bugün

entry'ler (227)

aquamarine

zaten gülücükler ve enerji saçan bir kızın, deniz suyu anlamına gelen bu taştan yapılan kolyeyi takması, mutluluk ile dolan bir dünyayı oluşturmak için yeterli güçtedir. tüm dünyayı, özellikle benim dünyamı aydınlatıyor, sevgi ve umudu simgeliyor *

the penguins of madagascar

2. sezon bölümleri cnbc-e de yayınlanmaya başlanmış olan müthiş animasyon dizisi. bugün 'the helmet' bölümünü izledim, eski tat, eski saçmalıklar hala mevcut ve güzel.

uyuz olunan ünlüler

venüs ve serena williams'tır. tenisten alınan seyir zevkinin içine etmişlerdir, bi yanda güzel ruslar, taş gibi hatunların seksi bağırışları varken bunlar resmen böğürüyor. kazanmasınlar, tenis seksi kalsın..

ösym ye itirazın 5 lira bedeli olması

önceki ösym başkanına tankla füzeyle saldırıldı, adam istifa etti. şu anki başkan, kalenin anahtarını düşmana verdi, her şey açığa çıktı, yine de pişkin pişkin anahtarı verirken uğraşmasının parasal karşılığını istiyor. bu 5tl ler ne olacak onu merak ediyorum, acaba deniz feneri hesabına mı yatacak diye düşündürtüyor açıkçası..

aşkım

insanın sadece aşık olduğu kişiye söylemesi gereken sözcüktür. spontan olarak dışarı atılmış bir kabuk olmamalı, aşık olunan insana söylenmelidir yalnızca ki bir anlam ifade etsin.

bira

lezzetlidir bir kere, mayhoş bir tadı yoktur..
deniz kenarında güzeldir, hafif bir meltem eserken, sıcaktan pişerken o bir yudum bira, insana inanılmaz bir haz verir,
ve sadece bir yudum değildir, milyon dolarlık içki değildir bira.. içersin.. bolca içersin kana kana..
kandırmaz insanı.. girdiği renkte çıkar dışarı, kendini büyük görmez pek
tek başına takılmayı da sevmez pek, fındığı, yer fıstığı ile büyük aşklar yaşayıp boğazdan aşağıya kayar gider..

heineken'dir en güzeli, sonra carlsberg.. ama arkadaş ortamında içilen efes, viski gibidir..
yanında sigara bazen iyi gider, bazen garip kaçar.. ama kötüdür sigara, kanser yapar. bira ise engeller..
kanıtlanmadıysa da biliyorum.. buna inanıyorum..
50 dilde merhaba demektense,50 dilde bira istiyorum demek daha değerlidir.çünkü ısmarlanan bir bira, merhabadan çok daha samimidir

kimisi mutluluktan içer, kutlamak için
kimisi efkardan
kimisi der ki zıkkım iç

konuşsunlar, dursunlar..
ben, arpam, biram.. ve de bir am..

arby s

ankamall'deki çalışanları oldukça ilgili olan kıvırcık patatesiyle ünlü fast-food yeri. burger king'dekinin 1,5x katı fiyat verilir 2 menü için ancak yediğiniz menü talaş olup olmadığı şüphe uyandıran ve mikrodalgayla ısıtılmış bir et değil, has gerçek dönerimsi ettir. patatesi inanılmaz lezzetli olmasına rağmen biraz küçük geldi gözüme, ne yapalım büyük seçim ister misiniz diye soran olmadı, iyi de yaptı* sadece dondurmalı suflesi oldukça küçük bir kapta geliyor ve gereksiz derecede pahalı. onun dışında favoridir, candır *

birine sonsuz güvenmek

insanın yalnızca bir kişiyle sınırlandırması gereken şeydir. Onun da sana güvendiğini bilirsen, her şeyi senin için yaptığından eminsen, kötü bir şey yapsa bile sadece farkında olmadığı için yapmışsa, bu kişiye sonsuz güvenebilirsin. Asla bırakmazsın, sarılırsın.. sarılırsın.. ve sarılırsın..

atari tv yi bozar diye aileyi gaza getiren akraba

eğer nintendo wii kastediliyorsa doğru söyleyen akrabadır.

