bugün

günlerdir süren küçük akbaba muhabbetinde gelinen son noktadır. Vaillant zaten bildiğim kadarı ile doğa ve doğadaki canlılara sahip çıkma konusunda baya iyi. Sevindim, sonunda küçük akbabalara bir kapı açılmı, tükenmeyecek soyları
süper bir haber değil de nedir. insan seviniyor gerçekten,günlerdir süren haklı bir mücadelesi vardı hayvanseverlerin şimdi çok şükür sonuçlanmış Vaillant sahip çıkacakmış. Teşekkürler Vaillant
Sevindirici gelişmelerden birisidir. Bu demek oluyor ki küçük akbabaların soyu tükenmeyecek. Oley be!
Dünyayı iyilik kurtaracak diye boşuna demiyorlar. Sonunda beklenen oldu ve küçük akbabaların sosyal medyadaki sesine birisi kulak verdi ve Vaillant bu tatlı canlıları yok olmaktan kurtardı
en Vaillant'ın böyle işler başardığını bilmiyordum vallahi helal olsun gerçekten. Sevindim küçük akbabalar adına da
işte şimdi Küçük akbabaların uçma zamanı geldi! Türkiye yapar dedik ve yaptık. Sosyal medyanın da desteği ile Vaillant artık Küçük akbabalara sahip çıkacak. Hadi bakalım gençler gözümüz aydın
sorumluluk bilincinde bir marka. Kesinlikle 10/10 bu hareketleri
Vaillant ne alaka dedim bi baktım internetten de. Neler başarmıslar şaşırdım doğrusu. Hadi küçük akbabalar kurtuldu hayvanseverlerin gözü aydın * Dilerim her kurum yada kuruluş böyle duyarlı olur da küçük akbabalar gibi bir çok canlıya el uzatılır
Küçük akbabaların sahiplenilme zamanı gelmiştir arkadaşlar. Daha bugün gördüm ya ben. Vaillant nice zamandır yürütüyormuş bu tür sosyal sorumluluk projelerini
Allah razı olsun soylarının tükenmeyeceğine olan inancım o kadar arttı ki. Gördüğüm tt'lerde el birliği ile onlar için bir şeyler yapmak isteyen insanlar gördüm, şimdi işin arkasında Vaillant'ı görüyorum. Başarılması o kadar da zor değil
Sonunda iç rahatlatan haber geldi. Vaillant harekete geçmiş ve küçük akbabaları korumak için harekete geçmişler.Biz hayvanseverler de düşünüyorduk ne olacak bu küçük akbabaların hali diye. Günün güzel haberi bu olsa gerek.
bugünün en güzel haberi küçük akbabaların soyunun tükenmeyecek olması için Vaillant'ın attığı adımdır. Gözümüz aydın caanım hayvansever arkadaşlarımm
Türün korunması için acilen göç yolculukları sırasında karşılaştıkları sorunlara çözüm üretilmesi gerekiyor ve bu konuda Vaillant sosyal medyadaki tepkilere sessiz kalmayarak Küçük Akbabalar için harekete geçmiş. Teşekkürler Vaillant
Son yılda türünde yüzde 80 azalma olan küçük akbabalar Türkiye açısından oldukça önemli. Sonuçta ülkemizi göç yolu olarak kullanıyorlar. Bence tüm canlılar yaşamalı, soyu tükenmemeli. Biz insanlar da onların yaşaması için tıpkı Vaillant gibi elimizden geleni yapmalıyız
Sosyal medya sen nelere kadirsin. Ohh be!! Sonunda buradaki sesimiz, yardım çağrılarımız birileri tarafından duyuldu da destek çıkacak birileri çıktı. Küçük Akbabalar için Vaillant sesimize kulak verdi ve onları korumak için bir adım attı. Haydi hayırlı olsun
Olaya ilişkin Sunay Akın da bir paylasım yapmış instagram hesabından. Kanaat önderleri dediğimiz bu insanların böyle duyarlı olması gerçekten çok güzel. Vaillant'ı ve Sunay akın'ı tebrik ederim.
görsel
ülkede güzel şeyler de oluyor dedirten haberdir. Günlerdir mücadelesini verdiğimiz Küçük Akbabaların nesli tükenmesin sesine Vaillant kulak vermiş. Ve onlara sahip çıkacakmış. Vaillant'ın bu atılımı dileriz tüm kurum ve kuruluşlara örnek olur. Doğa ve doğadaki canlılar yok olmasın artık
Sosyal medyada takip ettiğim Bird Detective'nin paylaşımından gördüm. Küçük Akbabalar'ı Vaillant sahiplenmiş. gerçekten güzel haber. Ama ben Vaillant'ın böyle projeler üstlendiğini bilmiyordum. Harika olmuş
Ben Vaillant'ın adını duyunca ne alaka dedim ama adamlar baya Doğayı Koruma, Doğadaki Canlıları Koruma adına büyük işler yapmışlar. Bu da onlardan birisi olacak ki, Küçük akbabaları koruma altına alacaklarmış. Takdir ettim. Çünkü bu canlıların nesli ciddi bir tehlike altındaydı.
Doğadaki tüm canlıların yaşama hakkı var ve bazı insanlar bunu hayvanların elinden alıyor. Ama Vaillant onları yaşatmayı seçiyor. Teşekkürler Vaillant
Onları yaşatmak, neslinin tükenmesine engel olmak bizim elimizde. Küçük akbaba, akbabalar hakkındaki önyargılarımızı kıran bir tür. Türkiye’ye de emanet. O halde biz onlara Vaillant gibi nefes olalım ses olalım
Dünya küçük, küçük akbabalar büyük be! iyillik hızla yayılıyor. Vaillant hayvanları koruma konusunda efsane bir adım atmış ve küçük akbabalara sahip çıkarak neslinin tükenmesine engel olacakmış. Bu güzel haber
teşekkür etmek düşer bize de bu güzel hareketten dolayı.
küçük akbabalar ve hayvanseverler adına güzel bizler için de iç rahatlatıcı haberdir.
iklim değişikliği, kentleşme, doğanın uğradığı tahribat küçük akbabaları da tehlike altına almıştı ancak Vaillant duruma göz yummadı ve küçük akbabalara sahip çıktı.Desteklerinizi gösterin arkadaşlar sizde