sevdiği entry'ler

jordan carver

alman model. dev memeli bir kadıncağız kendisi. 1986 doğumluymuş.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

enes kanter

milli takım yenildiğinde "hahahahahha" diye tivit atan enes kanter,

ısrarla milli takıma çağırılıp "ayağım sakat gelemem" diyen enes kanter,

twitter'ında sürekli siyasete bulaşıp, spor ahlakını ezip çiğneyen enes kanter,

sürekli oyunculara ve koç ekibine "saray soytarıları, biatçılar" türevi sözler sarf eden enes kanter,

ergin hoca ailesine, menajerine "görüşmek istiyorum" dediği zaman bahaneyle görüşmeyen enes kanter

ama suçlu ergin ataman, mağdur da enes kanter!!

türk dizilerinin banko karekterleri

Zenginliğe özenen fakir kız.

viraja gereğinden hızlı girildiğini hissedilen an

Töbe estağfurullah yeni uyandığımdan mıdır nedir " vajina ya gereğinden hızlı girildiğinde hissedilen an" şeklinde okudum.

Allah beni kahretmesin. Tabi kızlar sevmez beni pis abazan.

türklerdeki inanılmaz mantık hatası

Toprak altına bakarsan onlardan sürüsüyle var.

ağlama lan karı gibi diyen psikolog

kişide 8.5 saniyelik donuk bakışlar ve endişe oluşturur. şaşırttığı kadar gücendirir.

aylık 5250 tl maaş almak

Türkiye de göreve yeni başlayan hakim ve savcıların aldığı maaş tutarı, ingiltere'de rüşveti önlemek ve adaleti paranın gölgesinden kurtarmak amacı ile hiç bir bir hakime asla maaş vermezler. bununla ilgili hoşuma giden hikayedir.

"Ingiltere'de yargiclarin maasi yokmus. Onun yerine ihtiyaclari oldukca kullandiklari kredisi sinirsiz cek defterleri varmis.

Ingiliz Devleti hakimlerine bu kadar guveniyormus yani. Birgun hakimin biri bir bankaya gidip 1.000.000 poundluk bir cek bozdurmak istedigini soylemis.

Tabii ortalik birbirine girmis. Banka yoneticileri en ust makamdan onay almadan bu kadar parayi veremeyecekleri soyleyip hemmen Icisleri Bakanligi, Adalet Bakanligi, Basbakanliga vs. telefon etmisler.

Ancak aradiklari her yerden gelen cevap ayniymis:

ODEYIN! Gel gelelim bankada o kadar nakit yokmus. Hakimden ertesi gun gelmesi rica edilmis.

Ertesi gun para bir bavul icinde hazirmis. Aradan birkac gun gecmis. Hakim cikagelmis. Parayi bankaya geri vermek istiyormus.

Banka yonetimi sasirip kalmis. Hemmen Adalet Bakanligi'ni aramislar. Derhal Bakanlik mufettisleri devreye girmis ve hakime hareketinin sebebini sormuslar.

Hakim : -"Kralice nin hukumeti bize gercekten bu kadar guveniyor mu? Onu sinadim" cevabini vermis.

Raporlar Bakanliga iletilmis ve ayni gun hakim azledilmis. Adalet Bakanligi hakime gonderdigi yazida gerekceyi soyle aciklamis:

"Kralice Hukumetinin saygin bir hakimi, devletine guvenmiyor ve onu siniyorsa, Devlet ona asla guvenmez.""