http://www.wiihaveaproblem.com/

42 insan, 25 televizyon, 19 lambaya zarar gelmiş sırf nintendo wii'nin kontrolörünün kayışı koptuğu için

yağlı göbeğin faydaları

her daim insanın yanında bir müzik aleti taşımasına gerek olmamasıdır. gerekirse davul, gerekirse darbuka olur. genelde ise yastık olarak kullanılır

sevgilinin boynuna küçük yumuşak öpücük kondurmak

seni seviyorum demektir. ardından kaçışı ise ehehe anlamına gelmektedir. ikisi de sevilir *, özellikle gülüşü sevilir.

stevie ray vaughan

scuttle buttin' i ile en sevdiğim çeşitteki müzik olan blues'un hızlı örneklerinden örneklerinden birini yaratmış keratadır.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

gargantua - rabelais

4 ayda ortasına anca gelebildim dersler yüzünden. Fransız yazar okumayın diyorum, okuyacaksanız da marquis de sade okuyun ama dikkat edin biraz terbiyesizdir..

shotgunpadre

az sonra kafa izni alıp keyfine bakacak olan mükemmelötesi yazardır. sınıfta kalacaksın diyen çocuğun bu lafını beyinlerine kaydeden bu yazar, bir süre müslümanlarla savaşamayacaktır. release date:tbd

sigaraya başlamak

erken olması çok kötü olan bişeydir. lise2'de başlayarak hayatımın en kötü kararını vermiştim, 5 yıl geçti aradan, bir bıraktım bir başladım ama asla çok fazla içmedim, yine de erken başlamanın getirdiği zararları sanırım çoktan görmüş durumdayım. ilerde çocuğuma diyeceğim ki, "tamam sigarayı merak ediyorsun, kötü bir şey olduğunu da biliyorsun ama merak da ediyosun yrraam. başlayacaksan 18 yaşına kadar başlama sonra istersen esrar bile içersin, hatta getir ilk kağıdını ben sarayım." biraz da pataklayıp gözdağı verdikten sonra ise tekrar şöminemin önüne, şarabımın ve karımın yanına döneceğim.

sözlük yazarlarının itirafları

sakallarımı biriktiriyorum. kendimi peygamber sandığım dönemlerde umut-ul sakal-ı şerif yazılı bir first duo kutusuna kestiğim ilk sakalın birazını koymuştum. ondan sonraki bütün sakallarımı tıraş etmeden önce makasla biraz alıp kutuya koymaya başladım. kaç yıl geçirdim onlarla, kaç yılın anısı.. solar sistemin gezegenlerindeki en güzel kızı* öptüğümde bu sakallar vardı, onunla geçirdiğim kusursuz üç ayın anısı da bu sakallarda gizli. umarım bir gün kutunun üstündeki sakallarım beyaz bir hale geçmeye başlar, ve onu da ilk öptüğüm kızın beyazlamış saçıyla sarabilirim..

özet gp: kızların günlüğü varsa bizim de sakalımız var nihohaaa

sessiz sessiz ağlamak

insanın sevdiği kızın ultrasonunu beklerken başta rahat takılması, 10 dakikada hafif huzursuzlanması, 20. dakika yaa bişey mi çıktı diye düşünmesi, 30. dakika onun çocuk boy ceketini koklayıp korkudan insanın gözünün hafifçe yaşlanmasıdır. tam o anda aşkımı tuvalete paytak paytak koşarken görmek ve mutlu bir şekilde içerden çıkması bütün günün en güzel anıydı..

bu dünyada iki çeşit insan vardır

şu an hayatta kalmış olan iki tür insan vardır. biri homo sapiens, diğeri de sen!

how i met your mother

Cnbc-e'de kanepeye rahatça yayılıp göbeğinde kadayıf ile izlemek isteyenler için 24.02.11'de* 2130 hours'ta 6. sezonuna başlayacak dizidir.

insan gördüğüne mi görmek istediğine mi aşık olur

Gördüğü, görmek istediğinden daha güzel ve tatlıysa gerçeğin soğuk duşuyla yıkanır bu yazar..