bugün

entry'ler (27)

türkiye nin en gereksiz insanları

taksiciler.
kahvede vakit öldürenler.
faydasızlar.

starbucks ta çay içenler için ayrı bölme olması

kahve bana dokunuyor. ama çay içmek için gidilen yerlerde de ikide bir gözümün içine bakılmasını ve zorla çay verilmesini kabullenemiyorum. nefret ediyorum. o yüzden starbucks ta early grey içiyorum. keşke köylü olsaydım bu arada.. köylü olmak kadar doğal, hayata değen, toprakla büyümüş, samimi bir insan var mı bu dünyada ?

ben karşı komşumu tanımıyorum bu aptal apartman düzeninde.. dışarı çıksam para ödemeden oturacağım alan bulmak için en az 2 km yürümem lazım. bakın alan diyorum yeşil alan demiyorum..

zengileşirken fakirleşiyoruz. kentler daha iyi yaşam alanı oluşturmak için kuruldu, ama daha iğrenç yaşam yuvaları haline geldi. bir çay muhabbetinden buraya nasıl geldin diyeceksin.. bilmem nerenin köylüsü demen bile bu aptal çöküntü düzenin örneği olan gözünü hırs bürümüş insanlarla dolu kentlerin eseridir..

her gün duş alan erkek

bu benim. malesef benim..
gerçekten benim.

istanbul dışında üniversite okuma diyen öğretmen

öğretmenlerin çok da takılmamasını ortaya koyan önermedir.

üniversiteyi ingilizce okumak

mezun olduktan sonra yds kursuna tonla para kaptırmayı önleyen müthiş bir şanstır.

swot analizi

kişiye kuruma projeye veya proje alanına ilişkin yapılan; odaktaki nesnenin güçlü, zayıf yönlerini, fırsatlarını ve tehditlerini ortaya çıkaran analiz tekniğidir.

sosyal medya bağımlılığı

şu sıralar sözlük bağımlılığım var. sosyal medya oldukça geniş bir kavram artık. daha tekilde irdelemeler yapmak gerek.

yazarların idealindeki iş ortamı

işte olduğunun farkında olmadığı bir iş ortamı.

potansiyel piç erkek isimleri

mert, emre

sakal modası

moda kişiye yakışandır.
sakal yakışıyorsa bırakınız.
yakışmıyorsa uzatmayı bırakınız.

biscotti

muazzam bir lezzettir. nereden temin edebiliriz bilmiyorum ah bilebilsem

1 60 boyuyla kahvaltı yapan kız

kahvaltı yapıyordur.

yararlı siteler

[ TED Talks] her alanda 'kendi alanında uzman kişilerin' konuşmalarını içeren faydalı ve kaliteli içerik platformu.

sanal alemle ilişkiyi kesmek

şu sıralar sıkça zihnimi meşgul eden düşünce.

depresyonda olan insana tavsiyeler

şuradaki [ tavsiyeyi] denemekteyim. 2 gün oldu ve kendimi iyi hissetmeye başladığımı söyleyebilirim.

öğle yemeğine ofise evden tost getiren kız

3 yıl sonra müdürün olacak kızdır.

volvo s90

kaya gibi arabadır. olgun adam oyuncağıdır.

interstellar

mısır tarlasına dalış sahnesi.

erkeklerin zeki kadın sevmemesi

zeki olmayan erkeklerin önermesidir.

psikiyatriste gitme gereğinin anlaşıldığı an

hiçbir şeyin olmadığı halde bir sürü hastalığa sahipmişsin gibi vücudun fizyolojik tepkiler vermeye başladığı andır.