bugün

entry'ler (102)

küpe

bugün kız arkadaşımla tandem bisikletimizi pedallarken adamın biri kafasını arabanın camından çıkarıp bana 'erkek adam küpe takmaz, erkek ol biraz ' dedi. evet haklı. erkek adama küpe takmaz, arabayla giderken milleti inceler onlardaki kusurları görür ve bunu erkekce arabasından bağırarak söyler. çünkü gerçek bir erkek arabasından inip derdini anlatmaz, gerçek bir erkek arabasından başını uzatıp bağırır.
ve arkasına bakmadan uzaklaşır.

charles carmicheal

son yüzyılın en göt insanıdır.

charles carmicheal

(#16502423) çaylak olup editle bunu yazmış yazar.

aslı polat

Elveda klibinde (http://www.youtube.com/watch?v=fn-RmB9pzck) 2:18 ve 2:40 da tatlılık abidesi olan. türkiyenin en iyi bayan bateristidir.

selçuk üniversitesi itiraf sayfası

https://www.facebook.com/...fas%C4%B1/371713556239390

adresinde bulunan can sıkıntısı giderici ama yan etkilere de sahip sayfadır.

(sayfa benim değil)

7 ekim 2012 de mesajlaşacak erkek bulan kadın

aranılan kadındır. mesajlara itinayla cevap verilir. bkz:sforseyithan

tanrının bizden nefret etmesi

Tam mutlu olacakken olamayışımızın sebebidir. Yada tanrının dikkatinden kaçıp mutlu olduktan sonra tanrının bunu farkedip mutluluğu bozmasının da sebebidir.

kolayı bir dikişte içen insan

kolayı içtiğin hızla aldığın zevk doğru orantılır. içtikten sonra muhtemelen 'ohhh güzel gitti doldursana' diyecek adamdır.

atatürk e saygı duymamak

lise çağındaki düşüncemdi. Nedeni ise alkol kullanmasıydı. Şimdi bende kullanıyorum.
Ayy atatürk ne tatlı şeysin sen öyle yerim seni.

Edit: eksileyen tüm anlamakta zorlanan arkadaşlara selam olsun. Yok farkında olarak eksiledim diyosan saygılar.

konyalı sanılan mevlana nın afganistanlı olması

konyalı olsaydı alim olmazdı.

konya

Mevlananın bile yüzlerce evliya ile birlikte kurtaramadığı şehir.

konya daki abazalar

Tanım:Konya zafer meydanında bolca görülen insan türüdür. Yaşları 14-60 arası değişir. Anneleri bellidir. Babaları belli değildir. Tramvay ve otobüslerde millete sürtme konusunda anneleriyle prova yaparlar.

Lan şerefsiz. Utanmıyon mu çocuğun yaşındaki kıza tramvayda sürtmeye. Annen sana hamileyken ona çok mu sürttüler de bu kadar ustasın bu konuda ? Yoksa gözünün önünde annene laf mı attılar biliyon bu kadar şerefsizce lafları?

Para toplayalım kerhaneye git orospu çocuğu. Sevgilimizi kardeşimizi rahat rahat tek bırakamıyoz senin gibiler yüzünden. Gel de sev böyle insanları. Gel de vatandaş diye ekmek su ver. Hepinizi asit kuyularına atmak istiyorum. Bi erkek olarak beni bile utandırdınız.

allahım varlığını kanıtlarken yapılan hatalar

'her vagonu bi öndeki çekiyorsa en öndekini kim çekiyor' benim favorimdir. Çok sevimli oluyorlar bu örnekle.
Edit. Başlık başıma kaldı

ne kadar seviyorsun sorusuna alternatif cevaplar

-bokum kadar
+abartma
-ciddiyim
+aşkım yaa.

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

sözlüğün eski tadı.

garfieldelif

nick'i en az benimki kadar (nick'im) kötü olan yazar.

eksi 2500 karma önerileri

yalancı peygamber.

mutluluk

hayal ürünüdür.

melih k

şahin k nın nerede duracağını bilememesinin sonucudur.

ukrayna denilince akla gelenler

kömür (allah belamı versin).