bugün

entry'ler (16)

5 kasım 2020 sivasspor karabağ maçı

sivasspor'u canı gönülden destekliyoruz. tıpkı başakşehir gibi yüzümüzü güldürür umarız. tuttur'da da oynanması gereken maçlardan. depozitonu yatırdıysan zaten bonusun garanti. fazlası da sivas'ın galibiyetine bakar.

bir sonraki gün olamazdı

şimdi yalan yok. gözlerden birkaç damla yaş süzülmeye doğru ilerledik videoyu izlerken. hele ki mondros'u anlatırken bir kez daha şükrettik cumhuriyete.

tuttur com

iki farklı kupon yaptım, beklemedeyim. ben heyecanla beklemeyi daha çok seviyorum. hayatıma ekşın giriyor.

masterchef ayyüce

bakiredir.

tuttur com

hazır kuponlara bakıyorum arada, mantıklı olanlara basıyorum ve kazandığım çok oluyor. üzerine kendi kampanyaları da var. kullanışlı ve üyeye yönelik özellikler var.

yves rocher

Ben de kampanyadan hediye alarak başladım yves rocher hydra vegetal nemlendirici yüz temizleme jeli kullandığım temizleme jelim bittiği için arayıştaydım iyi olmuştu, benim cildim olabilecek en kuru cilt tipinde herhalde sadece suyla yıkasam bile cildim soyuluyor. neyse ben bu ürünü ilk kez dün kullandım benim için en önemli nokta cildimi kurutmamasıydı ve gerçekten de cildimi kurutmadı hiç. onun dışında kokusu da güzel. tekrar alırım ama bitene kadar kullanmayı düşünüyorum. (bkz: yves rocher hydra vegetal)

hizmetçiler dizisi

Benim için bir dizide olmazsa olmaz olan şey Aşk Entrikadır babacım bu dizide de öyle güzel işlemişler ki ikisini de aşkın günümüzdeki hali açık açık ortaya serilmiş ben beğendim abi en çokta kurgunun gerçeklerden esinlenmiş olunmasını begendim.

pep card

pep card mı ne o ya madem bu kadar özellikleri var almak lazım o halde. nerden alıyoruz nasıl alıyoruz araştıralım bakalım bari.

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

Allah razı olsun soylarının tükenmeyeceğine olan inancım o kadar arttı ki. Gördüğüm tt'lerde el birliği ile onlar için bir şeyler yapmak isteyen insanlar gördüm, şimdi işin arkasında Vaillant'ı görüyorum. Başarılması o kadar da zor değil

kediyle konuşmak

eşya yok evde kedi var. Letgodan mamasını bile bulduk öğrenciyiz diye bedavaya verdi bi abLamız.

panda

tum memeliler icerisinde bebekleri en kucuk olan canlilardir. yeni dogmus bir panda sadece 32 gram agirligindadir.

askerlik

sivil insanların temel hak ve özgürlükleri korumak için, kişinin kendi temel hak ve özgürlüklerinden feragat etmek zorunda kaldığı görev.

rüzgar erkoçlar

"kadınlara güven olmaz" demeci ile erkek olduğunu kanıtlamış kişdir.

rahmi koç

şıklık konusunda rakibi yok.
bir erkek ne kadar sade ve şık olabilirse o kadar şık.

bi film karakteri olsaydın kim olurdun

yüzüklerin efendisi - legolas ya da aragorn.

çukur

sürekli bağırıp çağrılan, normal konuşulmayan, histerik oyunculuğun tavan yaptığı başka bir boktan türk dizisi.