bugün

18 yıl dayandığına şükredilesi.

edit : başlık bana kalmış.
18. yılda hala sevgili konumundaysanız şaşırılmaması gereken durumdur. hatun kişi yüzük bekler, nikah bekler. 18 yıl sevgili kalmakta ne ?
(bkz: ayrılık acısı)(bkz:
(bkz: ciddi misin ya vay be 18 yıl ne demek ya)
(bkz: keşke evlenseydiniz tam olurdu)
boşanmışsınız siz.
(bkz: biri genci ayıltsın)
18 yıldır iş adamı olan er kişinin o yıl iflas etmesiyle mümkün olabilecek hadisedir.
boş ol, boş ol, boş ol..
Tamam tamam vurma, ahahah.
Tanım: insanın psikolojisini bozacak, yaşama isteğini elinden alacak kötü vaziyet.
şizofren bir hastanın düzeldiğine alamettir.

18 yıllık sevgili, ya hayal ürünüdür ya da sağ elin...
(bkz: Beşik kertmesi galiba)
Ohaaaaa. (bkz: 18 yıl sevgili kalınırmı lan)
kendini tanımak için güzel bir fırsattır.
"18 yıl...evlenmeden...ohooo amerika'da yok öyle ilişki" tepkisini hakeden.
sevgililik katında advanced seviyesine ulaşmak. (bkz: daha da kimseyle çıkma artık)
beşik kertmesiyle evlenmemenin bir başka tabiri.
Sevgili değildir o iyi bakın sevgili olsa duramazdın.
18 yıllık sevgili ne be tokiden ev mi alıyosunuz.
emekli olmaktır o..
saçmalamayın lütfen..
Geçmiş olsun kardeşim dedirtecek olay. Çelenk bile gönderilebilir öyle kişiler varsa.
Başlığı okurken bile içim acıdı. Boşanmak gibi birşey herhalde.
Duvarın dibine çökerek etrafa saçılan kırık kalp parçalarını öylece izlemektir.

Kızımız olacaktı gittin küçüğüm
Kızımsız yollardayım...
Taraflardan erkek olan , ömrünün sonuna kadar toparlanamayacak, evlenip çoluk çocuğa karışsa bile kalbinin bir kıyısında hep onu tutacaktır. Hatun kişi ise bir gün sonra, hayatını becereceği yeni bir adam aramaya başlayacaktır bir şey olmamış gibi.
kardeş sen bence boşanmışsın.

inanılmaz bir şeydir.
25 yıllık sevgiliden ayrılınca oluşan üzüntüden daha azdır efenim. Daha çocukları everecektik dedirtir durur insana içler acısı bir durumdur.
Genelde Hanımefendi'nin terk etmesiyle sonuçlanan bir durum. Zira bu yıla kadar sevgili kalmak, çocuk sahibi olamayan bir kadın için kabul edilebilir değildir. Ancak bu zamana kadar bir umut beklemişse de bu kadının "mal" olma potansiyeli yüksek olduğu şüphesini uyandırır.
18 yıl sonra arkadaşını kaybetmişsindir. sevgili = 18 yıllık düşünmedim bir an
olabilendir, sanıyorum böyle bir şeyi demir demirkan ile sertap erener yapmıştı. şimdi ikisi de farklı insanlarla evli. vay be 18 sene birlikte geçir alış falan sonra ayrıl ?? bak yine bir keder çöktü üstüme, ayrıldıktan sonra bol bol ben onsuz nasıl yaşıyordum acaba dersin herhalde ,ay bilemedim kötü.