bugün

tsi başlama saati 22:00 olan karşılaşma.

fenerbahçe'nin alacağı 1 puana razı olacağı, alacağı muhtemel 3 puan ile de gruptan lider çıkabilme adına büyük adım atacağı karşılaşma.

rennes favori görünse de geçiş oyununu iyi oynayan bir takım gibi görünüyor fenerbahçe. her sonuç çıkabilir.
Fenerbahçe'nin 1 puana razı olmayacağı maç. Jorge jesus ile Fenerbahçe her maça kazanmak için çıkıyor. Deplasmanda 1 puan iyidir gibi saçma sapan düşünce jj hocam ile kalktı neyse ki. Büyük takım her maça kazanmak için çıkar. Bugün de kazanmak için çıkacağız. Ha yener yeniliriz o ayrı. Ben kesin kazanırız demiyorum ama sahaya beraberlik için değil, 3 puan için çıkacağız. Başarılar Fenerbahçem.
3-1 rennes alacak gibi.
düne kadar benimde "beraberlik iyidir" diye düşündüğüm maçtır. ancak jesus un basın toplantısında "grubun favorileri rennes ve kiev" sözlerinden sonra kafamda kazanma ihtimalimiz daha ağır basmaya başladı.

bu adamı beğenirsin beğenmezsin ama avrupanın üst düzey teknik direktörlerinden bir tanesi. daha maça 24 saatten fazla zaman varken çıkıp fransız basının karşısında bunları söylüyorsa alttan alttan odunu vermeye başlamış demektir. rennes deplasmanda bile açık oynayan bir takım. kendi evlerinde topla tüfekle saldıracaklar. yeri geliyor psg gibi takıma kök söktürüyorlar ama yeri geliyor nantes ayarındaki takımlardan fark da yiyiyorlar. hazır hafta sonu maçta yapmayıp dinlenmiş iken kendi yarı sahamızda kazandığımız topları hiç eveleyip gevelemeden hızlıca rakip kaleye taşırsak bu maçı kolayca kazanabiliriz bile. bu deplasmanda 3 puan gelirse gruptan lider çıkma ihtimali yüzde 55 lere falan gelir.

ah ulan kim min jae tam senin maçındı bu..
bence her türlü iki takım da gol atar ama kim daha fazla atar orasını kestiremiyorum.

altay hiç güven vermiyor ama hücum hattı güven veriyor.
Geçen skor tutturmustum FB 2 1 almıştı, neyse bu sefer de tahminim yine FB geçiyor içimden, 0 1 FB diyorum veya 1 1. Zor bir maç.
Karşılıklı gol olacağını ve fenerin 1 puanla döneceğini düşünüyorum.

not: laga luga edeceklere hatırlatma... galatasaraylıyım.
rennes acımaz fenere. fenerde teknik taktik yok. oyuncular çok düzensiz oynuyor. 10 kişi kasımpaşa 6 gol attılar götleri kalktı. 10 kişi adanademirspora 4. golü attılar götleri kalktı. bam güm topa vuruyorlar. sahada kompakt bir fener yok. fenerin tek olumlu yanı hocası. jesusu çok önceden bilirim. kaliteli hocadır. ama maalesef loser bir kulübe gelmiştir. uzay takımıyız. en büyüğüz. avrupa fatihiyiz. fenere biat edin gibi şeyler duymayacak olsam fenerin kazanmasını isterdim ama bu itici söylemler ve fenerli taraftarların antipatikliği, körü körüne holigan olmaları, adeta akp zihniyetini benimseleri yüzünden fenerin kaybetmesini de bir tarafım istiyor. ama ülke puanı lazım. bu sene 15. falan olmalıyız ki bu sene galatasaray şampiyon oldugunda en azından ucl ye girebilelim. jesus türkiye ligini küçümsüyor. ama şunu unutmasın ki 37. haftaya gs fb aynı puanda ve şampiyonluk maçı için gelirse jesusun %1 bile şansı bulunmamaktadır. zaten jesus benfica da final maçlarını kaybetmekle ünlü. hoş zaten winner bir hoca bile olsa galatasaray final maçlarını her zaman kazanır bu değişmez bir kaidedir. maça gelecek olursak bol gollü bir maç olsun. rennes çok hızlı oynuyor. kendi evlerinde de maça favori çıkacaktır. zaten iddia oranları da bunu söylüyor.

rennes 2-1 fenerbahçe. tahminim.
1.5 üst oynanacak maç bence.
Türkiye’yi seven ve ülke puanına değer veren bir insan olarak fenerbahçe’ ye başarılar dilediğim maçtır. Ligde başarısız olsunlar isterim ancak avrupa başka…
--spoiler--

jesus türkiye ligini küçümsüyor. ama şunu unutmasın ki 37. haftaya gs fb aynı puanda ve şampiyonluk maçı için gelirse jesusun %1 bile şansı bulunmamaktadır.

