığı zindan.
ramazan ayının ilk gününde başıma gelmiş hadise. sabah sabah sayfayı açıp küfür etmeme sebep olmuştur.

edit: acaba oruç bozulurmu.
enterasan bir şekilde karşıma çıkan canavar. hani sik gibi sebepten dolayı çaylaklığa alındığımı bilemiyorum.
(bkz: womanizer)
güncel Önemli Başlıklar