bugün

arka sevişme seviyor olabilir.
Arka sevisme degil, artçı sevisme denir ona.
Ama yanlistir. Erkek bosaldiktan sonra bi uyku basar. doner arkasini biraz kestirmek ister.
Artci sevisme bir sehir efsanesi.
öyle bir kız yoktur abi olay orada kopuyor zaten. daha karşılaşmadım böyle bir kızla ama bilemiyorum. para karşılığı yapılan sekste falan normal olabilir tabi. o da denemediğim bir şey.
Bu gece daha çok işim var tek sen değilsin diyen kızdır aksini düşünemiyorum çünkü.
gözlerimi kaparım vazifemi yaparım diyen kızdır.
Sikersin o zaman.
Partnerler arası uyum son derece onemli, erkek ve kadının biyolojik yapıları birbirinden çok farklı, aralarındaki çekim ve elektrik son derece onemli rol oynuyor, birbirlerini yönetmeleri son derece onemli.
zaten bizde tesisatçıyız ya döşe git.
haticeye değil de neticeye bakan kızdır. tak fişi bitir işi felsefesini benimser.
Ulan bundan yıllar yıllaaaaar önceydi...

Askere gitmeme bir kaç gün kalmıştı. Bir akşamüstü arkadaşlar aradı akşam sana sürprizimiz var diye. Okey dedim. Akşam buluştuk baktım Pamukkale'de ikinci sınıf pansiyonların olduğu yere doğru gidiyoruz tabi ben çakalladım durumu. Bizim köyden bi erol abimiz var onun pansiyonun önüne yanaştık. Biraz hoş beş hasbihal derken benim arkadaşlardan biri yanında esmer güzeli bi fıstıkla girdi içeri. Napıyoruz ne ediyoruz filan derken benim Denizli merkezdeki boş aparta gitme kararı aldık. Neyse uzatmıyorum. Arkadaşlar dedi ki siz çıkın biz birer tane bira içelim kokoreç yiyelim bir saat sonra alırız sizi. Ona da okey.

Neyse hacılar girdik içeri, muhabbet sohbet derken baktım sadece konuşuyoruz amk. Muhabbet ikimizi de sarmış. Baktım vakit geçiyor ağır ağır işleme başladım, demesin mi amına kodumun karısı "ben ön sevişme sevmem"

Okey dedik işi bitirdik bu arada ben ana avrat sövüyorum tabi içimden derken tekrar muhabbet sohbet. Ama artık o kadar yakınlaştık ki benim başka bişey yapasım yok amk. Kız zaten denizliye yeni gelmiş. O anlatıyor ben anlatıyorum gözüm bi ara saate ilişti dedim ki senin saat doldu. Bu söylediğimden sonra kızın "sen de mi beni sıradan bir orospu olarak görüyorsun, isteseydim şimdiye giderdim zaten" demesiyle pişman oldum amk.

Ardından hiç farkında olmadan bir kaç saat muhabbet etmişiz. Bu sırada arkadaşlar telefon üstüne telefon tabi.

Sonraki günlerde muhabbetimiz artarak devam etti. Askere gittim, dağıtım iznine geldiğimizde görüştük, usta birliğine gittim izne geldiğimde görüştük. Askerde zaten her gün konuşuyoruz. Askerlik bitti kutlamak için görüştük. Derken yakınlaşma sırasında ön sevişme sevmediği aklıma gelip olaya geçmeye çalışırken tam tersi bu sefer o mevzuyu ağırdan aldı ve o an anladım.

Bir kız ön sevişme sevmiyorum diyorsa, ya sizi sevmiyordur, ya da seksi sadece bir vazife olarak görüyordur ki çabucak bitsin gitsin istiyordur.

Velhasıl dostlar bir gün sevgiliniz/partneriniz on sevişmeyi kısa tutmaya başlarsa veya olayı hızlandırmaya çalışırsa o ilişki aslında bitmiş demektir, daha fazla uzatmaya çalışmayın..