bugün

entry'ler (81)

jojoba yağı

harika bir kokusu var, şampuanıma bir kaç damla damlatıyorum çok iyi geliyor bodivi markasını tercih ediyorum.

sarı kantaron

çok kuru olan cildime tek iyi gelen şey bu yag vücüdun her yernde kullanmaya uygun, uzun süredir bodivi markasından alıyorum tamamen organik ve çok kaliteli
(bkz: ) https://www.bodivi.com/ur...sari-kantaron-yagi-30-ml/

hint yağı

Özellikle saç bakımında kullanıyorum hint yağını ben valla kaş kirpik bakımında çoğu kremden vs iyi. bu zamana kadar bir çok sey denedm huzuru hint yagında buldum. kıl köklerini güçlendiriyor gürleşme sağlıyor. Uzun zamandır Bodivi markasını kullanıyorum organik olması yağın yoğunluğu açısından birebir

(bkz: ) https://www.bodivi.com/ur...organik-hint-yagi-100-ml/

diabstore

eğer benim gibi diyabet hastası iseniz hayatınızı kolaylaştıracak bir site, ben ilk olarak insülin soğutucu cüzdan ararken rastladım, ilk alışverişimden memnun kalınca artık sürekli takip ettiğim bir yer oldu. diyabetliler için özel üretilen gıda ürünleri de çok kaliteli, ben özellikle şekersiz çikolatalarını çok seviyorum.

mr

açılımı manyetik rezonans olan cihazmış. doktor mr çektir deyince insan bir korkmuyor değil, zaten bu deneyim hakkında iyi bir şey diyen de yok. neyse araştırdım ettim internetten sonomed isimli bir görüntüleme merkezi buldum, aradım görüştüm gayet nazik davrandılar, işlemi anlattılar, beni rahatlattılar. 3 gün sonra randevum var umarım iyi geçer.

bt kariyer günleri

Evet bende web sitesinden baktım şimdi BT ciler için çok iyi fırsat Takipteyiz.

gelecekteki sevgiliye not

bul beni adım garavel.

gelecekteki sevgiliye not

bul beni adım garavel.

didem soydan ve umut ekerin kurduğu marka

bu iki moda ikonu insan güzel bir giyim markası kurmuşlar. Sonunda benim tarzıma uygun ürünler üreten güzel bir marka buldum.

çocuklar için geleceğin eğitim seti woppy

Tek kelimeyle efsanesin Woppy. Çocuğum okula gitmeden yaşıtlarından birkaç adım öne geçti bile. Bilim, sanat, doğa, kodlama… Bir müfredatın içerisinde ne olması gerekiyorsa mevcut, harika gerçekten.

matematigo

Bu yorumdan sonra ben de denedim, bizim de komşunun kızı çarpım tablosu konusunda geriydi şimdi bunu oynuyor ve çarpım tablosu konusunda ilerledi gözlerimle gördüm.

şaka maka covid in artık bitmesi

gerçekten artık kimse önemsemiyor.

yazmak için kalem verildiğinde kendi adını yazmak

adını güzel şekilde yazmak insanın hoşuna gidiyor.

edinburgh dükü ne iş yapar

gece gündüz çalışmaktadır.

sneaks up

Ayakkabıları olduğunun üzerinde fiyatlarda sattığını düşünüyorum.

şu an okunan kitap

Cengiz Aytmatov'un yıldırım sesli manasçı ve 2 diğer öyküsünün olduğu kitabı okuyorum.

epic games

sürekli bir şeyleri bedavaya dağıtan oyun şirketi.

emzirirken fotoğraf paylaşan kadın

daha neler görecek bu gözler.

çiçek

Güzel hediye.

helal ürün takıntısı

mantıklı neden uygun olmayan hayvansal gıda tüketmek isteyeyim ki?