entry'ler (137)

kadınlara yakışmayan şeyler

kadınlarda insandır yellenirler, sıçarlar, geğirirler bunlar doğal şeylerdir. ağır küfürler, yürürken sigara içmek, bağırarak gülmek, erkeksi tavırlar kadınlara yakışmayacak davranışlardır.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

-ne okuyon sen?
-hit
-hit mi tıp gibi bişey miüüü?
-halkla ilişkiler ve tanıtım
-heaa sekreter olcan yanieee
-hayır!!!
-gaç yıllık iki mi?
-dört
-okumadan da sekreter olurdun.
-!!!***

en iyi filmler

(bkz: leon)

bu yazıyı babama yazdım

bazen benden daha çocuk olmanı seviyorum biliyorum hayvanları çok seviyorsun ama annem dört kediye katlanamaz bunu unutma. hayal gücünün fazlasıyla geniş olmasından dolayı bazı şeyleri kafanda kursanda, büyütsende biliyorum tertemiz bir kalbin var. ve bazen senin aslında ne kadar temiz kalpli olduğunu, kimsenin senin bana verdiğin değeri veremeyeceğini unutup sana kızıyorum. Biliyorum çok şey biliyorsun ama her şeyi bilemeyeceğini bilmiyorsun. dünya gerçekten kötü bir yer bunun farkındayım ama ne kendimi tehlikeye atmak isterim ne de seni üzmek isterim evet bazen gerçekten çok çakal olabiliyorsun ama ben senin kızınım ve senin kadar çakalım sen de bunu farketmelisin. sana bazen öyle kızıyorum öyle kızıyorum ki babalarında hata yapabileceğini unutuyorum aslında sen bazı hatalarını kabullensen pamuk gibi bir baba olursun ama kimse mükemmel değil tabi. annemi üzme, ablama kızma, fazla hayal kurma. yinede hiç aklımdan çıkarmadığım bir şey var sen, annem ve ablam sonsuza kadar güvenebileceğim, asla sevmekten vazgeçemeyeceğim bir tanecik ailemsiniz.

sınıflarda mutlaka bulunan tipler

''*kaç dakka* kaldı?'' diye soran tipler.

çizgi roman kahramanı orijinal söz ve nidaları

naber cınııımmm?
(bkz: bugs bunny)
biip biip.
(bkz: road runner)

vodka

hayatında ilk defa içki içen bir arkadaşımı 2-3 dakikalığına kekeme yapmış alkoldür. içerken güzeldir fakat sabah uyandığınızda bel, baş, mide ağrısı yapar. o gün tadını hatırladıkça kusarsınız. *

izmirli kızları dul bırakan kürtler

(bkz: şehir efsaneleri)

aya nikola

Bodrumda 1960'lı yıllarda çökme eğilimli olduğu söylenerek yıkılan kilise. fakat ne gariptir ki çökme eğilimli kilise yıkılmamış dinamit ile patlatılmış ve dinamit ile patlatılmasına rağmen birinci katı yinede yıkılmamıştır. onun üzerinede halk eğitim merkezi inşa edilmiştir. şimdilerde bir imza kampanyası başlatılmış aya nikola yeniden kilise olsun diye.
http://nullhttp://www.ayanikolabodrum.blogspot.com/

türk düğünlerinden insan manzaraları

oynamayı sevmeyen genç kızları sürekli halay çekmek için kolundan çekiştiren tombul teyzeler.

erkekleri yakışıklı gösteren detaylar

uzun boy, kol saati, kısa kesilmiş temiz saçlar ve en önemlisi yanından geçen kızlara dik dik bakmaması gibi detaylardır.

47 bin yıllık kürt tarihi

abartılmaması gereken tarihtir diyenlere, ''batıyor mu size kürt tarihi? '' denilesi tarihtir. vardır kürt tarihi kart kurt sesleriyle ortaya çıkmıştır diyen akıllılara rağmen vardır.
(bkz: medler)

üniversiteden dönüldüğünde evde yenilen ilk yemek

annenin o güzel elliriyle yaptığı o güzel yemeklerdir. Sevilmeyen bir yemek bile olsa öğrenciye dünyanın en güzel yemeğiymiş gibi gelir.

pembe ojeli kızlar

kırmızı, beyaz, gri gibi renkler arasından pembeyi seçmiş olan kızlardır.

shadowassasin

Beni lime wire programına yeniden kavuşturmuş olan yazar. *

inci sözlük

küfürlerin havada uçuştuğu sözlük.

bir ermeniyi israilliyi yunani bile seven insan

Onlarında *önce insan olduğunu bilen insandır.

limewire

Kapanmasıyla beni üzüntüye boğan program. Yokluğunu çok hissettirir.

2011 üniversite tercihleri

Halkla ilişkiler mi, öğretmenlik mi yazmalıyım diye ikilemde kalmama sebep olan tercihlerdir. * *

14 temmuz sonrası sözlüğü karıştıran tipler

Efendim, bahsettiğim olay 14 temmuz silvan çatışmasıdır. 13 asker hayatını kaybettikten sonra sözlükte asarız, keseriz, pkk lılara yapılacak olan işkence türleri gibi yazılar ortaya çıkmıştır. ama görülüyor ki bu olay kısa sürede unutulmuş herkes normal hayatına dönmüştür. bir zaman sonra türk veya kürt birileri yine hayatını kaybedicektir türk halkı yine gaza gelip asarız, keseriz havalarında dolaşacaktır, 5 gün sonra unutulacaktır. Demokratik yollardan bir çözüm aranmadığı sürece kürt ve türk halkı daha çok ayrılacak, daha çok insan hayatını kaybedecek, kürt yada türk birçok ailenin gözyaşları devam edecektir. görüldüğü üzere çözüm asalım, keselim, öldürelim değildir.