bugün

entry'ler (9)

matematiksel atasözleri

ben sana bir elma versem, sen bana bir elma versen, bende bir elma, sende bir elma olur. ben sana bir bilgi versem, sen bana bir bilgi versen, bende iki bilgi, sende iki bilgi olur. (KONFiÇYUS)

sayılsalcı olan ama sözeli de süper olan öğrenci

milyarder olması muhtameldir. (bkz: bill gates)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum entry yazmaktan başka bir şey bilmiyorum 45 dakika önce sözlük kullanmaya başladım.

sevgilisine rüyamda seviştiğimizi gördüm diyen kız

gerçekleştirme arzusunu belirtme durumu.

hayatta sadece bir günlüğüne kadın olmak

erkeklerin ne zor durumda olduğunu bilerek onlara kıyak geçme arzusu. (bkz: kız olsam ilk sana verirdim lan)

ergenlikte hacker lığa merak salma eşiği

ilk olarak msn şifresini çalmaya odaklanıp haftalarca - aylarca googlede "msn hack" tarzı kelimeler aratarak içerisinde trojan bulunan programları indiren (bkz: ava giderken avlanmak) ve güzel bi formatın ardından araştırmalarına devam ederek sonunda bu entry'i bulup msn'nin veritabanına giremeyeceğini ve girmeden şifreyi almanın imkansız olduğunu entry'i okuduktan sonra öğrenen lamerdir.

göğüslerine bakılan kadının bluzunu yukarı çekmesi

her defasında göğüslerde açıklık bırakıp karşı cins baktığında namuslu kadın numarası yapan kaşar türü.

senden hoşlanıyorum mesajına xd cevabı veren kız

senden hoşlanıyorum mesajına "xd" cevabını vermesi kaşarlık belgesine göre 493 sayılı kaşarlık belirtisi, bu kız kaşarlık belgesini hakediyor.

survivor

her bölümde 50 markanın reklamını yapıp program sahiplerine ve kanala yarışma ödülününden katlarca daha fazla ciro yaptıran yarışma.