bugün

entry'ler (64)

melodramma

yıl üstüne sözlüğe entry girdirten, andrea bocelli adlı aşmış tenorun aryası. hayatımın fon müziği sayabilirim.

cs assault ta arka kapıya seri bomba atmamış insan

içeride bulunan camları dışarıdan kırmaya çalışmamış insandır.

8 temmuz 2012 roger federer andy murray maçı

ekselanslarının tekrar bir numaraya yerleştiği maç olmuştur. federer yaşına ve taraftar desteği olmamasına rağmen çim kortta genç andy murry i mağlup etti.

8 temmuz 2012 roger federer andy murray maçı

ekselanslarının birazdan murray i evine göndereceği maç olacaktır. fedex le oyun olmaz.

james harden

nba 2012 finallerinin hayal kırıklığı. tüm sezon harika işler yap,en iyi 6. adam seçil ve son seride sıç.

zlatan ibrahimovic

nba de oynasa ayağıyla smaç basabilecek kadar yüksek zıplar. ayrıca biraz önce euro 2012 nin en güzel golü seçilecek olan golü atmıştır.

şeriat is coming prepare yourselves

(bkz: stupid ned stark)

behzat ç

--spoiler--
müsteşar ercü'nün arkasından yine iş çevirdi. behzat'la ercü arasındaki bu bağ çok dokunaklı oluyor.
--spoiler--

behzat ç

--spoiler--
haram geceler coverı ile ağzımıza sıçıp, final sahnesiyle kafaları dağıtmıştır.
--spoiler--

matthew bellamy

freddie'den sonraki en çılgın vokal. güfte dahisi. piyano ve elektro gitar virtüözü. on parmağında on marifet. bi nevi müzik perisi.

cünet çakır ın terry e gösterdiği kırmızı kart

alexis sanchez'in aktörlüğü bu kararı körüklemiştir. iki saniye geç tepki verdi *

cüneyt çakır

çaykur rizespor un son karşıyaka maçında ayaküstü sohbet etmişliğimiz var. demedi bana bu akşamki barça maçını yöneteceğini. küstüm cüneyt abi bilesin

behzat ç

--spoiler--
harun ve eda çıkmaya başladığında inanılmaz sevindim. kendimi gülmekten alamadım. bir kardeşimin işi hallolmuşçasına rahatladım ne diyeyim artık.
--spoiler--

mevzuya giderken alınacak en iyi emanet

(bkz: katana)

24 nisan 2012 fc barcelona chelsea fc maçı

böbreği satıp parasını chelsea'ye bastığım maç. 8.00 oran boru mu la?

knights of cydonia

bu parçanın introsunu elektro gitarda çalabilmek için çok çabaladım ama olmadı lan. sanki bir savaşın içindeymişsin gibi hissettiren muse şaheseri.

quentin tarantino

karakter olarak çok puşt biri olabilir ama reservoir dogs'un hakkı yenmez.

nothing else matters

hetfield'siz halinin şahdamarımdan farkı yoktur.

rock n roll hall of fame

25 yılını doldurur doldurmaz bu kategoriye giren tek grup guns n' roses'tir.
vur de vuralım kır de kıralım axl reyiz.

erdal beşikçioğlu

yine en iyi drama erkek oyuncu ödülünü almıştır. ödül bırakmadı herif fdsıdogfdsgkfsdgsk