bugün

hayatta elle tutulur başarısı olmayan insanların ben aslında böyle biri değilim bakın ben neler yapıyorum siz görün havası takınan insan. kompleksli insan. gereksiz insan.
burnu kaf dağlarında gezen insan.
(bkz: bi adet leydi)
belki de ortamı renklendirmeye çalışıyordur, sessizliği bozmak için antipati toplayacağını da bilse feda ediyordur kendini.
kendini bir bok sanan insan.
kaliteli bi espri yaptığında herkes güler, 'işte ben ya çok komiğim' falan dediği anda herkesin suratında 32 diş somurtma olur bir anlık da olsa
allahın bildiğini kuldan saklamayan adamdır.
(bkz: narsist)
ilgi fakiridir.
bu tip insanın yanından, yakınından koşarak uzaklaşılmalı, kendi mükemmel dünyasında yapayalnız bırakılmalıdır.
benim asla yapmadığım şeydir, çünkü kusursuzum.
ne kadar iyi bi insan olursa olsun, nedensizce itici bulunan insandır.
kendi becerilerini hareketlerini tarzini bakis acisini fikirlerini her firsatta oven insan tipidir.
yahu sen nasil bir mantik hatasisin elbet benden daha kotu oldugun bir mevzuu vardir napiyim bende sana mi oveyim kendimi?
Özgüvensizliğini ve ezikliğini bu yolla kapamaya çalışan insandır.
bitane vurulası insandır.
(bkz: nefret edilen insan tipleri)
kendisini övdüğü gibi başkasının kendisini övmesinden hoşlanan, tiplerden olan insandır.
ilgi duyulmayı seven,dünyanın onun etrafında dönüp durduğunu sanan insandır. Sevilmez, toplum içi de dışlanılasıdır.
Özgüven eksıklıgı asagılık komplexi başlıca etkende. Kendini kanıtlamaya calışma cabası.
kesinlikle ben değilimdir efenim.
yoksa her fırsatta, yakışıklı, karizmatik, akıllı, zeki, kültürlü, popüler, bilgili ve ilgili bir insan olduğumu söylerim değil mi? ama söylemiyorum. neden? çünkü çok mütevazı ve anlayışlı biri olduğum için övünmeyi sevmem. iyi ki varım. bana bişey olursa dayanamam...
Iq su 90in altida yillardir gorustugum, paylastigim , dertlestigim onun sacma sapanliklarina katlandigim arkadasim oldu ama kendini surekli oven bir insan benim arkadasim olamaz katlanamam.
özgüveni eksik insandır. aynı zamanda herhangi bir ortamda arkadaşını da ezmeye bayılır bu özgüvensiz pislik.
-Ben yaptım... ben.. hayır ben... evet, ama ben yaptım. he he evet ben.
-çok iyi yemek yaparım
-dünyanın en iyi kalpli insanıyım, hep iyi düşündüğüm için böyle oluyor.
-ben mesela çok dürüst bir insanım.
-yooook ben mesela hiç öyle yapmam, hep iyi ve doğrudan yana..... temiz kalpliyimdir ben tabi.
kendi çapında havalı olmaya çalışıyodur.
tamam insan kendisiyle ovunebilir. ama kararinda yapsin suyunu cikarmasin milletin gozune sokmaya calismasin en azindan.
güncel Önemli Başlıklar