bugün

şükrü saracoğlu stadyumunda oynanacak karşılaşmadır. maç saati 19.00.
fenerbahcenin yenmek zorunda oldugu mactir. umuyorum ki yeniliriz de su aykuta biri dur der.
kasımpaşa ilk yarı fenerbahçeye 2 tane çakmıştır,fenerbahçe perşembe günü uefa maçına çıkmıştır yorgundur ,üstelik kasımpaşa geçen hafta sivasspora 2 tane çakmıştır,sivassporda fenere 2 tane çakmıştır, mantıken kasımpaşa yorgun feneri sahasında yener şuan 33 puandadır 36 puana çıkıp fenerin arkasına geçmesi yüksek ihtimal,iddaa yapanlar bu hafta garanti kasımpaşaya verir hem saydıklarımdan ötürü hemde 7,00 veriyor iddaa boru değil.

iddacılarada 24 şubatta oynancak 4 maç söleyim.

377-1-juventus 1,10 ( itelyada 55 puanda lider olan juventus 18 sıradaki sierrayı yenicektir yenmezse napoli 51 puanda onların ensesine yapışır )

381-2-borisa dortmund 1,50 ( bundezligada 2 sırada olan Borussia Dortmund 10 sıradaki glacbach takımını yenicektir)

398-2- bayer leverkusen 1,55 ( 3 sırada 41 puanı olan leverkuzen 18 sıradaki fürth yenip ikinci olmak isticektir)

402-2-kasımpaşa 7,00 (rakip yorgun kasımpaşa alır)

sen bunları oyna diyon ,ama kaç para kazanırım ? diyenler için 10 milyondan 1 milyona kadar gece gece üşenmedim hesapladım.

1,10x1,50x1,1,55x7,00x 10 = 179 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 9 = 161 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 8 = 143 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 7 = 125 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 6 = 107 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 5 = 89 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 4 = 71 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 3 = 53 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 2 = 35 ytl
1,10x1,50x1,1,55x7,00x 1 = 17 ytl
fener'in paşayı tokatlayacağı maç kocamana rağmen.
maç sonucunun 3 1 olacağı karşılaşma.
iktidarın kolladığı takımlardan ikisinin mücadelesidir. bu arada kollanan diğer takım, çaykur rize spor'dur. benim bildiklerim bunlar.
biraz cesur oynasalar farklı kazanırlar. çünkü cidden fenerbahçe nın bir taktiği yok. sağdan al sola ver, soldan al sağa ver. atak yap kardeşim korkma, galatasaray a da atak yap, fener e de yap. ama 11 kişi defans yapma anasını satim. 1-0 yenileceğine 4-3 yenil.
fenerbahçenin eksiklerle çıkacağı maçtır. egemen, ziegler kesinlikle dinlendirilecektir. salih'i umarım ilk 11 de göreceğimiz maçtır. tahmini skor da 3-1 fenerbahçe galibiyetidir.maç sonrası edit: skoru tutturmuşum be.
artık bu maçta da stoch, krasic falan oynamayacaksa sikeyim böyle işi.
aykut kocaman ile kafayı bozmuş fenerbahçe taraftarlarının aleyhte sonuç bekledikleri mücadeledir. zevkli futbol ortada yok. ancak etkili bir emre takıma renk kattı. bu durumda keyifli bir maç beklemek hata olmaz.
neden pazar günü oynandığını anlamadığım maç. kupa maçı zaten formalite maçı olacak, bu yüzden maçın pazartesi olması gerekirdi ama maç nedense pazar günü oynanıyor(!)
şu maçta bile hala sözde fenerbahçeli meireles'i sahaya sürüp salih'i oynatmıyorsun; kuyt aşkından kurtulamıyorsun ya aykut, galibiyeti hiç ama hiç hak etmiyorsun.
fenerbahçenin kan ter içinde kalacağı maç.

kazanırsa beşiktaş maçına moralli çıkar.

bu açıdan gönlümüz kasımpaşa galibiyetinden yana.
berabere bitecek maç.

Kasımpaşa etkili takım.
henüz 2. dakikadaki penaltı golüyle kasımpaşa'nın 1-0 öne geçtiği maç.
kasımpaşanın kalu uche nin penaltıdan attığı gol ile 1-0 öne geçtiği maç.
fenerbahçemin aikitos kocamanus yönetiminde kaybedeceği bir başka maç.
krasiç'in yine olmadığı maç lan aykut oynatmayacaksın neden aldırdın adamı!

edit: krasiç > dirk kuyt ulan!!
(bkz: kanser)
hafta arasında atlamış olduğu turun, bu maçta yenilebilirlik hakkını doğurmayacağı maçtır.
lakin hafta içi ne yaparsan yap, kadıköyde yenilmeyeceksin arkadaş. 55.000 kişi geliyor her maça. hakkın yok insanlara bunu yaşatmaya.
muhtemelen takım yenilecek ve taraftar yönetim ve aykutun istifasını isteyecek. ama aykut ve aziz iplemeyecek.
Kadıköy mabedimiz olmaktan çıkıyor. oysa biz zamanında;
"burası Kadıköy, burdan çıkış yok"

diye tezahürat yapardık.
fenerbahçe'nin kaybetesi durumunda hiç bir sorun çıkmayacak maçtır zira hafta arası uefa'da bir üst tura çıkarak bu hakka sahip oldular ve sanırım o hakkı kullanacaklar.
spikerin söylediğine göre dirk kuyt 'takımın ruhu' imiş. öyle ruha böyle takım..
kasımpaşanın en az 1 puan alacağı karşılaşma.

ligde bi s.kim olmaz bu fenerbahçeden. aziz ve aykut gidene kadar bi bok da olmayacak.

hadi lan kasımpaşa!

fenerbahçeliyim evet ama artık sadece avrupa maçlarında..
Fenerbahçe'nin ilk ciddi atağını 24. dakikada yapabildiği maç. Yani o kadar harika oynuyorlar ki. yerseniz tabi.
ilk yarı boyunca izlediğimi sow'un yalnızlığı filminin ikinci yarıya uyarlanmış webo'nun yalnızlığı olan serisidir bu maç. aykut kocaman neyin kafasındasın anlayamadık geldiğin günden beri ama yeter artık be abi ! yeter, değiştir şu kafanı her neyse, neredeyse.