bugün

entry'ler (454)

black mirror

sezon başına bölüm sayılarını azaltmadıkları sürece kalite düşüşü devam edecek olan netflix dizisi.

kahhve com

geçtiğimiz gün ilk kez alışveriş yaptığım ve oldukça memnun kaldığım 3. nesil kahve ve kahve ekipmanları satan e-ticaret sitesi. günümüzde hala böylesine müşteriyi önemseyen firmaların olması mutlu etti.

https://kahhve.com

dido trio

tadı düğün pastalarını anımsatan gofret.

yulaf ezmesi

gerçek bir bağımlılık.

the lord of the rings

hakkında güzel bir derleme yapılmış film üçlemesi.

http://www.kadrajsinema.c...hakkinda-ilginc-bilgiler/

parasına kesinlikle değen şeyler

pringles.

sanatçıların mühendislerden önemli sayıldığı ülke

olması gereken durumdur,ancak türkiye de sanatçı diye tabir edilen güruh serdar ortaç,demet akalın,alişan ve tayfasından oluştuğu için ne sanatçı ne mühendis önemli sayılmaz.ayrıca 1 sanatçı 1000 mühendise değerdir.

arda erdik

twitter'da takip edilesi şahsiyet.yaptığı tespitler ve gündem hakkında ki düşünceleri yerinde.

enes ünal

fm 2014'te henüz daha 19 yaşındayken kiralık oynadığı sevilla'da uefa kupasında yarı finalde elenen takımın 1.santraforuydu.umarım gerçekte de fm'de olduğu gibi olur ülkecek ihtiyacımız var.
okay yokuşlu,hakan çalhanoğlu, muhammed demirci ve salih uçan ile yaşlı,tecrübeli arda turan'ın kaptalıgında gelecekte başarılı olacağına inanıyorum.

mesaj atsam mı atmasam mı eşiği

zor bir ikilemdir.erkekseniz kesinlikle atmanız gerekli çünkü kolay kolay hiçbir kız ilk mesajı atmaz.zaten kaybedecek bir şey de yok konuşmanın gidiş hattından kızın sizle konuşmak istemediğini anlarsınız.ayrıca konuşma sırasında siyasetçiler gibi yüzsüz,yağcı ve göt yalayıcı olmayın.

call of duty 4 de müslümanları vurunca sevinmek

doğru olmayan durum.ayrıca neden sürekli amerikan propagandası diye insanlar ağlıyor anlayamıyorum amerikalı kendini rezil eden bir oyun,film neden yapsın ki siz olsanız yapar mıydınız? Tabii ki de hayır.

hollywood yapımı filmlerin boş ve gereksiz olması

gereksiz olmayan filmlerdir.şafak sezer,tolga çevik ve şahan gökbakar gibi insanların prim yaptığı bu sektörde hollywood filmleri gayet izlenilebilir seviyede.

gelecek hakkında merak edilenler

(bkz: uçan kaykay)
(bkz: back to the future)

en az birkaç kez izlenecek filmler

kesinlikle back to the future serisidir.her izlendiğinde farklı detaylar göze çarpar.

kendini öven insan

(bkz: nefret edilen insan tipleri)

steve rogers

aslında almak istediğim nick.klavye tuşuna fazladan basınca malesef alamadım.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

(bkz: captain america 2)

çikolata

acilen yemem gerek ama evde yok.

roberto mancini

vasatın altında olan teknik direktör.ilk geldiği gün de böyle düşünüyordum bursa'yı 6 0 yendiğimiz maçta da böyle düşünmüştüm.ingiltere ve italya da şampiyon olmuş.m.city ile milyon dolarla takım kurup zar zor son maçta,inter ile juve'nin olmadığı milan'ın eksi puanlarla başladığı ligde şampiyon oldu.her şeyi geçiyorum bu adamda 90. Dk ve uzatmalarda oyuncu değiştirme huyu var bu nasıl bir saçmalıktır.3 farkla öndesin dakika 88 koray'ı oyuna alıyorsun fıkra gibi.

filmlerden çıkarılan dersler

remember the titans:ırkçılığın gereksiz ve aptalca olduğunu öğretti.