bugün

entry'ler (17)

bu başlıkta chp li gibi davranıyoruz

chp li akp li olmak yerine herkes türk vatandaşı olduğunu hatırlasa, kendi halkımız aç ihtiyaç sahibi ama memlekette iranlı Suruyeli vs. vs.
Onlar sizin cocuklarınız gibi bilmem kaç sene sınava hazırlanıp üniversiteye sınavla girmiyorlar.
Enflasyon yok ama hergün lpg benzin kısacası aklımıza ne gelirse zam ama işçiye işcilige zam yok..
Halkımızın artık birbirine bile sevgisi saygısı tahammülü yok. Bu gibi sağcı solcu bolucu vs. vs. konuları yerine kendi halkımızın refahı ve yaşam şartlarının iyileştirilmesi, eğitim seviyesinin yükseltilmesi, çalışma ve istihdam koşullarının düzeltilmesi, hakkı olanın mevki ve makam sahibi yada iş sahibi olması, yetkililerin elindeki gücü adaletli şekilde kullanması gibi konuların ele alınması tartışılması ve cözümlenmesi bence çok daha önemli, nasılsa bir şekilde yaşıyoruz günü kurtarıyoruz, başkalarından bize ne, yada onu bunu eleştireceğimize halk olarak etkili ve kesin cözümler üretip uygulanmasını sağlamak yararımıza olacak diye düşünüyorum.

dünyaya 30 saniye seslenme şansında söylenecekler

Barış sevgi kardeşlik mesajları yerine, herkes nasıl kendi hakkına tecavüz olduğunda bağırıyorsa, başkalarının hak ve özgürlüklerine saygılı davransın adaletli olun ve adaleti gözetin her türlü sorun ve problem haksızlık ve adaletsizlikten kaynaklanıyor.

chat siteleri

Chat Siteleri, Kullanıcıların boş vakitlerini değerlendirme, yanlızlıklarını gidermek, arkadaşa, konuşmaya olan ihtiyaclarını karşılamak için
arama motorları üzerinde , sohbet, chat, chat odaları, chat sitesi gibi kelime ve gruplarını aratması sonucu listelenen siteleri o anki ruh hali yada
aradığı kriterlere en uygununu seçerek giriş yaptığı site olarak tanımlanabilir.
Chat Siteleri Kullanıcılara kullandıkları cihazlara göre ayrı tasarlanmış mobil chat siteleri girişi, web sohbet odaları girişi, java sohbet odası girişi (eschat flaxchat gibi.),
kendi tasaraladıkları en eski ve en yaygın sohbet programı olarak bilicen Mirc Script programını siteleri üzerinde ücretsiz ve şifresiz şekilde yayınlayarak kullanıcıların
Konuşabilecekleri, muhabbet edebilecekleri, yanlızlık ve ilgisizlikten kurtulabilcekleri, ortamlara erişim sağlayarak yeni tecrübe ve deneyimler yaşamalarını sağlamaktadırlar.
örnek: http://www.sohbetodalari.life

hamile kalamayan eşi boşamak

Nikah kıyılırken nikah memuru bazı sorular soruyor mesela: hastalıkta, sağlıkta, iyi günde kotü gunde, varlık ve yoklukta vs. vs. o an bazı sözler veriliyor, bunlar sadece evlenmek için söylenen anlamsız boş sözler mi acaba? Hayatta insanın başına herşey gelebilir, kadın yada erkek fark etmemeli, illaki bi yolu yöntemi vardır, teknoloji ve tıp çok ilerledi illaki çoçuk sahibi olunmak isteniyorsa, ama eşler birbirinden sıkıldı, sevgi ve saygıları kalmadı ise diyecek birsey yok.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ilyas Yalçıntaş - Gel Be Gökyüzüm