--spoiler--

stephen yine yardırmış puhahaha. olum fenerbahçe'nin en çok koyduğu, en kolay yendiği takım sizsiniz amk. geçen sene 2 maçta da tokatladık yine. yüzde 1 şans yokmuş falan, geçeceksin bunları yavru aslan. senin fransızları desteklemen zaten normal. kan çeker ne de olsa.

maça gelirsek de, yukarıda da belirttiğim gibi, kazanmak için çıkacağız ama sonuç ne olur bilemem. 3 puanla dönersek liderlik garanti olur.
--spoiler--
stephen yine yardırmış puhahaha. olum fenerbahçe'nin en çok koyduğu, en kolay yendiği takım sizsiniz amk. geçen sene 2 maçta da tokatladık yine. yüzde 1 şans yokmuş falan, geçeceksin bunları yavru aslan. senin fransızları desteklemen zaten normal. kan çeker ne de olsa.
--spoiler--

tamam birader. sen aynı puanda 37. haftaya şampiyonluk maçına gelsene bir şey deneyeceğiz. dua edin ya gs ya da senin takımın önceden şampiyonlugu garantilemiş olsun. şampiyonluğu yiyorsa o maça bırakın. yer mi. yemez.
Bunu daha önce yazdım bence bu maçta 442 olarak çıkabilir, geri dönüşlerde savunma yaparken ise arao iki stoper arasına girebilir, orta alanın crespo-arao şeklinde olacağına inanıyorum, bek olarak ise ferdi bu maç özelinde sola atılmalı osayi ise sağda başlamalı bu maç için bunun daha uygun olabileceğini düşünüyorum, ilerde ise miki 11 de başlıyacaktır yanına king ya da pedro second striker şeklinde oynayacaktır. Duran toplar ve rennes stoperlerinde seken toplar fenerbahçe için en büyük fırsat olacaktır. Bence dengeli bir oyun izleyeceğiz önemli olan erken gol yememek, Tahminim bu maç 0 olur.
fenerin koyduğu goller peşkeş arenadan çıkacak desene.

seyrantepe - roazhon park arası boru döşemesi var akşama.
Marsilyada oldugum için izleyemeyecegim maç. Rennes bröton taraflarında kalıyor. Burada olsa gidebilirdik. Baslıgı çok boş bırakmayın. Sonuçlara Ara ara bakarım. Bir yandan da deniz kenarı, champs falan.
ilk 11 açıklandı, jesus formasyonda değişiklik yapmıyor, ön alan için tercihleri düşündüğüm gibi, ismaile çokça şans diliyorum, farklı bir oyun izleyeceğiz bence, topun daha çok bizde olacağı ve uzun toplarla rakip kaleyi zorlayacağımız, güzel bir maç olmasını diliyorum.
Feneri harcıyacaklar matmazel

Bu kadro ne lan puhaha.
Rennes'in 2 de 2 yapıp yoluna devam edeceği maç. Başarılar tanrının çocukları.
Fenerbahçe olarak Her türlü alırız gibime geliyor.
Gassraylı trollerin zoruna gitmiş hahaha. Harika oynuyoruz. Böyle devam ederse yeneriz.
Rennes tıklayacak ikinci yarı. Biraz laubali oynuyor rennes.
Üst üste 2 gol yedik. Adamlar çok iyi kontraya çıkıyor yapacak bir şey yok. Kadıköy'de rövanşını alırız. Kaleyi bulan 2 şutları da gol oldu.
Orta sahada direnc lazim mert hakan ve irfan can ikiside acilen cikmi yerine arda ve credpo girmeli...
Ya hocam ne Rossi'si aq ya, takımın en yeteneklisi Arda'yı alsana oyuna.
Hem Fransa'daki, hem tr'deki fransızlara sapladık.
güncel Önemli Başlıklar