bugün

Bırakın da kız kanka sizi kıskansın, boşuna nefret beslemeyin.
Yok öyle bir dünya.
allahım entrylere bak çirkeflik kokuyor.
kızlar azıcık kendinize güvenin.
benim erkek kankamla eş değer kişidir.
ben dedikodu yapmayı sevmem ama bence o kız ona veriyo.
bir türlü anlam veremediğim düşünce. en sevmediğim olay ayrıca. ya şu mantığı anlayamıyorum, sevgilisiniz diye dünyada birbirinizden başka kimseniz olmayacak mı? çevresinde 100 tane kız olsun demiyorum, benim yakın arkadaşım dediğim bir kaç erkek varsa onunda kız arkadaşı olabilir. sen de tanırsın edersin baktın zararsızdır, bu kadar yobazlığa gerek yok canlarım.
Öyle birşey yok. Öyle birşey olması dahi teklif edilemez.
Bir erkekseniz çok takmamanız gereken bir olay.
adı tam olarak şeydadır, serendir, eliftir, halimedir. potansiyel ilişki bozan fesatlar grubudur.
Ulan adam doğru düzgün bir adamsa öyle bir şey zaten olamaz amk kız kankanın niyeti varsa bile olamaz. Siz önce ortamlarda "erkeğim" diye bahsettiğiniz o godoşları çıkarın hayatınızdan.
Simdi kanka var kanka var! Kız kankanın kim olduguna gore degisir o durumlar.
"ya çok seviyorum ben bunu iyi ki de tanışmışım ya ee tabi benim sevgilimin boş arkadaşı olmaz. * ))))))" der,
ben bu kızdan nasıl kurtulucam diye düşünür, ruh hastası bir pasif agresif olarak nasıl boğsam diye planlar yaparım.

bi de eli kolu durmayan yakın temaslarda bulunan biri ise yemin ediyorum yolarım!

bizim de oldu erkek kankalarımız zamanı gelince geri çekilmeyi de mesafe koymayı da saygı duymayı da bildik.
adam olun!

edit: düzgün biri ise cidden benim de arkadaşım olabilir ama ^^
Bizde çok var kardeş ama hiç sulanmıyoruz.. Erkek denilen homosapiens o sürüngen beynine hakim olacak aga! Dimyata giderken eldeki bal kaymaktan olmayacaaağnn
Kıyamet alametleri bölüm 1..

"Dünya değişecek, erkekler kadın gibi, kadınlar erkek gibi olacak"...

Aynen her şey dendiği gibi oluyor ve sona yaklaşıyoruz.. Şu kıskançlığı erkeklerin dert etmesi lazımken onlar etmiyor artık..

Çark bu şekilde işliyorsa katastrofa az kalmıştır, dünya ruhunu satmış bilâbedel...
https://youtu.be/AqlSBwfslVA
olamaz. olması durumunda kız arkadaşıyla kendisine mutluluklar dilenebilir.