https://youtu.be/mY8BZsIgg74

kızların en sevdiği erkek özellikleri

1. Kızlar kendilerinden zeki erkek sevmezler
2. Gezilicek yemek yenilecek eğlenilecek yerleri iyi bilmeniz gerekiyor
3 Arabanız illaki olucak
4 Maddi durum yada geçerli bir işinizin olması buda gayet önemli
5 Müzikle aranız iyi olucak guzel şarkı sözleri şiirler söylemeniz yada mesaj atmanız gerekiyor
6 ilginiz alakanız o yanınızdayken sadece ona olmalı
7 Duygusal sakin bir yapıdaki erkekler daha cok seviliyor ne kadar sakin ve dinleyici olursanız o kadar seviliyorsunuz
8 Kişisel görüşümdür kimseyi bağlamaz: Kızlar öylede böylede eninde sonunda sizi aldatır, bunu hep erkeklere yüklerler ama sizle konuşurken sizden başka en az 2 kişi ilede konuşurlar, ellerinde alternatif olmasını severler.

trsohbet vs sohbet

15 yılı aşkın suredir internette sohbet ve sohbet odaları üzerine çalışmalar yaptım, trsohbet mois yani strathmore deykenden bilirim o zamanlar bende de ircask vardı.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Saat 16.34 itibari ile yazar olduğumu öğrendim, çok şaşırdım, bana bu şansı verdikleri için uludagsozluk yönetimine teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

keşke

Hayatlarımız keşkelerle dolu, illaki herbirimizin bir sürü keşkesi vardır. insan yaşadıkça oğrenen demeyiö bilgi birikimi olan bir varlık, belli bilgi birikimi ve deneyime sahip olana kadar illaki hata ve yanlışlarımız olucak ve bunlardan ders alacağız, En büyük keşkem lise zamanlarında okuldan kaçıp atari, okey ve bilardo salonlarında geçirdiğim o eğitim ve öğrenim saatleri, keşke okuldan kaçmasaydım.

sözlük yazarları hiç incil okudunuz mu

doğrusunu söylemek gerekirse hiç incil okumadım, müslümanlığa göre, daha doğrusu Kuran-ı Kerim'e göre incil değiştirildiği için, biza onun orjinalini bulabiliyorsak bulup okumakla mükellefiz, sonucta incil'de Allah tarafından yollanmış 3. kitap ve imanın Şartları içerisinde kitaplarada inanmak bulunduğu için değiştirilmemiş orjinal halini bulup okumak ve inanmakla mükellefiz.

çirkin erkeklere tavsiyeler

Sizin karakter ve davranışlarını son derece onemli, toplum içine daha çok girmeli sosyal olmalısınız, güncel konularda bilgili, ve yemek yenecek gezilecek oturulup kalkılacak yerleri iyi bilmelisiniz, kısaca sosyal olmalısınız.

ben ön sevişme sevmem diyen kız

Partnerler arası uyum son derece onemli, erkek ve kadının biyolojik yapıları birbirinden çok farklı, aralarındaki çekim ve elektrik son derece onemli rol oynuyor, birbirlerini yönetmeleri son derece onemli.

hepinizin abaza olması

sadece guluyorum, yarası olan gocunur diyorum.

instagram hesabı olan erkeğin namusu

Namus insanın tum varlıgında. Beyni, bedeni, organları, nefsi, ruhu vs..

gecenin bilgisi

yerden yüksek orneğin, merdiven yada iskelede kaynak yapıyorsanız, eski ve artı kablo girişlerini ters çevirip takarsanız, kaynakta kabarcık yada delik kalmaz.

aşık olduğun kişiye bir şarkı bırak

seni gördüğüm zaman dilim neden tutulur,
seni gördüğüm zaman güller elimde kurur,
seni gördüğüm zaman sanki hayat son bulur,
gözlerine bakınca dünyalar benim olur.

sözlük erkeklerinin fiziksel özellikleri

176,
80,
saç rengi kumral,
göz rengi Ela,
ayakkabı numarası 43,
ten rengi beyaz,