bugün

yardırsındır, helaldir, hoştur
Sahin k nin amca ogludur.
sevgili bulamayan kızın ağzının koktuğunu düşünen yazardır, hoşgelmiştir.
(bkz: melih gökçek)
(bkz: serbest çağrışım)
ilkokulu babasının yaptırdığı okulda okuduğundan sınıfları direk geçmiştir. pikniğe peçete yerine götünü yaprağa silen adam kendine ait bir başlıktır.
(#14836921)alevilik hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadan boş boş konuşan, beyni saman dolu yazarcık. alevilere 'onlarla nasıl muhattap olunur ki' diyebilecek kadar kendini insandan sayabilecek biridir. 'insan' olanla muhattap olunur güzel kardeşim. sen yine de 'eline, beline, diline' sahip ol emi. dur anlamamışındır sen, ben açıklayım. hırsızlık yapma, tecavüze kalkışma, yalan yanlış konuşma demek bunlar. aleviler bunu ilke edinirler, denemekte fayda var bence. zaten kaybedeceğin bir şeyin yok, en azından topluma olan zararın ortadan kalkar.
(#14836921)
acıyorum gerçekten. yazık.
(#14836921) bizde troll oldukta, bir can kırmadık dedirten, yazık denilen yazardır.
şahin k nın nerede duracağını bilememesinin sonucudur.
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
#14984776 ayarın kıralını vermiş yazar... yalnız bende jeton hala düşmedi yani. tdk ne amk? öyle yasadışı örgütlerle alakam yok benim...

bir bayan arkadaş bunu bana anlatırsa çok sevinicem.
nesildaş yazar. *
(bkz: dokuzlar örgütü)
yüz numaralı nick altımın sahibi. adam sıkı dost, ayık olun. burdan yengeye selamlar. melaba yenge!
internet canavarı, facebookta bir dahi o.