bugün

tam olarak psikolojisini çözemediğim fakat anladığım kadarıyla gerçekten yalnız erkektir.
sapıktır.
zor durumdadır.
ergendir. (bkz: kendimden biliyorum) *
yok lan artık yapmıyorum. 10 sene önceydi o.
toplum da bilinen adıyla.

(bkz: abaza)
kesin tipsiz görgüsüz çevresiz insandır.
maldır mal.
yüksek ihtimalle ergendir. genelde bunlar eremiyorlar ama olsun, o da insandır. bu bana 8 yıl öncesini hatırlattı:
-kız mesenesi ne lan?
(bkz: abi kız mesenesi var mı)
mesaj alınca egosu tatmin olan kadınlardır efenim böyleleri, ay yine miiii ya gelen kutumda ışık var, off. *
bir erkekten mesaj gelince, mesaj atan tarafın kendisinden hoşlandığını zanneden bir takım gerizekalı **dişi zırvalarıdır.
ayrıca;
(bkz: tanımadığı erkekten mesaj gelince boşalan kadın)
(bkz: tanımadığı erkekten mesaj gelince utanan kadın)
(bkz: tanımadığı erkekten mesaj gelince kabaran kadın)
(bkz: tanımadığı erkekten mesaj gelince acıkan kadın)
nedir lan bunlar, kısacası başlık sıçmak vesselam.
bir ihtimal kötü niyeti olmayan; büyük ihtimal yanlış anlaşılan erkektir.
kendisine aga erkek rolune bürünüp ''bir daha mesaj atarsan ararım, aradığımı da bulurum.anladın mı?'' diye bir mesaj attıktan sonra kurtlar vadisinden polat teklifi aldığım(?) tehtidimin unsurudur.*
abazandır.
tanımadığı kızın abisiyle tanışmak isteyen erkektir.
sözlükteyse benim, tanışalım konuşalım ne zararı var yani? illa abazan mı olmak gerek arkadaş edinmek için.
Yıllardın yapmamanın hiç bir getirisinin olmadığını fark ettiğim eylem.
sapıktır,ergendir. kafası başka şeylere çalışan,beyinsiz mahluktur.
2 gün önce bana mesaj atan erkektir. "kimsin?" , "tanışıyor muyuz?" sorularına "ben x. tanışmıyoruz ama tanışmak istiyorum" diye cevap verecek kadar kadar özgüven sahibi bir insandır. yüzünü bile görmediği bir insana mesaj atmasını gerektirecek kadar yalnızdır belki. ama hoş bir davranış değildir.
http://i52.tinypic.com/1690176.png
yazıktır artık kızsızlıktan ne hallere düşmüştür. muhtemelen ergendir.
eğer bunu sözlükte yapıyorsa son derece normal olan erkektir. mesaj yollamak da parayla değil ya arkadaş, istediğime yollarım.
arayış içinde olan erkektir.

(bkz: kız olsun kalbi atsın)
(bkz: filiz sevişelim mi)